Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogyha a párotoknak egy horogkereszt lenne a mellére tetoválva? (ez komoly kérdés) 24/L

Figyelt kérdés
A páromnak egy kb 8 cm -es horogkereszt van a bal mellére tetoválva és kíváncsi vagyok hogy mást zavarna e. (normális válaszokat adjatok)
2012. jún. 1. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan Johnny, ezek azt sem tudják, mi az a gój!
2012. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
Amire én értettem az a gój=nem zsidó, cigányul kukit jelent csúnyábban megfogalmazva.
2012. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
60%

Kár a szóért, a hozzászóló többség úgyis mind egy nagy, szeretetben és békében élő Magyarországot képzel el, ahol a magyar kézen fogva jár a zsidóval, b*zival, cigánnyal és még ki tudja, milyen hitvány férgekkel.

A vicc az egészben az, hogy ők neveznek minket ostobának, holott ha kicsit is érdekelné őket a saját történelmük vagy jelenük és utána néznének, hogy mi folyik ebben az országban, akkor máris rájönnének, hogy mekkora agymosottak.


Nem baj, járjatok szépen továbbra is a hitgyülibe, Németh úr tolja az igét, ti meg besz*pjátok minden tetves hazugságát!

2012. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
45%

"Ha valakit az ember utál, azt azért tegye, mert ismeri, én legalábbis így gondolom."


Aha. Mégsem mondod el, hogy miért is van okod gyűlölni a melegeket.

Miért nem árulod el? Jah, mert nincs egyetlen épeszű érved sem?

2012. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 Johnny B. Goode ***** válasza:

Persze, hiszen ez megy a médiába.

Mára szinte nincs műsor néger vagy cigány nélkül...

2012. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
23:15 Nem veszed észre, hogy egyedül vagy itt a dedós nézeteiddel és senki sem osztja azokat? Felesleges tovább égetned magad, már úgy is tudja mindneki, h b.zi vagy, hogy kuruczinfót olvasol minden nap, hogy gyerekesen gondolkozol stb. stb.
2012. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
54%

Például azért, mert a meleg hasztalan?

A heterok nagy részének van/lesz gyermeke, akik ugye a JÖVŐ!

Egy melegnek nem lesz (legalábbis remélem, hogy nem kap soha)


Ergo, a melegek a jövőnk ellen dolgoznak, mert nyugdíjuk optimális esetben lesz, de maguk helyett nem állítanak munkaképes embert --> Kenyérpusztítók

2012. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
45%

"Például azért, mert a meleg hasztalan? "


Remélem neked most is 3 gyermeked van te primitív tahó!

2012. jún. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
58%

23:18!


Hát tessék:

Azért gyűlölöm a melegeket, mert beteg dolog, amit művelnek. A férfi és a nő nem véletlenül lett megteremtve, nem véletlenül kellenek ketten ahhoz, hogy új jövevény érkezhessen a világra.

Sokáig voltam úgy vele, hogy nem érdekel, ha melegek is élnek köztünk, a négy fal között mindenki tegye azt, amit akar, szíve joga. De mióta egyre több teret harcolnak ki maguknak, felvonulgatnak, házasodnak és gyereket fogadnak örökbe, úgy érzem, hogy olyan határokat feszegetnek, ami már nem elfogadható.

Miért kell nekem azt néznem, hogy két férfi nyalja egymást a metrón? Ez hol normális? Az miért elfogadott, hogy két férfi neveljen gyereket? Vagy hogy rózsaszín tangában vonuljon egy menet közepén a belvárosban, ahol kisgyerekek joggal teszik fel a kérdést a szüleiknek, hogy mi ez? Mit válaszolnál neki? Szerinted ez normális?

Miért kell provokálni az embereket? Miért nem jó nekik a magánéletüket valóban magánéletként élni? Ki kíváncsi arra, hogy közszemlére tegyék a ferde hajlamukat? Várom válaszaidat!

2012. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:

"és még ki tudja, milyen hitvány férgekkel. "


Mint veled, meg a dzsonikáddal?

2012. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!