Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a hatalmas elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a hatalmas elvárások, a mostani (legtöbb) fiatal lány részéről?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindenhol azt látni/olvasni,hogy a lányoknak igencsak megnövekedtek az elvárásik.

Amikor épp van szabadidőm,sokat olvasgatom a gyakori kérdéseket,és igencsak el szoktam csodálkozni!

A legnépszerűbb elvárásokat ki is emelném:


-ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már.....

-ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni

- a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen.....

-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......

- ne járjon el a hülye haverjaival sehová,maradjon itthon velem,és bámuljuk egymást,minek egyáltalán a haverokkal foglalkozni.....

- ha beteg vagyok,vagy dolgom van,ugyan miért menne el szórakozni,ha én nem szórakozhatok,akkor ő sem,maradjon itthon velem,és ápoljon,hiszen megfáztam.....

- ha hisztis vagyok,értse meg,hogy ez van,kezdeményezzen ő békülés terén!

-hogy képzeli hogy átugrott a haverjaihoz,és nem írta ki facebookon,illetve nem kérdezte meg hogy szabad e?

-miért néz meg minden nőt az utcán?ne tegye!megyek kirakok egy kérdést,hogy "megcsal e a párom?"

Vissza felé,mit tud nyújtani:


-főzni,takarítani?nem vagyok senkinek sem a házvezető nője,majd ha lesz gyerek,megtanulok főzni,takarítani!

-miért féltékenykedik?ha egyszer elmegyek szórakozni a barátnőimmel,elmegyek,miért kell mindent a tudtára adnom?nem az apám!

-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?

- miért kell nekem hívnom,ő nem tud minden 5 percben hívni mint én,és elmondani hogy szeret......?


Azt veszem észre,hogy sokan így állnak a dolgokhoz!

Tapasztalatok?



2013. jan. 27. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:

Nem a kérdezőre, de hasonlókat olvasva mindig újra megtanulom értékelni a párom. :) Aki szeret, tisztel és felnéz rám.

Ez persze kölcsönös.


A főzéssel nincs gond, egyik nemnél se felháborító. Az a lényeg, hogy egyenlő legyen a munkamegosztás, mindenki azt tegye amit szeret és KÖLCSÖNÖSEN tiszteljék egymásban ezt. Ne szapulják a másik munkáját, ha pedig vannak dolgok, amiket egyik se szívesen végez, mindkettő tudjon önzetlenül vállalni egy részt mégis belőle.


Nálunk ez tökéletesen működik. :)

2013. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
Akkor rendben. A nők 99%-a viszont ezen fel van háborodva, köztük nagy valószínűséggel az is, aki a kérdező által idézett szöveget írta.
2013. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:

Már miért lenne felháborodva?

Értelmes emberek, meg lehet beszélni. A bevett gyakorlat pedig a mai napig az, hogy a feleség főz, a férj pedig a kinti dolgokat rendezi. De ez nem szabály, lehet rajta változtatni.

Akkor tartanám felháborítónak, ha a főzésen kívül bármit megcsinálnék, és ő tud is főzni, de hisztiből velem csináltatná. Na ilyen idiótával nem kezdenék, akinek a makacssága erősebb az eszénél.

2013. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
Egyébként ne haragudjatok, de azt is hozzáteszem, hogy a fent felsorolt állítások egyik feléről már kijelentettem, hogy baromság és nagyon kevés nő gondolja így, a másik fele pedig nem irreális elvárás.
2013. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:

Igen, de sok helyen már "kinti dolog" nincs is. Például gyakran hólapátolás sem. Ha pedig valami szerelősdi merül fel, hívnak szakembert. Bútorpakolás, hasonlók se fordulnak elő napi szinten.

Ezért csak az a házimunka maradt, ami régen a "női házimunka" volt. Ebben kell megegyezni. De ha mindkét fél jól áll hozzá, nincs ebből gond szerintem. :)


Nem szabad félreérteni egymást, ennyi. :))

2013. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:

Ennyi, meg kell beszélni.


Egyébként nem tudom nálatok hogy nincs kerti munka, én jobban utálom a kertet, mint a benti melót :D

2013. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim válasza:

Pl.en a parommal elek szinte mintha a ferjem lenne es a hazimunkat egyedül en vegzem,nem varom el töle hogy kezdjen neki porszivozni vagy ablakot pucolni viszont azt igen ha megyünk valahova ö fizessen.

Es szerintem ez minden normalis parkapcsolatba igy kellene hogy müködjön.

2013. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim válasza:
En is elvarom a pasimtol mi együtt elünk hogy fizessen mert en pedig megcsinalok minden hazimunkat.Ennek igy kellene lenni minden parkapcsolatba nem pedig felesbe csinaljuk a hazimunkat es felesbe fizetünk nem ertem e ezt
2013. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!