Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a hatalmas elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a hatalmas elvárások, a mostani (legtöbb) fiatal lány részéről?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindenhol azt látni/olvasni,hogy a lányoknak igencsak megnövekedtek az elvárásik.

Amikor épp van szabadidőm,sokat olvasgatom a gyakori kérdéseket,és igencsak el szoktam csodálkozni!

A legnépszerűbb elvárásokat ki is emelném:


-ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már.....

-ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni

- a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen.....

-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......

- ne járjon el a hülye haverjaival sehová,maradjon itthon velem,és bámuljuk egymást,minek egyáltalán a haverokkal foglalkozni.....

- ha beteg vagyok,vagy dolgom van,ugyan miért menne el szórakozni,ha én nem szórakozhatok,akkor ő sem,maradjon itthon velem,és ápoljon,hiszen megfáztam.....

- ha hisztis vagyok,értse meg,hogy ez van,kezdeményezzen ő békülés terén!

-hogy képzeli hogy átugrott a haverjaihoz,és nem írta ki facebookon,illetve nem kérdezte meg hogy szabad e?

-miért néz meg minden nőt az utcán?ne tegye!megyek kirakok egy kérdést,hogy "megcsal e a párom?"

Vissza felé,mit tud nyújtani:


-főzni,takarítani?nem vagyok senkinek sem a házvezető nője,majd ha lesz gyerek,megtanulok főzni,takarítani!

-miért féltékenykedik?ha egyszer elmegyek szórakozni a barátnőimmel,elmegyek,miért kell mindent a tudtára adnom?nem az apám!

-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?

- miért kell nekem hívnom,ő nem tud minden 5 percben hívni mint én,és elmondani hogy szeret......?


Azt veszem észre,hogy sokan így állnak a dolgokhoz!

Tapasztalatok?



2013. jan. 27. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

" 2 hétig ne érezzem jól magam,mert beteg?"


Miért nem érezhetnéd, nem vagyunk egyformák. Nekem alapból nincs bulizós hangulatom, ha valami baja van annak, akit nagyon szeretek.

2013. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
29%

haha na ezért váltogatom én a nőket.....a legtöbb nő hisztis,unalmas,követelőző,véleményeket és ésszerű gondolkodást nélkülöző.Együttélésre alkalmatlan.ÉS a férfit fiatalon, idegileg tönkretevő, idegesítő lény...:D kb 5 hónap a plafon amit együtt tudok tölteni egy korombeli lánnyal...fogalmam sincs ti hogy bírjátok évekig..komolyan...


viszont rövid távon sok kellemes órát szerez :D de hosszú távon mikor beleszól hogy haverokkal miért járok ide oda/hol vagyok mit csinálok,miért nem azt amit ő akar.Akkor kell ki*baszni.ÉS felszedni egy másikat.Mert komolyan szörnyűek.Épeszű férfi ember 40éves koráig csak szex szex semmi más,semmi komoly.Elég lesz akkor kikészülni szerintem :DD

2013. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Gratulálok a felettébb értelmes felfogásodhoz kedves utolsó...
2013. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

Én így vagyok az általad felsoroltakkal:

- nem nézem a gazdasági helyzetét, de ha tényleg nem áll anyagilag jobban, mint az átlag, akkor ne cigizzen legalább, ne költse felesleges dolgokra a pénzét..

- ez egyértelmű most.. szerintem ti is így vagytok ezzel... Nem akartok csontvázat karolni, de a puncit sem akarjátok a háj alatt keresni.. Ez mostmár ízlés kérdése.

- a fogsorom nekem sem szép, nem egyenletes, sajnos, de ha rossz fogam van, egy tömést ki lehet fizetni. Az hogy romlik a fog arról általában a személy tehet a legnagyobb mértékben, ezt nem vitatom tovább..

- ha nem is tanult, akkor legyen esze vagy legalább értsen valamihez, tanuljon ki egy szakmát, és abban legyen jó (ehhez ambíció kell, és ez már önmagában egy +, szerintem egyértelmű). Nem lehet tétlen ülni ebben a világban.

