Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
15%

1. Nem kéne általánosítani.

2. Mert igen is össze kéne magatokat szedni, ahelyett hogy kiírsz még egy általánosító rinyálós kérdést. Basszus, olyan nehéz ez? Nem, nem az. Csöppet sem az.

3. Nincsenek irreális elvárások, akinek meg az van, azt le kell sza.rni, de nem ez az általános, de ezt az amúgyis mindent általánosító szűk látókörű agyaddal gondolom még mindig nem fogtad fel.

4. Mi az hogy nem kapható a szex? Kapható, el lehet menni qrvázni, vagy megkérheted anyudat, hogy verje ki neked, mert a csúnyagonoszlányok erre nem hajlandóak pusztán empátiából. -.-


Igen b@szd meg, szedd össze magad, erőltess magadba némi önbizalmat, hozd ki magadból a legjobbat és ha akkor sem sikerül, akkor visszajöhetsz rinyálni te pólyás.

2013. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 anonim ***** válasza:
már ilyesmit nem is várok el egy nőtől sem előttem szóló, viszont ők se várják el innentől kezdve
2013. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
előző vagyok, I3:I0-nek ment
2013. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim ***** válasza:
A nők/lányok manapság el vannak kényelmesedve. Ez nem vitás, és sajnos ez nem könnyíti meg a dolgunkat. Sajnos mostanság az önképpel és ezáltal az önkritikával is problémák vannak a lányok terén, jó idő lévén elég csak kimozdulni és szétnézni a lányok között: a narancsbőr simán megfér a minishort-al, a 10-15 kg súlyfelesleg a feszülős blúzzal vagy a fehér, átlátszó feszülős nacin átütő tangával, ami már 3 évvel ezelőtt is ciki volt. Mondom mindezt 23 évesen. Némelyek túl sokat képzelnek magukról és tényleg azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ. Én is próbálkozok a lányoknál, de valahogy mindig az irreális, hatalmas elvárásokkal szembesülök a részükről. A környezetem, a baráti társaságom és a családom sem érti, miért nem állnak szóba velem. Tudtommal egy kapcsolat két emberen múlik és szerintem az ismerkedés is egy ilyen dolog. Ha próbálok ismerkedni, akkor kivétel nélkül, mindig nekem kell mindent csinálni. Nekem kell kérdéseket feltenni, nekem kell kihozni a helyzetből a legtöbbet, olyan érzésem van, mintha kvázi egy lelketlen, nőnek öltöztetett robottal próbálnék meg kommunikációt létesíteni. Kb. a "beszélgetés" 5. percében otthagyom a francba az egészet, mert ennek így nincs értelme. Úgy még sosem jártam egy lánnyal sem, hogy éreztem volna, hogy érdeklődik felőlem. Persze nem vagyok egy titkosügynök, aki annyira érdekes, de nekem is van hobbim, barátaim, személyes élményeim stb. amire rákérdezhetnének. De semmi. Ezt egyfajta kudarcként élem meg, de nem tudok mit tenni. Én az évek során már bizonyítottam, tényleg mindent megtettem, de valahogy semmi sem elég. Nem próbálok meg olyasvalaki lenni, aki nem én vagyok és nem megyek le kutyába egy nő kedvéért sem. Ugyanis az sem én lennék.
2013. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:

gen b@szd meg, szedd össze magad, erőltess magadba némi önbizalmat, hozd ki magadból a legjobbat és ha akkor sem sikerül, akkor visszajöhetsz rinyálni te pólyás


lehet hogy már próbáltuk amiket leirtál és most visszajöttünk rinyálni..látom neked is ilyen kegyetlen életfelfogásod van

2013. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 anonim ***** válasza:

20# --> Mert az volt a kérdés, hogy miért nem értjük meg.

22# Nem várok el én tőletek semmit. Vannak életvidám fériak is, inkább velük foglalkozom.

2013. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/116 anonim ***** válasza:
25%

Most erre mit mondjak. Ja, kegyetlen felfogásom van. Nem az én érdekem, hogy fel legyek szedve valami nyomorult által, aki csak azért akar mert végre verheti a nyálát, hogy neki is van barátnő, de fogalma sincs mit kell vele kezdeni, hogyan kell kezelni bizonyos helyzeteket, csak szex legyen az a lényeg.

Ja, kegyetlen vagyok.

Kegyetlen, mert olyan irreálisan grandiózus elvárásaim vannak egy FÉRFIVAL szemben, hogy elsősorban az EMBERT lássa bennem és majd csak utána a Nőt.

Az ilyenek miatt járok MINDIG fülhallgatóval és könyvvel mindenhova, hogy még csak eszükbe se jusson senkinek zavarni, mert az ócska dumákra nem vagyok kíváncsi.

Hála az Égnek, az én pasim nem ilyen. Volt bátorsága kezdeményezni, úgy, hogy az nem volt tolakodó, de felkeltette az érdeklődésemet és nem azt gondoltam, hogy egy újabb szerencsétlen balf@sz, aki csak meg akar dugni, hanem hogy VÉGRE EGY NORMÁLIS FÉRFI.

2013. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 A kérdező kommentje:

Az ilyenek miatt járok MINDIG fülhallgatóval és könyvvel "mindenhova, hogy még csak eszükbe se jusson senkinek zavarni, mert az ócska dumákra nem vagyok kíváncsi.

Hála az Égnek, az én pasim nem ilyen. Volt bátorsága kezdeményezni, úgy, hogy az nem volt tolakodó, de felkeltette az érdeklődésemet és nem azt gondoltam, hogy egy újabb szerencsétlen balf@sz, aki csak meg akar dugni, hanem hogy VÉGRE EGY NORMÁLIS FÉRFI."


És hogy a fenébe kezdeményezzen nálatok bárki is, ha mindig mindenhová fülhallgató/könyv/napszemüveg kombinációban jártok és elzárkóztok mindenkitől?! ezt mondd már meg nekem te nagyokos!

2013. máj. 19. 13:35
 29/116 anonim ***** válasza:
őszintén elég bosszantó és nagyképű az irásmódod még igy anonim is, de úgy látom van barátod ilyen téren rendben van a te életed biztos voltál már persze rossz passzban, de most a magas lóról nehéz belátni mások helyzetét, könnyen rá lehet fogni arra amikor valaki leirja a nőkkel történt tapasztalatait arra hogy általánosit és hogy mindenképpen benne van a hiba
2013. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/116 anonim ***** válasza:

És hogy a fenébe kezdeményezzen nálatok bárki is, ha mindig mindenhová fülhallgató/könyv/napszemüveg kombinációban jártok és elzárkóztok mindenkitől?! ezt mondd már meg nekem te nagyokos!



Te nagyokos, mondjuk úgy hogy ne általánosíts, mert megint ezt csinálod. Én így védekezem, de nem minden lány csinálja ezt, látni bőven pl 4-6oson olyat, aki nem így közlekedik. Mondjuk így. Sok szerencsét.


Amúgy mi a neten ismerkedtünk meg, hasonló az érdeklődési körünk és órákig tudunk arról pofázni, ami tök jó, sosem fogyunk ki a témákból és ha mégis akkor ott a szex.

2013. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!