Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a hatalmas elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a hatalmas elvárások, a mostani (legtöbb) fiatal lány részéről?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindenhol azt látni/olvasni,hogy a lányoknak igencsak megnövekedtek az elvárásik.

Amikor épp van szabadidőm,sokat olvasgatom a gyakori kérdéseket,és igencsak el szoktam csodálkozni!

A legnépszerűbb elvárásokat ki is emelném:


-ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már.....

-ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni

- a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen.....

-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......

- ne járjon el a hülye haverjaival sehová,maradjon itthon velem,és bámuljuk egymást,minek egyáltalán a haverokkal foglalkozni.....

- ha beteg vagyok,vagy dolgom van,ugyan miért menne el szórakozni,ha én nem szórakozhatok,akkor ő sem,maradjon itthon velem,és ápoljon,hiszen megfáztam.....

- ha hisztis vagyok,értse meg,hogy ez van,kezdeményezzen ő békülés terén!

-hogy képzeli hogy átugrott a haverjaihoz,és nem írta ki facebookon,illetve nem kérdezte meg hogy szabad e?

-miért néz meg minden nőt az utcán?ne tegye!megyek kirakok egy kérdést,hogy "megcsal e a párom?"

Vissza felé,mit tud nyújtani:


-főzni,takarítani?nem vagyok senkinek sem a házvezető nője,majd ha lesz gyerek,megtanulok főzni,takarítani!

-miért féltékenykedik?ha egyszer elmegyek szórakozni a barátnőimmel,elmegyek,miért kell mindent a tudtára adnom?nem az apám!

-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?

- miért kell nekem hívnom,ő nem tud minden 5 percben hívni mint én,és elmondani hogy szeret......?


Azt veszem észre,hogy sokan így állnak a dolgokhoz!

Tapasztalatok?



2013. jan. 27. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
85%
Te honnan a fenéből tudod,hogy a legtöbb nő mit akar??
2013. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:

De felőlem hiheted, hogy igazad van...


Viszont nekem meg az az egyértelmű, hogy van választásod, sokféle nő él a földön.

Találhatsz olyat, akinek jó munkája, fizetése, karrierje van, nem hagyja, hogy fizess neki, sőt, van saját lakása, kocsija, oda teszed a pénzed, ahová akarod.

Még olyat is találhatsz, akinek csak szex kapcsolatra kellesz.


Vagy akár olyat, akit el kell tartani, cserébe elvégzi azt a kis házimunkát.


Bár a legtöbb nőismerősöm annak a híve, hogy egyenlő arányban osszák meg mindezt. De én meg azt látom, hogy számtalan férfi akar "mindent".


Legyen jó munkája a nőnek, keressen nagyjából annyit, mint ő. Az sem hátrány, ha már van egy lakása. De jó is oda beköltözni. Persze, a rezsibe nem muszáj beszállni, hisz a csajé a lakás (de sok példát láttam erre).

Főzzön, mosson, takarítson, mert az női munka. De ne maradjon otthon. A kajába nem kell pénzt adni, hisz úgyis a nő főz.

(De enni azért lehet, sőt, kell belőle, hisz neki a FÉRFINEK főzi. :DD)


És néha azért meg lehet hívni ezeket a nőket, egy-egy étterembe, nagyvonalúan fizetni a számlát, s másnap bemondani a haveroknak, hogy "biztos a pénzemért szeret!" :)) "Mert én olyan szuperpasi vagyok, olyan jól keresek!"


Nézegesd itt a válaszokat:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__36..

2013. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:

Vegyük sorban ezeket az elvárásokat az én verziómban, mert szerintem vannak köztük, amik tényleg fontosak:


- igenis fontos a megélhetés, nem mindenki akar örökké anyuci szoknyája mellett maradni, mindkét félnek illik azért törekednie arra, hogy meg tudják teremteni a saját megélhetésüket. Nem könnyű, ezt én is tapasztalom, de ha valaki még csak meg sem próbálja, az felejtős.

