Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
 81/116 anonim ***** válasza:

sok helyen ahol ki van irva akkor is odairnak, akkor kik ők? a kivételek miért védik a többieket? miért nem azok irnak akik elismerik hogy az ilyen általánositásokba tartoznak?


és igen ez kimaradt: "tisztelet a kivételnek"


Mit tudom én, hogy oda kik írnak, nem is érdekel.

2013. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:
szerintem téged mint egy lányt a sok közül már kiveséztünk, ha úgy érzed hogy nem tartozol az általunk emlitett körbe és érdemben nem tudunk előrébb haladni akkor nem érdemes beszélni a témáról
2013. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok, hogy inkább a magány, az legalább nem szül ennyi konfliktust. Tudom, hogy úgysem értem meg soha a nőket és ők sem fognak soha engem, átéltem már sok szart, volt már velük sok kellemes élményem is, de ennyi elég a nőkből.
2013. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:
Engem, mint lányt nem veséztetek ki sehol, bár tény, hogy a hülye hangulat váltásaim ellenére is a normális kategóriába tartozom, reális elvárásokkal. Ha meg nagyon zavar, hogy beszélgetek a kérdezővel, akkor hagyd figyelmen kívül a válaszaimat. Én is ezt teszem azzal, aki nem érdekel.
2013. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:
89%

Na, megpróbálok minden eddig felmerülő témára reagálni.


1. Nem érdekel, hogy mennyire "nyomasztó" a férfiaknak. Akinek ez a legnagyobb problémája az életben, az valószínűleg egy éretlen, tapasztalatlan ember, így nem igazán lehet komolyan venni. Egyáltalán nem rendít meg ez a siránkozás.


2. A kezdeményezés.

Nem kell gondolatolvasónak lenni, hogy olvasson valaki a testbeszédből. Amelyik lány elzárkózik, az talán nem akarja, hogy kezdeményezzenek nála.

Érdemes egy ideig szemezni vele, mielőtt megszólítanád, mert a szemkontaktus során elég nyilvánvalóan kiderül, hogy szeretné-e.


3. Az "elkényeztetés".

Magasról teszek arra, hogy sokan próbálkoznak, körülugrálnak. Inkább idegesítenek az ilyen pasik. Nem érzem magam többnek az ilyenek puncsolásától, és soha nem kezdtem közülük egyikkel sem párkapcsolatot, és nem is fogok.


4. A so-called "kilátástalan helyzet".

Én összehasonlíthatatlanul több lelki ütést kaptam a férfiaktól (és nem, nem bunkó "alfahímekkel" kezdtem), mint amilyeneket ti írtok a nőkkel kapcsolatban (visszautasítás, bunkózás...stb.). Sosem siránkoztam, nem sajnáltattam magam, hanem próbáltam megoldani, és felállni. Az a fájdalom, amit én kaptam, az is semmi kb. (mások valódi problémáihoz képest), de ha ti a kérdésben felvázolt helyzetet kilátástalannak és nyomasztónak látjátok, akkor az én helyzetemben már felakasztottátok volna magatokat (pedig ISMÉTLEM, hogy az is semmi a valódi problémákhoz, valóban megroppant emberi életekhez képest).


5. Az elvárások.

Mindenkinek más elvárásai vannak. Én nem várok el határtalan önbizalmat, de azért az önutálat, és az emiatti megalázkodás némelyik pasit párkapcsolatra alkalmatlanná tesz. Meg kell találni a középutat. Nem kell stabil egzisztencia, egy olyan barátom sem volt eddig, aki rendelkezett volna ezzel. A "gyengeségi tilalom" alatt pedig nem tudom mit értesz. Annyit szerintem jogosan várok el, hogy a férfinak ne én legyek az anyukája, ne szívja a vérem, ne rendelje alám magát, hanem egyenrangú felek legyünk egy kapcsolatban.


6. "Nem kapható a szex."

Na itt jött ki az egésznek a lényege. Szerintem te szörnyen felszínes vagy. Szerinted mennyire érdekel az engem, hogy én akkor kapok szexet, amikor akarok? Semennyire. Mert tudod nem mindenki olyan szánalmasan felszínes ember, hogy mindegy már, csak legyen valaki, mert viszket a micsodája. Van olyan ember, akinek a szex az érzelmek kifejezését jelenti. Ezzel szemben te tárgyiasítod a nőket, és a kapcsolat és a szex már inkább egy státuszszimbólum neked, a párkeresés pedig egy húspiac. Na emiatt a hozzáállás miatt én bármilyen pasit elutasítanék, amint megcsillantja ezt a gondolkodásmódot.

Voltál te már egyáltalán szerelmes? Tudod, hogy mi az?