-sőt.. járjon el a haverjaival, ne üljön a nyakamon mindig.. Szeretem ha egy pasinak vannak haverai, akikkal jól megvan, mindig is felnéztem a pasik közötti barátságokra(pl. nincs irigység, mint a csajoknál stb)

-nem elvárás ez, de így illene a részéről. Nem dől össze a világ, sőt a hisztit sem verem ki... menjen csak, érezze jól magát, én itthon meg gyógyulgatok , úgysem gyógyulok hamarabb ha mellettem van..

-én ha hisztizem ált. bocsánatot kérek miatta, vagy kiejelntem, ne haragudj, de ma nem vagyok jó passzban.

-nem kell nekem beszámoljon az ilyesmiről sem, intézze a dolgát, az a fontos mikor együtt vagyunk (hacsak, nem a házastársam, mert akkor az lenne a helyes, hogy azért tudjam, hogy nem kell hazavárnom egy dbig.)

-inkább nézze, mint tegye.. én is megnézem a jó pasit, sőt még véleményt is mondunk róluk..



-takarítani igényességből adódóan kell!, hacsak nem akarok koszban élni.. főzni.. ha már arra kerül a sor, hogy együtt lakom valakivel, akkor már komolyabb előjel, és főzni tudni kell.

-a bizalom a kapcsolat alapja,ha én megbízom ő is bízhat bennem és akkor féltékenységnek nincs olyan kirobbanó nagy helye a kapcsolatban. (a féltékenység nagyon relatív) Ha ő elvárja ugyanezt tőlem, akkor én is elvárhatom, ez így van.

- ez hülyeség

- nekem akkor mondja egy férfi, hogy szeret, mikor az oltárnál állunk.. Hívjon egy nap 1x-2x, és a lényeget mondja.. nem telefonkapcsolat ez.. Ha tudunk 50 percig beszélni tel.on akkor, annyi idej is van, hogy lássuk egymást.

19 L

2013. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:

"Az hogy romlik a fog arról általában a személy tehet a legnagyobb mértékben, ezt nem vitatom tovább.."


Én azért vitatnám,és nem panaszkodni szeretnék.

már 2 fogamat elveszítettem,12 tömve van,hiába járok fogkő leszedésre,rendszeres tisztításra,ellenőrzésre,hiába használok minden nap Listerine-t,veszek 1000ft-os fogkémet,használok cukor helyett édesítőt,semmi sem segít,egyre több fogam romlik.....

2013. jan. 27. 17:28
 66/78 A kérdező kommentje:
ja és 4 szer cseréltem fogorvost,a megtakarított pénzemet nem piára,cigire,hanem magán fogorvosra költöm,de mégis mindig van valami velük......most kiesik a tömés,most húzni kell,most újra tömetni.....
2013. jan. 27. 17:30
 67/78 anonim ***** válasza:
Ez rendjén van, hogy törődsz a fogaiddal. Lényeg, hogy egészségesek legyenek, amennyiben lehetséges.
2013. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

Na, én lemaradtam, de lényeg a lényeg, ne az itteni válaszok egy részéből vagy kiragadott esetekből indulj ki.


Ez a főzéses példa pedig vicc, amit felhoztál, magad ellen beszéltél gyakorlatilag. Elvégre a nő közölte, hogy nem szeret és nem is tud főzni, ami nyilván téged zavar, ha ide bemásoltad, ergo a te elvárásod a főzés.


Én amúgy nem vagyok felháborodva, marhára nem érdekel hogy sírnak itt a férfiak és fogják rá a saját problémáikat a nőkre, nekem boldog párkapcsolatom van és sosem támasztottam ilyen jellegű elvárásokat, a párom úriember, akire bármikor felnézhetek, nekem már ennyi elég volt. A társaságomban lévő emberek sem példái a felsoroltaknak. Szóval érthetetlen, menj ki, nézz szét és nem ezt fogod tapasztalni.

2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

"Ez a főzéses példa pedig vicc, amit felhoztál, magad ellen beszéltél gyakorlatilag. Elvégre a nő közölte, hogy nem szeret és nem is tud főzni, ami nyilván téged zavar, ha ide bemásoltad, ergo a te elvárásod a főzés."

Ha egy férfi írná, h ő nem fog főzni, főzzön a nő, azt is helyénvalónak tartanád?

2013. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Miért ne tartanám annak?

Mindenkinek vannak olyan dolgai, amit nem szeret. Lehet ez mosogatás, fűnyírás, vagy éppen főzés is.

2013. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!