Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 A kérdező kommentje:

15.50

Csakhogy az a baj, hogy én már jóval idősebb vagyok nálad és az eltelt évek nemhogy javítottak, hanem csak rontottak rajtam. Volt már kapcsolatom, az igaz, de soha az életben nem kerültem előrébb, tisztában voltam vele, hogy amíg az tart, addig lesz barátnőm, utána talán soha többé. Hat éve vagyok egyedül, kilátásom sincs a változásra. Képtelen vagyok ismerkedni, nem érdeklem a lányokat, soha nem is vonzódtak hozzám. Én szintén 180 cm, de 80 kg vagyok, a külsőmmel senki szerint nincs gond. De egész egyszerűen nem engednek közel magukhoz, képtelen vagyok hatást gyakorolni rájuk. Három pszichológusnál voltam eddig, egyik se tudott segíteni rajtam, elmentem kineziológushoz, az sem hozott változást. Rendszeresen olvasom a neten a különféle csajozós oldalakat, az sem, röhögj ki, de elmentem párkapcsolati tréningre, de az sem adott megoldást.

Ez a mostani időszak nekem olyan, mint a pokol, a múltkor olyan rosszul lettem az utcán, hogy egyszerűen haza kellett mennem, mert elviselhetetlen volt az utcán lennem.

A környezetem rendszeresen gúnyol, homokosnak, balf...nak és senkiházinak neveznek.

Szóval azt mondom, örülj neki, hogy neked megoldódott az életed, mert sajnos nem mindenkinek adatik meg. :(((

2013. máj. 19. 20:59
 92/116 A kérdező kommentje:
68 %, maximális respect.
2013. máj. 19. 21:00
 93/116 A kérdező kommentje:
Such a hurricane, ahogyan én nem ismerem a te életedet, úgy te sem ismered az enyémet. Ezért légy szíves ne ítélkezz ilyen könnyen, mert könnyen lehet, hogy sok dologban tévedsz.
2013. máj. 19. 21:03
 94/116 anonim ***** válasza:

Én csak arra alapoztam a véleményem, amit ide leírtál. Sok dolgot tükröz ám. Azt viszont nem mondtam, hogy nem tévedhetek. De még ha a rád irányuló személyes vonatkozásoktól el is tekintünk, akkor is szerintem sok olyan dolgot írtam neked, amiknek akár hasznát is vehetnéd, ha akarnád.


Amúgy meg ne akard már az egészet ilyen görcsösen! Szerintem taszító az olyan ember, aki párkapcsolat nélkül megbélyegzett félembernek érzi magát + veszélyes is, mivel könnyen lesz egy ilyen beállítottságú emberből kapcsolatfüggő, az pedig maga a pokol mindkét félnek. Először tanulj meg egyedül is teljes ember lenni!

2013. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 A kérdező kommentje:

Ok.

Volt már párkapcsolatom, nem is egy és szerettem a barátnőmet. Nem vagyok olyan rossz ember, mint gondolod rólam, csak az utóbbi évek sikertelensége készít ki teljesen.

Ami a szexet illeti, hosszú szünet után mindenkinek hiányozna, nemtől függetlenül. Te is tudod, hogy ma már sok lánynak van ilyenkor szexkapcsolata vagy alkalmija és szerintem ezzel nincs is gond. Annyi, hogy nekik sokkal egyszerűbb a dolguk ezen a téren, mint egy férfinak.

2013. máj. 19. 21:49
 96/116 A kérdező kommentje:
Rendben, átolvasom még többször is és elemzem.
2013. máj. 19. 22:10
 97/116 anonim ***** válasza:

Eredetileg nem akartam választ írni, de végigfutva a válaszokat, rájöttem, hogy van mondandóm.


Kedves Kérdező! Ne általánosíts! Mondjuk az alapján se, amit én írok, mert nem tudom a lakosság hány százalékának hasonló az enyémhez a gondolkodásmódja.


1. A magam nevében beszélek csak, de ahhoz nálam teljesíteni kell, hogy valakit elküldjek az északi sarkra havat lapátolni. Általában egy "sajnálom, de nem"-mel el szoktam intézni az elutasítást.


2. "lehetetlen elvárások" Megint csak a saját véleményem tudom elmondani: a fene se akar Mr.Tökéllyel járni (halál unalmas lenne). Húsvér, igazi pasi kell, az összes jó tulajdonságaival, hibáival, hülyeségeivel, mindennel. Kb. ugyanazokat várom el tőle is, mint saját magamtól, de a felsoroltak közül csak az óriási türelem az alapkitétel (lássuk be, hozzám kell is :P)


3. Olvastam a 2 kérdést, amit belinkeltél. A falusi csajra no komment. De a szexelősre... az az ember se normális, aki elsőre instant jó szexet vár. Még kellő tapasztalattal rendelkező embereknek is kell idő, amire összecsiszolódnak. Elmentél hamar? Béna voltál? Majd legközelebb jobb lesz. Még mindig nem megy? El lehet menni terapeutához stb.


4. "nem kapható szex" Nem árucikk, nem kapható, nem jár automatikusan.

Nekem spec. baromi sok érzelmi kötődés és bizalom kell ahhoz, hogy valakivel együtt legyek. Tehát, még ha az én külsőmmel/belsőmmel összehozható is lenne, nálam ez nem így működik.


5. Szóval voltál már 4 szakembernél. Hát, menj el százhoz is, ha kell. Ha mást nem, legalább az ismerkedéstől való félelmedet le tudja építeni egy valamire való pszichológus. Mi a helyzet az önfejlesztéssel? Próbáltad már? Brian Tracy: Főnix szeminárium és társai? Hát az agykontrollt? Pl. a sisak technikát?

Ne add fel!


7. A szex-témára visszatérve, ha egy picit is tudsz angolul, ezt bogarászd át (mert aranyos és mert igaza van): [link]

2013. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a választ is!

Valamit egyébként félreértettél, én nem linkeltem be kérdést, azt a válaszolók tették meg.

a szex téma-úgy látom-kiverte a biztosítékot. nem akartam ezzel semmi rosszat, akkor leírom, miért írtam le ezt is. Az én eddigi életemben nagyon kevés szex volt, összesen pár hónap az össz-időtartam. Ezért is nagyon keményen meg kellett küzdenem. Mások esetében pedig azt hallom, hogy könnyedén össze tudják hozni, ha akarják. Pl. nők és egyes menőbb férfiak esetében minden nehézség nélkül.

A megfogalmazásom talán egy kissé közönségesnek tűnhet, de remélem, most már nem az.

2013. máj. 19. 23:05
 99/116 anonim ***** válasza:
Na, látom beindult a sok körszakált meg péniszt növesztett femináci. Gratulálok világ! Csak, ha majd tönkreb*sztok valamit ne a férfiakhoz rohanjatok oda sírni, hogy csinálják meg.
2013. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 A kérdező kommentje:

adfgrzhn

Én régebben nagyon haragudtam azért a stílusért, amit szóvá tettél most. Újabban már inkább megpróbálom megismerni őket, hogy miért úgy gondolják azt, amit mondanak. Van, akivel már egész jól el tudok beszélgetni.

2013. máj. 20. 09:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!