Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogyha a párotoknak egy horogkereszt lenne a mellére tetoválva? (ez komoly kérdés) 24/L

Figyelt kérdés
A páromnak egy kb 8 cm -es horogkereszt van a bal mellére tetoválva és kíváncsi vagyok hogy mást zavarna e. (normális válaszokat adjatok)
2012. jún. 1. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
27%

Édesem, mielőtt teljes kórképet állítanál fel rólam, esetleg átlapozgathatnád a helyesírási szótárt, hidd el, hasznos kis olvasmány!

Egyébiránt pedig baromira egészséges életem van, hetero kapcsolatban élek és igen, rohadtul utálom a melegeket, ami nem egyenlő azzal, hogy látens lennék. A te teóriád szerint ha valaki pl. utálja a tökfőzeléket, akkor az azt jelenti, hogy valójában imádja, de úgy tesz, mintha utálná és inkább nem eszik belőle. Ehhez komoly logika kellhet, gratulálok!

2012. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
48%
Engem zavarna. Egyébként pedig sajnálom azokat az embereket akik azért gyűlölnek másokat mert éppen zsidó vagy meleg. És nem lesajnálom vagy lenézem, félre ne értse valaki. Az ember nem ettől rossz. El se tudom képzelni az életemet, hogy így éljem le. Ilyen gyűlölettel a szívemben olyan emberek iránt akiket nem is ismerek és az egyetlen dolog amit tudok róla ennyi, hogy például zsidó. Ők is emberek mint bárki más. Vannak köztük ugyanúgy rosszak és jók. De ez alapján pálcát törni valaki felett? Sose fogom megérteni amíg élek.
2012. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
23:01 Légyszíves, javíts ki a helyesírási hibáimat, mert bizos akkorákat vétettem, hogy nélküle nem lehet élni. Mellesleg édes anyukád az édesed, ettől nem fogsz bölcsebbnek és okosabbnak tűnni, mert ilyen szavakat használsz. Szerintem ne is vitatkozz is tovább, mert úgy is csak alul maradsz, kis meleggyűlölő buta ember vagy, aki most veri a f@szát arra, h vki válaszol neki. Gratulálok (csak hogy érezd milyen idegesítő, hogyha vki ilyeneket írogat, főleg, mikor olyan buta, mint te vagy)
2012. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
0%

25/35 ma 22:53


"Pokolra a zsidókkal, cigányokkal és melegekkel! "


Ez a válasz rasszista


Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.

2012. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
44%

"Milyen ártatlanokról beszélgetünk? A zsidókról? Utána olvastál már valaha is, hogy milyen kártékonyak? Van fogalmad róla, hogy amit ma holokausztként emlegetnek, az mekkora hazugság? "


És te hol tájékozódtál? Nem lehetséges, hogy esetleg az a hazugság, és nem az, amit a törikönyvben írnak?

Te mégis hogy tudod eldönteni, hogy mi az igazság?

Éltél akkor? Tapasztaltad? Láttad? Ugye nem?

Akkor miről beszélünk.


Én nem azt mondom, hogy biztosan az igaz, amit a törikönyv ír, csak azt, hogy ezt nem lehet így eldönteni.

Mégis honnan eszed azt, hogy amit te állítasz, az az igaz?


És azt sem tudom megérteni, hogy a másik ember pusztulását kívánja csak azért, mert más a vallása, vagy épp cigány.

De azt még vhogy megértem, hiszen a te érveid szerint kártékonyak.


De egy meleg? Mégis mi bajod velük? Mit ártottak neked? Mivel ártanak neked ezzel?


Szerintem az ilyen gyűlölködő emberek sokkal többet ártanak ennek az országnak, mint azok, akiket gyűlölsz.

2012. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 Johnny B. Goode ***** válasza:

Köszönjük Emese...

Ma te is tettél jót...

2012. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:

Hát pont ez az kedves utolsó, hogy nem csak annyit tudok róla, hogy pl. zsidó. Igenis van fogalmam arról, amiről írok, ergo nem csak a vak világba gyűlölködök, hanem jó okom van rá. Ha valakit az ember utál, azt azért tegye, mert ismeri, én legalábbis így gondolom. Márpedig rengeteget olvastam a témában innen-onnan és jó okom van rá, hogy gyűlöljem őket.

És nem csak a saját nézeteimnek megfelelő újságokat olvasok, hanem a "másik" oldalét is, hogy kiismerjem, ennek okán eléggé felhatalmazva érzem magam arra vonatkozóan, hogy véleményt nyilváníthassak.


És ha már itt tartunk, az emberi lélek az érzelmekre alapul, innentől fogva pedig nem csak szeretni, imádni tanít meg bennünket, hanem gyűlölni is. Aki mindenkit szeret és elfogad, annak nincs jelleme és tartása, ergo megalkuszik minden hitvány féregnek. Na ez az, amire én nem vagyok alkalmas és szerencsére elég sokan vagyunk így. Jó éjt!

2012. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem én fordítottam le, de rengeteg oldalon láttam már, ez pedig a csodálatos Talmudban vagyon írva:


# A gójok nem emberek. Testük szamártest, magvuk lómag.

# Vedd a gójnak vérét, amint teheted.

# A gójnak tett esküd nem kötelez semmire.

# Aki a gójnak elbitangolt jószágát visszaadja, Isten ellen való bűnt követ el.

# Ha gój zsidót arcul üt, olyan bűnt követ el, mintha a földre szállt Istent ütötte volna arcul.

# Ha egy zsidó és egy gój vitájában te döntesz, és a zsidó törvények szerint a zsidónak, a világi törvények szerint a gójnak van igaza, adj igazat a zsidónak, és mondd a gójnak azt, hogy igaza van a zsidónak a mi törvényeink szerint. Ha mégis a gój mellett kellett döntened, zaklasd őt különféle fortélyokkal addig, mígnem a zsidónak lesz igaza.


Na, ennyit erről.

2012. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:

34/37!


Most nagyon megijedtem, nem is tudom, mi lesz.

2012. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
Én tudom, a Moszad magyarországi munkatársai felkeresnek lakásodon egy fekete autóval
2012. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!