Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a hatalmas elvárások,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a hatalmas elvárások, a mostani (legtöbb) fiatal lány részéről?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte mindenhol azt látni/olvasni,hogy a lányoknak igencsak megnövekedtek az elvárásik.

Amikor épp van szabadidőm,sokat olvasgatom a gyakori kérdéseket,és igencsak el szoktam csodálkozni!

A legnépszerűbb elvárásokat ki is emelném:


-ne legyen szegény,tök mindegy hogy én munkanélküli vagyok,illetve még tanulok,de legyen pénze,mert ciki ha a nő fizet,ez a pasi dolga legyen már.....

-ne legyen túl sovány,nem szeretem a sovány férfiakat,de kövér se legyen,nem egy medvével szeretnék járni

- a fogai rosszak?csináltassa meg,még ha nincs is pénze,ott a sztk,ahol sokszor kiszúrnak az emberrel,vagy addig egyáltalán ne ismerkedjen.....

-legyen tanult,ha nincs legalább érettségije,hozzám intelligens pasi illik......

- ne járjon el a hülye haverjaival sehová,maradjon itthon velem,és bámuljuk egymást,minek egyáltalán a haverokkal foglalkozni.....

- ha beteg vagyok,vagy dolgom van,ugyan miért menne el szórakozni,ha én nem szórakozhatok,akkor ő sem,maradjon itthon velem,és ápoljon,hiszen megfáztam.....

- ha hisztis vagyok,értse meg,hogy ez van,kezdeményezzen ő békülés terén!

-hogy képzeli hogy átugrott a haverjaihoz,és nem írta ki facebookon,illetve nem kérdezte meg hogy szabad e?

-miért néz meg minden nőt az utcán?ne tegye!megyek kirakok egy kérdést,hogy "megcsal e a párom?"

Vissza felé,mit tud nyújtani:


-főzni,takarítani?nem vagyok senkinek sem a házvezető nője,majd ha lesz gyerek,megtanulok főzni,takarítani!

-miért féltékenykedik?ha egyszer elmegyek szórakozni a barátnőimmel,elmegyek,miért kell mindent a tudtára adnom?nem az apám!

-mi az,hogy az étteremben egy nő fizesse a számla felét?

- miért kell nekem hívnom,ő nem tud minden 5 percben hívni mint én,és elmondani hogy szeret......?


Azt veszem észre,hogy sokan így állnak a dolgokhoz!

Tapasztalatok?



2013. jan. 27. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
Micsoda sírás van itt :D
2013. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
93%

18 Ez nem igaz. Nem a plázacicákra kell a nyálad csorgatni. A volt osztálytársaim többsége már egyetem alatt diákmunkát vállalt (lányok), saját albérletét fizetni tudta, utána is azt nézte, hol tud mielőbb elhelyezkedni. Sokan már az idősebb szülőket is támogatják, huszonévesen.

A fiúkra szerintem jellemzőbb (már az egyetemistákra), hogy 5-10 évig anyucin élősködnek, finnyás nekik minden meló, mert ő "diplomás"... ismerek sok 28 körüli fiút, akik még mindig otthon ülnek.

Arról nem is beszélve, hogy van kocsi, van lakás, de a szülők finanszírozták...

2013. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:

erre is válaszoltam,nézzétek meg itt milyen válaszok születtek : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


vagy ez: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az első választ kiemelném: "Nyiss ki bármilyen etikett könyvet, mindben az áll, hogy a férfi fizet!!!!."

2013. jan. 27. 15:37
 24/78 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én sokat ülök gép előtt, munkámból kifolyólag. Néha éjszaka is (kötetlen munkaidőben dolgozom). Eleget olvasgatok a gyakorin, lazításként.

Elvétve látok ilyet, de azt is inkább férfiak állítják, nem nők hoznak fel hasonlókat.

Ellenben: rengeteg a nőgyűlölő, nyafogó kisfiú.

Na meg a kivetítések, beképzelések. Ha a nő nem hajlandó eltartani a férfit, már biztos kitartatni akarja magát, stb.

2013. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
80%

"Mivel a legtöbbjük úgy el van kényeztetve, hogy ihaj. A férfiak többsége elmegy szakmát tanulni, hogy eltartsa magát és barátnőt keressen, gondoskodjon őróla is. A lányok kapják a pénzt anyucitól, apucitól."


Ugyanennyi pasi is elvan kényeztetve.

Csak ők azért nem tanulmak tovább mert semmi ambíció nincs bennük,vagy egész egyszerűen utálnak tanulni és egyszerűbb akkor már elvégezni egy szakmát.

Csak kevesebb részben csinálnak úgy szakmát,hogy az az életük vágya.

Nem kell,hogy egy pasi diplomás legyen....de egy érettségi nem nagy elvárás.

2013. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
92%

Meg fogsz lepődni: a legtöbb ilyen "A FÉRFI FIZET" kommenteket pontosan férfiak írják.

Nők is írhatnak ilyesmit, de ritkább.

Ezeket pontosan azok a férfiak teszik oda, akik a pénzükkel akarnak nagyzolni, konzervatív felfogásúak, utálják az emancipált nőket.

2013. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
100%

25. Részben igazad van, bár ne csináljunk ebből nemek harcát, azt már nagyon utálom.

Sok szakmát "muszájból", lustaságból választanak, lusta, mihaszna fiúk, csak azért, hogy legyen végzettségük... és mert tankötelesek.

Tisztelet a kivételnek!


Ez egyébként nagy baj, mert szükség lenne jó szakemberekre!

2013. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem harcolok

de nem akarom elhinni,hogy itt mennyi megkeseredett férfi van aki mindenért a nőket hibáztatja vagy legalábbis azt hangoztatják csak velük van a probléma :)

2013. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
94%
De. Majd megszokod. Itt ennyi megkeseredett férfi van. :)
2013. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:

sokan gondolják még így: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


De ezt olvastam a főzéssel kapcsolatban(kedvenc):


"Én 25 éves nő létemre,nem szeretek,és nem is fogok főzni!

ha egy pasinak ez nem tetszik,majd megtanul ő főzni!"

2013. jan. 27. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!