Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a hatalmas elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a hatalmas elvárások, a mostani (legtöbb) fiatal lány részéről?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindenhol azt látni/olvasni,hogy a lányoknak igencsak megnövekedtek az elvárásik.

Amikor épp van szabadidőm,sokat olvasgatom a gyakori kérdéseket,és igencsak el szoktam csodálkozni!

A legnépszerűbb elvárásokat ki is emelném:


-ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már.....

-ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni

- a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen.....

-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......

- ne járjon el a hülye haverjaival sehová,maradjon itthon velem,és bámuljuk egymást,minek egyáltalán a haverokkal foglalkozni.....

- ha beteg vagyok,vagy dolgom van,ugyan miért menne el szórakozni,ha én nem szórakozhatok,akkor ő sem,maradjon itthon velem,és ápoljon,hiszen megfáztam.....

- ha hisztis vagyok,értse meg,hogy ez van,kezdeményezzen ő békülés terén!

-hogy képzeli hogy átugrott a haverjaihoz,és nem írta ki facebookon,illetve nem kérdezte meg hogy szabad e?

-miért néz meg minden nőt az utcán?ne tegye!megyek kirakok egy kérdést,hogy "megcsal e a párom?"

Vissza felé,mit tud nyújtani:


-főzni,takarítani?nem vagyok senkinek sem a házvezető nője,majd ha lesz gyerek,megtanulok főzni,takarítani!

-miért féltékenykedik?ha egyszer elmegyek szórakozni a barátnőimmel,elmegyek,miért kell mindent a tudtára adnom?nem az apám!

-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?

- miért kell nekem hívnom,ő nem tud minden 5 percben hívni mint én,és elmondani hogy szeret......?


Azt veszem észre,hogy sokan így állnak a dolgokhoz!

Tapasztalatok?



2013. jan. 27. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem csak a külsővel és az alkalmazkodóképességgel kapcsolatban növekedett. Sok csaj ismerős kifejezetten csóró pasival jár. Sehol nem olvasok olyat, hogy "ne legyen szegény", sőt!

De lefordítom neked:

(Olyat főleg nem olvasok, hogy "a pasi fizessen"- sőt, a hölgyek többsége itt a fifti-fifti híve!)


"ne legyen szegény"- legyen valami munkája, amiből ő maga megél (sok nő lát rossz példát maga körül, hogy a fickóból fotelben csücsülő élősködő lesz, aztán majd a párja tarthatja ki....


"ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni"- Ez teljesen változó. Sokszor össze is vesznek a nők. Mert kinek a "maci" kinek az 50 kilós tetszik. Általában csak abban értenek egyet, hogy túl kigyúrt ne legyen.

Egyébként azt említettem, hogy a külsővel kapcsolatban tényleg növekedtek az elvárások.


"rossz fogak"- neked kellene egy hiányos fogazatú, fekete, szuvas fogú nő?


"legyen tanult"- legyen elélni való esze, legyen értelmes, tudjon két szót szólni. A diplomát a fiúknál a nők 90%-a kábé lesz a r j a már.

Legtöbb ismerős csaj hiába diplomás, egyetemista, sima érettségizettel vagy diploma nélkülivel kavar. Soha nincs belőle gond.


"ne járjon el a haverokkal"- ez változó, miért ne járhatna? olyan csajt kell keresni, aki szintén tud, szeret külön szórakozni, haverokkal, barátnőkkel, ismerősökkel.


"ne menjen szórakozni egyedül"- nem tapasztalom, szintén, főleg, hogy a csajok is nyugodtan elmennek bulizni ha a párjuk nem ér rá, nem tud menni. Szerintem viszont se zavarja őket.


"hisztis"- ez mindkét nemű lehet.


"miért néz meg minden nőt?"- ezzel normális nő nem foglalkozik, a csajok is megbámulják más pasik seggét, nem is kicsit. Ha nincs baj a kapcsolattal, ezekből nem születik megcsalás...


"főzés, takarítás"- ebben igazuk van. Tanulnak, dolgoznak. A férfi panelben nem fogja túrni a kertet, meg a jószágokat gondozni, szalmát hordani, mezőn szántani vetni. Ha együtt élnek, muszáj megosztani a házimunkát, mert csak a "női munka" rész maradt már belőle. Minek szolgálná ki a férfit? Elég buta, aki megteszi, hogy este, hazaérve, míg a párja pihen, ő körbeugrálja 56-szor (mellesleg meg sincsenek becsülve az ilyen nők).

Más a helyzet, ha úgy alakul, hogy a nőnek több a szabadideje. Pl. 6 órás, könnyű munka, míg a férfi dupla műszakot vállal, fizikai munkája van, a rezsibe, mindenbe többet ad. De fordított eset is előfordulhat, úgy viszont a férfinek kell több részt vállalni a házimunkából. Az egyenlő megosztás a lényeg.


