Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogyha a párotoknak egy horogkereszt lenne a mellére tetoválva? (ez komoly kérdés) 24/L

Figyelt kérdés
A páromnak egy kb 8 cm -es horogkereszt van a bal mellére tetoválva és kíváncsi vagyok hogy mást zavarna e. (normális válaszokat adjatok)
2012. jún. 1. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
45%

"Mitől hasznos a társadalom számára egy meleg?"


Az ókori görög Szapphó leszbikus volt, el tudod képzelni milyen lenne a kor hagyatéka a strófái nélkül? Leonardo da Vinci szintén meleg volt. Csajkovszkij , Freddie Mercury és egy nagy halom ember aki meleg volt nagy hatással volt rá, ahogy ma a kultúra kinéz.

2012. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
45%

"büszkén ordítani, hogy igenis meleg vagyok."


Én nem hallottam ilyet. Biztos elnyomta a "mocskos buz1k."

2012. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
23:30 De kit érdekel, hogyha felvonulnak? Én példuál max. híroldalról értesülök utólag az ilyenekről, mert nem megyek el provokálni őket, vagy sajnos elég sok emberk, aki ezt teszi. De ha annyira zavar titeket a meleg társadalom, akkor minek foglalkoztok enyit velük, h elmentek a felvonulásra stb,.?
2012. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
54%

23:28!


5 évente? Tényleg? Picit talán olvass utána, ugyanis minden évben megrendezik.


A taxis tüntetéssel összehasonlítani a melegfelvonulást kissé nevetséges. Más dolog a megélhetésért tüntetni és más azért, hogy elfogadott legyen a melegség, nem gondolod?


És valóban lehet, hogy nem rózsaszín tangában vonaglottak, de ezek a képek mennyivel jobbak?


[link]


Hát, tényleg büszkék lehetünk rájuk...

2012. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
68%

Voltak híres melegek, valóban, de ezek mellett mennyi hetero volt...

Tulajdonképpen túllihegtük itt a melegeket, nem miattuk kezdődött itt a vita, kissé elkanyarodtunk.


Maradjunk annyiban, hogy ha kussban csinálják, akkor nem érdekli a normális embereket, de ne ez folyjon a tévéből meg mindenhonnan, hogy melyik sztár éppen milyen divatbu.zi.


Egyébként meg ti kértétek, hogy írjunk valamit, amiért károsak a melegek...

Ennek meg most örülnek a zsidók és cigányok a monitorok előtt, mert sikerült terelni.

2012. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
100%

Johnny utolsó hozzászólásában ott a lényeg, ennél többet én sem kívánok hozzátenni, teljesen felesleges is, mert akármilyen érvet hozok fel, a vége úgyis az lesz, hogy én is biztosan ... nem is tudom, hogyan fogalmazták meg, de a lényege, hogy a férfiakat szeretem. Nos, ez így is van és így is fog maradni, hiszen nő vagyok és egészséges nő létemre a férfiakat szeretem, az igazi férfiakat, nem a nővé korcsosodottakat! Most biztos nagy megrökönyödés lett úrrá rajtuk, hogy egy nő ennyire rasszista :-)


Jó éjt mindenkinek!

2012. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
45%
23:36 Na látod, ez az. Csak te követed nyomon a melegfelvonulásokat, csak hogy ingerelhesd saját magad. Meleg blogokat olvasgatsz.. ennek mégis mi értelme? Most ez olyan, mintha én náci blogokat olvasgatnék, miközbe lenézem őket és semmibe sem tartom őket. Csak idegesít, hogy a 21. században még vannak olyan emberek, akik ennyire korlátoltak gondolkoznak...
2012. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:

"Voltak híres melegek, valóban, de ezek mellett mennyi hetero volt...

Tulajdonképpen túllihegtük itt a melegeket, nem miattuk kezdődött itt a vita, kissé elkanyarodtunk. "


Nem is az volt a kérdés, hogy jobbak-e a melegek, hanem, azt állítottad, hogy a melegeknek semmi értelmük a társadalom számára.

2012. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:

23:41!


Meleg blogokat olvasgatok? Ezt meg honnan vetted?

Valaki azt írta, hogy nem öltöznek provokatívan a melegek, ezért gondoltam, keresek neki valami kézzel foghatót, hogy lássa a valóságot.

2012. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
ez tőled függ...nem azt mondom hogy jó dolog egy ilyen tetoválás,de kit érdekel.engem nem hiszem hogy érdekelne.bár manapság már egyre több csaj mászkál fekete,sárga meg mit tudom én milyen színű pasikkal és fordítva.beállítottság kérdése.
2012. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!