- egyéni ízlés kérdése, ezzel nem lehet mit kezdeni, a pasiknak sem mindegy, hogy hogy néz ki a lány, akivel összejönnek. Én sem szeretem a soványakat, ennek ellenére a párom sovány volt, mikor megismertem, mégis magába tudott bolondítani.

- előfordul, hogy van egy-két rossz fog, ezt nem csak az ismerkedés, hanem az egészség szempontjából is érdemes rendbe hozatni, ráadásul ha tovább romlanak a fogak, az nem hogy ronda látvány, de előbb-utóbb kellemetlen szagú is lesz és büdös szájú alakkal nem a legkellemesebb csókolózni, már bocsánat. Én is odafigyelek a fogaim egészségére, figyeljen oda ő is.

- egy kapcsolatban fontos a hasonló műveltség, nem feltétlenül iskolai végzettségben mérendő ez, de ha nagy az intellektuális különbség, hosszabb távon nem fogunk tudni igazán beszélgetni.

- Ha egy kapcsolat komollyá, tartóssá válik, esetleg a közös jövő, és még mindig a haverok az elsők, az régen rossz. El lehet persze menni a haverokkal is néha, ilyet nem lehet tiltani, meg nem is vagyunk összenőve, de ha valaki inkább szeret a haverokkal bulizni, mint a velem összebújni, az mehet a sóhivatalba. Nekem is fontosabb a párom egy csajos bulinál.

- ha beteg a párom én is ápolom és ő is engem, kedvünk sincs bulizni. Persze itt van különbség nagyobb betegség, meg egy kis nátha közt, meg az sem mindegy, mennyire komoly a kapcsolat. Mi jobban szeretünk a másikkal törődni ilyenkor, mint valami buliban vonaglani.

- kibékülést annak kéne kezdeményezni, aki hibázott, de nálunk inkább úgy van, hogy az kezdeményez, aki hamarabb megbékül, függetlenül attól, ki hisztizett (pasi hiszti is van ám).

- ilyen elvárásom nincs, mindenki akkor megy el a barátaihoz, amikor akar, persze kivéve, ha egy régen tervezett, fontos, közös programot mond le egy kis baráti pletyi kedvéért, mert az már bunkóság.

- ezt tényleg elvárom! Én sem csorgatom a nyálam az utcán idegen pasik után, a párom se tegye ezt idegen nőkkel, mert tiszteletlenség és udvariatlanság velem és azzal a másik nővel is. Más kérdés, hogy nem vakultunk meg, mindenki meglátja ha valaki szép, de kocsányon lógó szemekkel ne bámuljuk már! Szerencsére ennyi alapvető intelligencia a páromban is és bennem is van, úgyhogy ilyen problémánk nincs.


Visszafelé

- főzni, takarítani mindenki meg tud tanulni, ha már együtt élünk és mindkettőnknek van munkája a legjobb a házimunkát elosztani, így egymásra is több idő jut, természetesen ha valaki éppen nem dolgozik, nem tanul, otthon van, neki kellene többet vállalni.

- ugyanaz, amit előbb írtam, mindenki menjen nyugodtan haverozni, barátnőzni, csak nem az a gáz, ha a haver, vagy a barátnő a legfontosabb.

- étteremben az fizet általában, aki meghívja a másikat, ez független attól, hogy nő, vagy férfi, ez az illem. Nincs olyan, hogy meghívlak egy italra, de fizesd a részed. Rám első randin mindig jó benyomást tett, ha a férfi fizetett, ellenben én igyekeztem nem drágát rendelni, mert nem az volt a cél, hogy lehúzzam anyagilag. Aztán később meg lehet beszélni közösen a programokat és lehet felesben fizetni, persze az ilyen programok szervezésekor figyelembe kell venni mindkét fél anyagi helyzetét.

- passz! Erre nem tudok mit mondani, nem kell minden 5 percben hívni a másikat, ilyen igényeim soha nem voltak.


Ha jobban megnézzük, ezeknek az elvárásoknak a nagy része egyáltalán nem irreális, sőt jogos is lehet.

