Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogyha a párotoknak egy horogkereszt lenne a mellére tetoválva? (ez komoly kérdés) 24/L

Figyelt kérdés
A páromnak egy kb 8 cm -es horogkereszt van a bal mellére tetoválva és kíváncsi vagyok hogy mást zavarna e. (normális válaszokat adjatok)
2012. jún. 1. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
39%
Király:) Nekem tetszene=)
2012. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
47%
Még mindig jobb, mintha agyon volna tetkózva...
2012. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ.... :)


[link]

2012. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
42%
Sosem lennék képes megtűrni egy nácit a közeli rokonságban.
2012. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
30%
Nem zavarna. Csak az,hogy a közös nyaralás kizárt...
2012. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
40%
igen, ez már túlzás
2012. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
77%
A horogkeresztnek ősi története van, olvassatok utána. Nem feltétlenül náci. Ha meg az, akkor sincs jogunk ítélkezni.
2012. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
50%

Szerintem tökéletes, férfiként nem tűröm a tetkót, de a Te helyzeted más.

Vedd ezt egy oklevélnek, hogy nem vagy se zsidó, se cigány, se néger :)

2012. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
48%
Az én páromra nem horogkereszt, de hasonló, ugyanehhez a nézethez tartozó motívum van tetoválva. Én imádom, mert ugyanúgy gondolkodom, mint ő. Viszont vannak a baráti társaságunkban olyanok, akikkel kissé elszaladt az a bizonyos ló ... pl. egy hatalmas Hitler portré a háton, horogkereszttel. Na, az már tényleg durva, mindenki tátott szájjal nézi a strandon!
2012. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
79%
Én itt nem is akarok állást foglalni, mert látom hogy mi megy itt...ez egyértelműen egy tök olyan kérdés, amire nem lehet jó/rossz választ adni, mert valakit zavar, valakit nem..mindenki maga dönt, de akit nem zavar és leírja azt meg lehurrogják..akkor miről van itt szó? 0%osak az olyan válaszok, amikben az van megfogalmazva, hogy nem zavar a horogkereszt..(engem amúgy zavarna de nem erről van szó most)
2012. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!