Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/390 A kérdező kommentje:
79: Hogy ismerjétek el, hogy igenis vannak olyan ocsmány fiúk, akik sosem fognak kelleni egy lánynak sem CSAKIS a külsejük miatt.
2013. máj. 15. 22:24
 92/390 A kérdező kommentje:
83: De érdekelnek a duci lányok is, csak náluk sincsen esélyem.
2013. máj. 15. 22:25
 93/390 anonim ***** válasza:
91%
Tényleg soha nem fogsz kelleni senkinek, de nemcsak a külsőd miatt. Hanem azért, mert ráadásul ilyen szánalmas belső társul hozzá.
2013. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/390 Csonti95 xD ***** válasza:

Hogy szoktál próbálkozni a lányoknál???


Meghívod vmire?

Próbálsz egy beszélgetést kezdeményezni?

Közlöd vele hogy ocsmány vagy és tudod hogy hiába próbálkozol, de azért hátha..?

2013. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/390 anonim ***** válasza:
100%
OKÉ,ELEGEM VAN! Nem hiszem el,hogy te is csak azt kántálod,hogy OCSMÁNY VAGYOK OCSMÁNY VAGYOK!! Látod,ez miatt küldenek el a fenébe a lányok,mert ha már magadat is OCSMÁNYNAK látod,akkor ők mit gondoljanak????! Nem jártatom itt a számat,mert már látom,hogy reménytelen vagy!!! És ha már egy kérdésünkre sem válaszolsz,csak tartod magad ahhoz,hogy ocsmány vagy,akkor hogy a francba segítsünk?! áruld már el,légyszíves!!! És,hogy megnyugodjál,IGEN VANNAK CSÚNYA FIÚK!! Jól érzed már magad?!!
2013. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/390 anonim ***** válasza:
Egyetértek hurricane-nel. Belül és agyban is SÚLYOS problémák vannak. Hiába állítod, hogy agyban rendben vagy. Nagyon nem. És nagyon elkélne egy pszichiáter. És ami azt illeti, most már nekem is, mert elrúgtad a pöttyöst.
2013. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/390 A kérdező kommentje:

Viszonyítási alap:

Testalkat: [link]

Arc: hatalmas orr, vastag, undorító ajkak, rosszul növő arcszőrzet, hegek az arcon, ráadásul ilyen bőrbetegség:

[link]

2013. máj. 15. 22:30
 98/390 anonim ***** válasza:
79%

vééégre eljutottunk idáig is.. 1.Sport,sport,sport

2.pszihiáter

3.bőrgyógyász

4.normális duma

5.kész

érted a sorrendet?

2013. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/390 Csonti95 xD ***** válasza:
100%

Azért jó kis téma lett az Ocsmányságodból:D

Én azt mondom hogy ne add fel, bár tök hiábavaló próbálkozni hisz Ocsmány vagy, szebb egy csótány, amit már eltapostak. :D Keress egy Ocsmány csajt és várd meg amíg mindenki közli vele hogy milyen Ocsmány majd menj oda hozzá és mondd neki hogy szerinted nem Ocsmány, sőt egyenesen gyönyörű. Csók, Hawaii, Happy, nem leszel depis, leadsz 35 kilót és végre teljesértékű ember leszel.


Itt a vége fuss el véle. :D

2013. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/390 anonim ***** válasza:
Nagyon kövér vagy. Menyél el orvoshoz. Azok talán segíteni fognak. Lehet valami műtétel. Én láttam az egyik tv-műsoron. Hogy kövér embert operáltak meg, valami gyűrűt raktak a hasába, valami ilyesmi. De nagyon nem emlékszem rá. Utána kell nézni a netten. Nem tudom hogy TB állja e. De ha nem gyűjtsél rá. Azt nem tudom hogy Mo. csinálják ezt a műtétet.
2013. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!