2013. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:

ma 15:57


Látni,olvasni(ismeretségi kör,rokonok)!


Amúgy tisztelem a nőket,és igen,akadnak normálisabb,szimpatikusabb gondolkodású nők,én nem jelentettem ki,hogy nem!

Csak az igazságot hiába palástoljuk rózsaszín köntösbe,sok az ilyen lány/nő a mostani világban....és nem nehéz beléjük botlani.

2013. jan. 27. 16:00
 45/78 anonim ***** válasza:
81%

jahjjj szeeeeegény elnyomott férfiak, szörnyű! mindjárt sajnállak titeket. ez a gyakorikérdések.hu újabban a hisztis nőellenes, de párkapcsolatot görcsösen akaró kisfiúk gyűjtőhelye, akik mellesleg csak azért tesznek fel "kérdést", hogy másokat is nyáladzásra bírjanak, meg hogy egyetértsenek velük, de ha már valakinek más a véleménye, akkor az azonnal "a támadás a legjobb védekezés" sablonember, illetve hülye nő. aztán ilyen hozzáállással még csodálkoznak, hogy nem találnak barátnőt :DD


összefoglalom. olyan nőt szeretnél, aki:

- dolgozzon, keressen normálisan, fizessen bele a dolgokba, de tűrje el, hogy te nem dolgozol, és nincs kereseted

- szeressen igénytelen, ronda fogakkal és büdös szájja (sztk-s fogorvoshoz járok évek óta, semmi panaszom rá, ingyen van, szépek a fogaim, amúgy meg egy jó fogkrém és egy jobb fogkefe gyakori használata csodákra képes ;) )

- ne legyen probléma neki, hogy se szakmád, se érettségi, szal munkaképtelen vagy

- tűrje el, hogy 2 értelmes szót nem tudsz szólni a játékokon kívüli dolgokról

- finanszírozza és támogassa, hogy részegre idd magad hetente 3szor és más nőket fogdoss, miközben ő otthon van és vár rád nyáladzva

- soha ne merészeljen megsértődni semmin, legyen mindig vidám és jókedvű

- főzzön, mosson takarítson rád, miután napi x órát végigdolgozott, és hazaesik este, amíg te otthon ülsz, mert ugyebár képzettséged nincs, pénzt nem keresel, dolgod nincsen


hát ezek nem nagy elvárások? :D

2013. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:
És bizony nem derül ki az első randi alkalmával,illetve senkinek sincs a homlokára írni,hogy milyen féle.....a normális,egyenlőséget hangoztató nőkkel semmi bajom......
2013. jan. 27. 16:02
 47/78 anonim ***** válasza:

Szóval, sok férfi összekeveri "anyucival" a nőt. Otthon természetes volt, hogy kinyalják a kis fenekét.

De azért legyen szupercsaj, szexistennő is, egyszerre bevállalós és szende, akire nem kell féltékenykedni.

2013. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
95%

Tragédia ami itt megy...férfi vagyok de ilyenkor szégyellem. Butaság,primitívség meg a nyávogás megy ezerrel holott mi is ugyanúgy elvárunk dolgokat.

Mindenkinek más az igénye,más a gondolkodása,mások az elvárásai...meg kell találni a hozzápasszoló párt ennyi az egész.

Én csaj sajnálni tudom azokat akik láthatóan ennyire gyűlölik a nőket...biztos boldog élet elé néznek.

28/F

2013. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:

44. Nekem például marha nagy az ismerettségi köröm és itt is sokat olvasok.


Persze, hogy vannak ilyen nők. Mint ahogy rengeteg olyan férfi is, akit írtam.

Ilyen EMBEREK mindig lesznek.

Nem a "mai" világ függvénye.

2013. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:

"főzzön, mosson takarítson rád, miután napi x órát végigdolgozott"


tudok főzni,takarítani,ezzel semmi bajom,ha mindketten dolgozunk,megoszlik nyilván a házi munka!

Hol említettem olyat,hogy nem?

Ezt már csak te költötted bele a sztoriba!

2013. jan. 27. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!