Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek-e valóban ronda fiúk?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy léteznek, és aki mást mond, az nem veszi a fáradságot, hogy körbenézzen. Sokan írják, hogy szerintük nem létezik ronda ember, de gondoljátok meg, hogy mivel a szépség mennyiségi jelleg, így eloszlása Gauss görbét vesz fel. Az vitán felül áll, hogy vannak olyan pasik, akik bőven átlagon felül vannak, és bármilyen nőt megkaphatnak. A görbe másik végén pedig vagyunk mi, ocsmány srácok, akikről valamiért nem is akarnak az emberek tudomást sem venni. Pedig igenis létezünk. És sohasem fogunk kelleni a csajoknak a rondaság miatt. Férfiből ugyanis több van fiatalabb korosztályban. Akkor mégis mi okból írnak olyanokat a kérdésekhez, hogy biztos kelleni fogsz majd valakinek, hiszen ez egyáltalán nem igaz. Csupán ámítás. Én rettenetesen ocsmány vagyok, mert elbánt velem a genetika, de mellette még alacsony is és dagadt. De részvétem a többi sorstársamnak is, akik mind egyedül maradnak. A kérdés, miért nem ismerik be az emberek, hogy tényleg vannak olyan ocsmányságok, aki sosem fog párt találni, még ha meggebednek akkor sem. Miért kell hiú reményeket táplálni beléjük? Hiszen az önbizalom ettől nem fog javulni, főleg, aki eddig csak negatív visszajelzéseket kapott. Ráadásul a belő értékeknek is, mint pl. a kedvesség, intelligencia, humor csak akkor érnek valamit, ha az ember legalább átlagosan néz ki. Akiktől a hányinger kerülgeti a lányokat, azoknál nem.

2013. máj. 15. 07:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/390 anonim ***** válasza:
69%
Meglehetősen konfrontatív és szókimondó az érvelésem: ha valaki egyetért, tetszik neki, ha nem ért egyet, akkor utál; ritka az átmenet. Mindenesetre köszönöm :)
2013. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/390 A kérdező kommentje:

Nyilván kedves Anas, te voltál már rémségesen ronda, alacsony és dagadt férfi, szóval te biztosan jobban tudod. Ez elég valószínűtlen. Én látom magamon, hogy annyira ocsmány vagyok külsőre, hogy a lányok arcára kiül az undor, ha rám néznek.

És, de barátnőt akarok. De nem egy olyat, aki ha netán összejönne velem, folyamatosan az exe után sóvárogna, mert az sokkal jobb volt. Tisztában vagyok a korlátaimmal, és azzal, hogy a lehető legrosszabb pasi vagyok, akit valaha is a hátán hordott a föld.

Amúgy nem mantrázom magamnak, de amúgy is, ezek sajnos tények, hiszen rettenetesen ocsmány vagyok mindenki, még a családtagjaim szerint is.

2013. máj. 15. 21:30
 43/390 Csonti95 xD ***** válasza:

(A szüleid testvérek?)


Amúgy ezzel az önsajnálattal nem mész semmire.Próbálj meg tenni azért hogy ne nézz ki úgy, ahogy, pattanásos is vagy? vagy miért vagy csúnya meséld már el? 2 orrod van?????

2013. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/390 A kérdező kommentje:
Ja és Anas, én abszolút nem értek egyet a hozzászólásaiddal, mégsem utállak, szóval ez megdőlt :) (Amúgy sem tudok senkit sem utálni, én jófiú vagyok, ami szintén rettentően taszító jellemvonás a lányok számára)
2013. máj. 15. 21:33
 45/390 A kérdező kommentje:
Amikor próbáltam tenni, akkor sem kellek a lányoknak. Nekem annyira ocsmány a külsőm, hogy senkinek sem kellettem még.
2013. máj. 15. 21:36
 46/390 Csonti95 xD ***** válasza:

De mi bajod van?


Alacsony, kövér. Oké, ez még semmi... van valami bőrbetegséged?

2013. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/390 A kérdező kommentje:
Naná, hogy van bőrbetegségem. Genetikai eredetű, bár kell hozzá kiváltó tényező is: nálam ez a depresszió volt.
2013. máj. 15. 21:39
 48/390 Csonti95 xD ***** válasza:
26%
Hát nehezen tudlak elképzelni. Sajnálom hogy olyan vagy, amilyen, de hidd el, mindenkinek van párja... nem vagy egy "királyfi", ezért nem is fogsz bejönni egy "hercegnőnek" sem. Hozzád illő párt kell keresned, aki kb úgy néz ki mint te és nem mondhatod hogy neked az a lány/nő nem elég szép mert te is ki*ba.. ronda vagy állításod szerint de a belső értékeiddel nincsenek gondok.
2013. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/390 A kérdező kommentje:
Egyrészt, nincs olyan ronda lány, mint én férfiban. Sőt, ronda lány nincs is. De mindig is az átlagosoknál próbálkoztam, de nekik is csak jóképű pasi kell. Én meg rettenetesen ocsmány vagyok.
2013. máj. 15. 21:48
 50/390 Csonti95 xD ***** válasza:
Küldj egy képet magadról és megmondom mit kell tenned :D
2013. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!