Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/390 Csonti95 xD ***** válasza:
Mivan ha nem is olyan ocsmány amilyennek hiszi magát?
2013. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/390 anonim ***** válasza:
mondjuk egy viszonyító képet adhatnál már... vagy saccold meg magad kilóra :D mert ennyiből,hogy dagadt ronda,és ocsmány vagy,nem tudunk segíteni
2013. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/390 anonim ***** válasza:
77%
na és mi van a duci csajokkal ? Vagy ők meg téged nem érdemelnek meg,mert ducik? :) mert ilyet is láttam mér...
2013. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/390 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy szexkazán és van vagy 6 nője aztán itt szórakozik :D
2013. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/390 anonim ***** válasza:
*már .. látod,lefárasztottál :D (ne vedd sértésnek :D)
2013. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/390 A kérdező kommentje:
74: De magamat nem tudom elfogadni addig, amíg nem lesz egy lány, aki el tudna fogadni. Ugyanis az önbizalom a tapasztalatokból épül fel, amiből nekem csak negatív van. Még egy mosolyt sem kaptam soha lányoktól.
2013. máj. 15. 22:22
 87/390 anonim ***** válasza:
Anas feladtad a pszihoterápiát ? :-))
2013. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/390 A kérdező kommentje:
73: Általában valami semlegessel közeledek, de amint meglátnak, mindjárt elküldeenk a fenébe.
2013. máj. 15. 22:23
 89/390 anonim ***** válasza:
mosolyt szeretnél ? oké,megkapod : :))))))))))))))))) (lány vagyok :D )
2013. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/390 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad még egyszer, és szóltam, hogy elgurul a gyógyszerem.


Tudod mit? Dögölj meg egyedül. Próbáltam segíteni, ba.sztad meghallani, megérteni. Csak mantrázod a saját fa.szságodat. Írasd a sírodra is ezt.

2013. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!