Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogyha a párotoknak egy horogkereszt lenne a mellére tetoválva? (ez komoly kérdés) 24/L

Figyelt kérdés
A páromnak egy kb 8 cm -es horogkereszt van a bal mellére tetoválva és kíváncsi vagyok hogy mást zavarna e. (normális válaszokat adjatok)
2012. jún. 1. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
51%

"A horogkeresztnek ősi története van, olvassatok utána. Nem feltétlenül náci. Ha meg az, akkor sincs jogunk ítélkezni."


Mond! Mennyire valószínű egy buddhista szimbólum egy olyan országban ahol minden harmadik ember antiszemita?!

2012. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
38%
Már vártam, hogy mikor jön egy szent okítani...
2012. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
38%
22:42 ezt gondoltuk, meg azt is, hogy csak azért írtál ide, h ezt kiprovokáld.
2012. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
45%
Engem azért zavarna, mert nagyon távol áll tőlem a diktatúrának minden formája, nagyon kínosan érezném magam, ha strandra kéne menni, vagy a családdal közösen a telekre és ezt látnák rajta. A sarló és kalapács is marha ciki lenne és zavarna, nagyon fanatikusnak kell lennie, aki ilyet magára varrat és hordja egy életen át. Sokan megbánják persze, amit fiatalon tetováltattak, meg változik a véleményük a világról, de akkor üttesse át, tök jó tetoválóművészek vannak, biztos, hogy tudnának belőle csinálni valami egészen egyedit is.
2012. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
51%
Zavarna. Sőt, nem is járnék ilyen emberrel. Nem a tetkó, hanem a nézetei miatt. Nem tudom elképzelni, hogy közös hullámhosszon legyen egy ilyen nézeteket valló emberrel.
2012. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:

Rajtam sok tetkó van.

Most akkor az undorító?:)

2012. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 anonim ***** válasza:
22%

Csak lányokhoz szól a kérdés?

Hát elég durva, akármi a története, most már mást jelent. De a fejreállított keresztbe is bele lehet magyarázni h nem is azt jelenti.

Nem ítélkezés, ha élek a szabadságommal és nagyon messzire megyek az ilyen embertől. Megválaszthatom, kinek vagyok a közelében, kinek nem, nem?

Véleményem attól még lehet, nem? Főleg ha megkérdezik itt. Az ilyen ember eleve meg se érdemelné, hogy "pár" legyen. És alapból a tetoválást utálom, mert ronda, mint a bűn.

2012. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 anonim ***** válasza:

Provokálni? Csak a véleményemet mondtam el, hiszen a kérdésre válaszoltam. Ez már provokációnak számít?


Nem akarok én senkit sem provokálni, provokáljátok ti egymást eléggé...

2012. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
15%

Na, akkor most leírok egy bölcsességet, amit már egyszer leírtam, csak egy spicli megszüntettette a kérdést, amire válaszoltam...


Tehát egyik munkatársam bölcsessége:

"Magyarországon nincs rasszizmus, de igény lenne rá..." :)


Nem lehet minden 3. ember antiszemita, hiszen annyi magyar nincs is szeretett hazánkban sajnos...

2012. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
73%

22:45!


Azt hiszem, itt nem a tetoválás a lényeg, hanem a horogkereszt.

Mindegy, lehetne erről órákig csacsogni, nekem sem a tetoválásokkal, sem a horogkereszttel nincs bajom.

2012. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!