Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna hogyha a párotoknak egy horogkereszt lenne a mellére tetoválva? (ez komoly kérdés) 24/L

Figyelt kérdés
A páromnak egy kb 8 cm -es horogkereszt van a bal mellére tetoválva és kíváncsi vagyok hogy mást zavarna e. (normális válaszokat adjatok)
2012. jún. 1. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 Johnny B. Goode ***** válasza:

Nem, még nősülés előtt állok :D

Én alátámasztottam a véleményem valamivel, most te jössz...

2012. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:

"Vagy hogy rózsaszín tangában vonuljon egy menet közepén a belvárosban, ahol kisgyerekek joggal teszik fel a kérdést a szüleiknek, hogy mi ez? Mit válaszolnál neki? Szerinted ez normális? "


És a "becsület napjára mit mondjon mi?! Ezek a bácsik csak egy kicsit egészségesen gyűlölnek egyébként ártatlan embereket, és ez így helyes?!

2012. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:

23:22!


Miért is tahó? Mitől hasznos a társadalom számára egy meleg?

2012. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nő, de ha az lennék zavarna, baráti társaságban se

lennék ilyennel szívesen.

Rasszizmus témában ajánlanám az amerikai história x c. filmet, engem kicsit megrázott, azóta kevésbé vagyok rasszista, csak a cigányokkal

Van bajom, de azért nem mindegyikkel.

2012. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
Én is ezt kérdezem. Mitől hasznos egy meleg?
2012. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:

23:23 Én eddig egyszer sem láttam utcán meleg párt csókolózni, pedig éltem már jópár évet. Van meleg ismerősöm is, nemrég diplomázott, dolgozik és nyilvánvalóan értelmesebben gondolkozik, mint te.


5 évente 1X ha van meleg felvonulás, amire ugyebár nem kötelező elmenned, se nézni a tv-ben, én pl. egyiket sem tettem. Taxis felvonulás is szokott lenni, most utáljam őket?


Az meg megint csak téged minősít, hogy azt hiszed, a melegek rószíszín meg hasonló cuccokat hordanak. Valószínűleg ha látnál egy meleget, nem is tünne fel, h az. Akikről te beszélsz, azok a tini divat b.zik, ők majd kinövik.

2012. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
45%
Jah és ez a "melegekeknek nem lesz utóduk, kihal az emberiség" teória megint csak egy nagy baromság. Körülbelül 10 emberből 1 meleg, a másik 9 talán nem tud gyereket nemzeni, csak az az 1 miatt fog kialni az embersigé? Óvodás gondolkodás.
2012. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
100%

Van meleg ismerősöm, és a büdös életben nem mutogatta magát sehol.

És megmondom őszintén, a büdös életben nem láttam még meleg párokat Magyarországon csókolózni sem!

Ezzel szemben láttam már egy rakás heterót, akik majdhogynem az utca közepén k.rták meg egymást.

Vagy mondjuk olyan leányzót, aki a játszótér közepén szopta a pasiját.

Szted ha vki ott sétál a 10 éves gyerekével, az mit mond, mit csinál a néni?

Nem a melegség rossz maga. Ha nem mutogatják magukat, nincs vele semmi gond.

A magamutogatás mg baromira nem kifejezetten meleg szokás.

Vannak a melegek között is, de a heterók között is éppen annyi.


Arról meg, hogy nem szülnek gyereket:

Évente feleannyi abortuszt végeznek, mint amennyi gyerek születik. Talán nem a melegeket kéne azzal b.sztatni, hogy nekik nem lesz utódjuk, mikor egészséges gyerekeket ölnek meg tömegével azért, mert az idióta heterók nem képesek kotont húzni.

2012. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:

52/54!


Engedd már meg, hogy megkérdezzem, az utóbbi években hol láttál becsület napja megemlékezést, ami legális volt? A melegfelvonulást nem csak engedélyezik minden évben, de még rendőri védelmet is kapnak a provokációhoz. Ne haragudj, de kissé más csendben emlékezni valamire, mint kihívóan végigvonaglani Budapest utcáin és büszkén ordítani, hogy igenis meleg vagyok.

2012. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 Johnny B. Goode ***** válasza:
54%
Ezt statisztikailag kimutattad? :)
2012. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!