Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/390 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2013. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/390 A kérdező kommentje:

Képet nem küldök, mivel egyszer már valaki visszaélt vele! (meg amúgy is: a tömegpusztító fegyvereket ne terjesszük már. Az amerikai hadsereg is akart már kópiát a képemről, hogy egy repülőgépből kiszórva a meglátásom után i heveny hányás harcképtelenné tegye az ott tartózkodókat. De nekik sem adtam :D)


26 éves vagyok, szóval már nagyon öreg.

2013. máj. 15. 21:53
 53/390 Csonti95 xD ***** válasza:
100%

Tegyük fel a szépség 10es skáláján te vagy az 1es. Aztán van még egy srác aki azt mondja hogy ő a legrondább a világon, csúnya mint a sz@r, nála nincs ocsmányabb!(10ből 2es), De még nem ismer téged :D Nem reménytelen szerintem, nem minden lány szép, azok között is vannak szörnyek.

Vagy ha tényleg reménytelen és nem jön össze semmi keress valami nyugdíjas nénit aki már alig lát és adj neki :D

2013. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/390 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezen az oldalon négyszer írtad le, hogy ocsmány, pedig összesen nem írtál 500 karaktert. De nem mantrázod magadnak... aha... Hallottál már a pygmalion effektusról? Mert a szótárban a pygmalion címszó alatt a te képed van.



Speciel nem arra gondoltam, hogy olyan dologról beszélsz, amiről fogalmad sincs, hogy milyen ronda dagadt férfinak lenni. Hanem arra, hogy talán szexuális téren kicsit több tapasztalatom van. De akkor vesézzük ki ezt a kérdést.


Azért szeretnél szűz lányt, hogy ne sóvárogjon az exe után, hogy azzal jobb volt.

Egyrészt, ha igazad van, és tényleg rossz lesz veled neki a szex, akkor elvárnád tőle, hogy egész életében rossz szexben legyen része. Teszem hozzá: ahelyett, hogy pozitívan tekintenél a dologra, és igyekeznél számára is élvezetessé tenni. Ha nem farokkal, akkor kézzel, nyelvvel, bárhogy. De te ezt eleve elveted.


Még egyszer felteszem a kérdést: gondolod, hogy olyan ostoba, hogy nem jön rá, hogy a szex lehet jó? Csendben teszem hozzá, hogy azért a nők is maszturbálnak, ha mást nem, az fel fog tűnni neki, hogy magának is jobban örömet tud okozni, mint te neki. (Ha tényleg rossz leszel a szexben, de ezt ugye már kifejtettem, hogy nem tudható előre és fejleszthető.)


Az meg, hogy még a családtagjaid szerint is ronda vagy... hát a családodat jobban minősíti. Mondjuk ezt ismerem én is. Az anyukáknak állítólag a saját gyerekük a legszebb. Na, nekem anyukám folyton azt mondja, hogy "kislányom, te nem vagy szép, de legalább okos". De most ettől magamba kéne zuhannom? Ő nem tart szépnek. Na bumm.


Nyilván nem fogsz holnap úgy felkelni, hogy tele vagy önbizalommal. De találj egyetlen apró dolgot, amit szeretsz magadon. A szemed, a hajad a kislábujjad, akármi. És lassan kezdd elfogadni magad. Mert ha te nem fogadod el, akkor ki fogja?

2013. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/390 anonim ***** válasza:
ugyan már.. 26 évesen nagyon öreg ? :D mit fogsz csinálni 60 évesen,felakasztod magad ? (bocsi a bunkózásért,de remélem most már észreveszed azt,hogy a semmin síránkozol..) egyébként cm/kg ? Mennyire vagy "dagadt"?..
2013. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/390 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
Várj kitalálom mit írna: "Engem könnyebb átugrani mint megkerülni, ja és nagyon ocsmány vagyok." :D
2013. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/390 anonim ***** válasza:
valószínű,csonti :D
2013. máj. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/390 anonim ***** válasza:
össze kéne őket kötni az alacsony sovány fiúval,és legalább egymásnak beszélhetnének napokig a problémájukról.-ami egyébként nem probléma- ..
2013. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/390 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
"Nem kellek egy csajnak sem, ronda vagyok mint a sz@r, mégis az átlagos kinézetűeknél próbálkozom" Előbb lesz ötösöm lottón szelvény nélkül, mint neked átlagos csajod :D
2013. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/390 anonim ***** válasza:
100%

na ezt figyeld jól meg!

[link]

2013. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!