Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a hatalmas elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a hatalmas elvárások, a mostani (legtöbb) fiatal lány részéről?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindenhol azt látni/olvasni,hogy a lányoknak igencsak megnövekedtek az elvárásik.

Amikor épp van szabadidőm,sokat olvasgatom a gyakori kérdéseket,és igencsak el szoktam csodálkozni!

A legnépszerűbb elvárásokat ki is emelném:


-ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már.....

-ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni

- a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen.....

-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......

- ne járjon el a hülye haverjaival sehová,maradjon itthon velem,és bámuljuk egymást,minek egyáltalán a haverokkal foglalkozni.....

- ha beteg vagyok,vagy dolgom van,ugyan miért menne el szórakozni,ha én nem szórakozhatok,akkor ő sem,maradjon itthon velem,és ápoljon,hiszen megfáztam.....

- ha hisztis vagyok,értse meg,hogy ez van,kezdeményezzen ő békülés terén!

-hogy képzeli hogy átugrott a haverjaihoz,és nem írta ki facebookon,illetve nem kérdezte meg hogy szabad e?

-miért néz meg minden nőt az utcán?ne tegye!megyek kirakok egy kérdést,hogy "megcsal e a párom?"

Vissza felé,mit tud nyújtani:


-főzni,takarítani?nem vagyok senkinek sem a házvezető nője,majd ha lesz gyerek,megtanulok főzni,takarítani!

-miért féltékenykedik?ha egyszer elmegyek szórakozni a barátnőimmel,elmegyek,miért kell mindent a tudtára adnom?nem az apám!

-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?

- miért kell nekem hívnom,ő nem tud minden 5 percben hívni mint én,és elmondani hogy szeret......?


Azt veszem észre,hogy sokan így állnak a dolgokhoz!

Tapasztalatok?



2013. jan. 27. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

Látod annak kifejezetten örülök, ha semmi bajod az egyenlőségpárti nőkkel.


Az a nő pedig, aki csak akkor egyenlőségpárti, ha neki előnyös, süllyedjen el szégyenében. Ez a véleményem. A férfiak pedig messze kerüljék el.

2013. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 A kérdező kommentje:

Istenem!

Én nem arról beszélek,hogy mindkettő dolgozik,de gürcöljön csak a nő,takarítson csak a nő,mindent a nő.......

Ezt már ti teszitek hozzá!

Meg nem kell anyuci klón!,ne nyalja ki a ...!

2013. jan. 27. 16:06
 53/78 anonim ***** válasza:

"tudok főzni,takarítani,ezzel semmi bajom,ha mindketten dolgozunk,megoszlik nyilván a házi munka!"


Nagyon helyes, a kérdésed ellenére egyre normálisabbnak tűnsz.

2013. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
Csak annyit javítsd még magadon, hogy vetkőzd le a nőkkel kapcsolatos előítéleteid. Mert RENGETEG a normális csaj, hidd el.
2013. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 A kérdező kommentje:

"Látod annak kifejezetten örülök, ha semmi bajod az egyenlőségpárti nőkkel. "


Eddig se utaltam arra hogy lenne......

De én pl olyat olvasok,hogy a csaj beteg,a párja elmegy a barátaival bulizni,de hányásos,hasmenéses vírust kapott,internetezéshez van ereje,de a halálos ágyán fekszik,és hogy képzeli a pasi,hogy elmegy szórakozni nélküle......most ilyenkor pl mi a megoldás,nyilván a pasi nem szeretné elkapni,de akkor üljön otthon a 4 fal között,és gyászoljon?

2013. jan. 27. 16:09
 56/78 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a fiúnak adok igazat. De fordított esetben is ezen a párton állok, ha a fiú beteg és a lány megy.


Egyébként is, magamból kiindulva, engem hagyjanak olyankor békén, meg amúgy se jó, ha elkapja a másik (hogy aztán meg ő nyomja az ágyat).

2013. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez én vagyok. Abba is bele lehet gondolni, hogy rosszul esett annak a lánynak. Ő talán olyan, hogy ha beteg a barátja, siet hozzá (ha mégse, akkor jogtalan, amit elvár).
2013. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
55-ös, nem mindenki egyformán áll ehhez. Ha a párom beteg és tényleg rosszul érzi magát, valahogy nekem sincs olyan csudajó kedvem, hogy alig várjam, hogy a disco-ban rázzam a fenekem.
2013. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:

"ma 16:16"


Persze!

Ha épp nincs jó hangulata akkor tekintettel vagyok rá,de ha 2 hétig az ágyat nyomja,akkor 2 hétig ne érezzem jól magam,mert beteg?

2013. jan. 27. 16:20
 60/78 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdezőnek biztos olyan nő kell. :))
2013. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!