"miért kell féltékenykedni?"- lásd, te is el akarsz menni a haverjaiddal, igen, minek féltékenykedsz, ha ő megy?

Na, ő is pont azért féltékenykedik, ha te mész.


"mi az, hogy az étteremben fizesse a számla felét?"- ha itt van egy kérdés, hogy ki fizessen, a nők többsége az egyenlő fizetés híve.


Ennyi a tapasztalat. Megjegyzem, elég nagy tapasztalati anyaggal rendelkezem e téren.

2013. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
96%

"ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már...."

Ha még valaki tanul vagy éppen nincs munkahelye az nem probléma egészen addig amig nem közös háztartásban élünk.


"ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni"

Ez teljesen változó...ti sem akartok járni egy anorexiással vagy egy kövér nővel...az átlag testalkat nem hinném,hogy nagy elvárás.


"a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen....."

Ezzel teljesen egyetértek! Számomra az egyik legvisszataszítóbb ha egy pasinak igénytelenek a fogai.


"legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......"

Egy érettségi akkora elvárás?? Nem hiszem.


A többivel pedig semennyire nem értek egyet,nem zsarnok vagyok....oda meg és akkor amikor akar.

De mivel normális kapcsolatban élünk ő mindig el is mondja,hogy éppen hol van csak,hogy tudjak róla....ez szerintem alap.

2013. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 poiu ***** válasza:
Kimész a piacra végtelen elvárásokkal és véges összeggel, oszt turkálsz és tanulsz. Ez is egy piac - bár vannak valódi gondok, pl. a lányok manapság tanultabbak, mint a fiúk.
2013. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként a környezetemben sok nőt egyenesen sért, ha fizetni akarnak neki (és ez masszív "hímsovinizmussal" párosul). Gyakran nem is hagyják, lepattintják az ilyen fickót.


Megjegyzem, pont azok "ragasznodnak" ahhoz, hogy ők fizessenek, mármint férfiak, akik aztán nyafognak, hogy "jaaaj a nők milyen élősködő népség!!" :D

2013. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
4%

Sajnos egyáltalán nem kamu és nem túlzás, amit a kérdező ír. A nőknek hatalmas elvárásaik vannak akkor is, ha nem nyújtanak cserébe semmit. Mindezt azért, mert náluk van az összes punci.

Érdemesebb csak szexre használni őket, akkor megkíméled magad minden ilyen nyűgtől.

2013. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:

"a lányok manapság tanultabbak, mint a fiúk."


Ez a környezetemben egyik párnál sem okoz problémát. Már anyám is tanultabb volt, mint apám. A haverjaim többsége tanultabb lánnyal jár/él (sokan már össze is házasodtak). A haver csajok többsége is tesz rá, más a lényeg nekik. Bár szerencsére nekem egész normális ismerőseim vannak.

2013. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 A kérdező kommentje:

ma 15:27


Hát ha gondolod,én előszeretettel megkeresem ezeket a válaszokat,mert van amire én is válaszoltam!


Van aki szabályosan fel volt háborodva,hogy mi az hogy egy nő fizesse a számla felét,a pasi dolga hogy fizesse!

Az első randin mindenképpen!

De utána sem gáz!

Ha akarod,ezt visszakeresem,nem egy nő osztotta ezt a nézetet!

Tehát érdekes hogy ilyet sehol sem láttál......

2013. jan. 27. 15:32
 18/78 anonim ***** válasza:
43%

"a lányok manapság tanultabbak, mint a fiúk."


Mivel a legtöbbjük úgy el van kényeztetve, hogy ihaj. A férfiak többsége elmegy szakmát tanulni, hogy eltartsa magát és barátnőt keressen, gondoskodjon őróla is. A lányok kapják a pénzt anyucitól, apucitól.

2013. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:

"Érdemesebb csak szexre használni őket, akkor megkíméled magad minden ilyen nyűgtől."


Ez viszont jó. Egyre több nőtől is hallom, hogy csak szexre kell használni a férfit.


De így mindenki jól jár, nemde?


Össze kell jönnöd azokkal a nőkkel, akik csak szexre akarnak felhasználni téged, nincs érzelem, nincs harag, piszkálódás. Utána puszi, és kész.

2013. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:

"Sajnos egyáltalán nem kamu és nem túlzás, amit a kérdező ír."


Persze hogy nem az,és nem értem miért kell ennek ellenkezőjéről győzködni engem,akinek nem inge.....


Olvasgassatok többet,azért látni ilyet.

2013. jan. 27. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!