Tudod, hogy milyen valakire évekig várni, és már attól meghatódni, hogy végre melletted alszik szuszogva? Tudod milyen az, amikor attól 2x olyan gyorsan dobog a szíved, hogy odabújhatsz hozzá? Hogy néha napközben random előbukkan a fejedben fényképszerű pontossággal a mosolya vagy a tekintete, belehasít a szívedbe egy olyan bizsergős, különleges érzés? És azt tudod-e, hogy hosszú évekig tartó türelmes, fájdalmas, viharos várakozás után milyen az, amikor kapsz a másikból néhány morzsát, majd mégis a ködbe vész az egész?

Sorolhatnám reggelig a kérdéseket, de gyanítom, hogy nem a válaszod a legtöbbre (ha nem mindre). Ha lenne fogalmad a szerelemről, akkor nem így gondolkodnál.

Ismétlem, hogy NEM ÉRDEKEL, hogy hányan próbálkoznak, nekem csak egyetlen egy férfi kellene, akivel szeretjük egymást, és nem úgy tekint rám, hogy végre összejött neki egy nő, és de jó, hogy végre neki is jár a szex. Hanem, hogy én legyek neki az az EGY, ahogy ő is nekem.


7. Több nő van, mint férfi.


8. Valaki írta, hogy a nőket milyen témák érdekelnek...blabla. Engem pl. nem érdekel a bulvár, a divat viszont igen, de nem várom el egy pasitól, hogy beszélgessen velem a divatról, ha nem szeretne. Van számtalan másik téma, ami érdekel, és hozzá tudok szólni, biztosan meglesz a közös.


7. Egymás halálát nem kellene kívánni.



Összegezve: Változatlanul nem érdekel a siránkozás. Sosem kellene ilyen férfi. Változatlanul nem fogok empátiából összejönni/szexelni senkivel. Változatlanul keresem az olyan férfiakat, akikben nincsenek olyan szintű frusztrációk, hogy a nőknek címezve kinyilatkoztasson mindenféle kesergő h*lyeségekre alapozott vélt igazságokat, hanem képes szeretni és kötetlenül jól érezni magát, amikor együtt vagyunk, és változatlanul kuka annak, aki nem ilyen.

2013. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:
10%

-such a hurricane-

végigolvastam amit irtál és még nyomasztóbb érzés keritett hatalmába az egész témával és az emberekkel kapcsolatban, az biztos hogy a leirtak alapján nem vagyok a neked való mert nem tudok kitörni ebből a helyzetből ahol vagyok, sőt kezdem élvezni ezt az elfeledett, kivülálló, haszontalan státuszt, szintén hasonló kegyetlen életszemléletű irásmódot véltem felfedezni a sorok között, ami leginkább a nőkre jellemző, vesszen az aki gyenge lelkileg testileg és csak a legjobb szaporodásra alkalmas himek maradjanak, nagy vonalakban..

viszont érzem hogy cselekednem kell valamit hogy figyeljenek az emberek

2013. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:

"szintén hasonló kegyetlen életszemléletű irásmódot véltem felfedezni a sorok között, ami leginkább a nőkre jellemző, vesszen az aki gyenge lelkileg testileg és csak a legjobb szaporodásra alkalmas himek maradjanak, nagy vonalakban.. "


Gratulálok, hogy beleláttál valamit a sorok közé, ami nincsen ott.

1. A testről egy szót sem ejtettem. De amúgy főleg a vékonyabb alkat jön be nekem, amit sok fiú gyengének, meg bénának tart. Na mind1.

2. A lelki gyengeség pedig tényleg zavar, és ez ellen nem tudok mit tenni. Szívesen segítek ilyen embereken, nem mondom, hogy vesszenek, de ameddig ilyen állapotban vannak, semmiképp sem kezdenék velük párkapcsolatot. Egyenrangú kapcsolatot szeretnék egy pszichésen egészséges férfival.


Pont azért lett erős elvárás ez nálam, mert megtapasztaltam, hogy milyen lelkileg erősen sérült, problémás férfival együtt lenni.

2013. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim válasza:
100%

Kerdezo, ismeros a helyzeted, en is ilyen voltam.. Ugy 3-4 eve. Rajottem, min kell valtoztatnom a gondolkodasomban. Most 21 eves vagyok, elegedett az eletemmel.


180 Cm es alig 60 kg vagyok, ennek ellenere megis egyetemista modell baratnom van. A kulso nem szamit, a kinezet igen. Azon lehet javitani - jobb oltozkodes, megfelelo testbeszed.


Te vagy a ferfi, neked kell iranyitani a kapcsolatot egy novel. Ha ez nem tortenik meg, akkor a no nm fog vonzalmat erezni irantad mint ferfi. Ket szoval osszefoglalva: LEGY FERFI!

2013. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:

nálam lelki gondok vannak de nem olyanok amik akadályoznának abban hogy kapcsolatban éljek tudnék én is szeretni, vagy is még most tudnék de ha igy folytatódik már nem fogok, ennek ellenére nem tudnék ártani senkinek

ezért éreztem azt hogy kegyetlenek velem szemben mert nem tudok nyilni és esélyem sincs hogy megismerhessek egy lányt, mivel nagy bennem az empátia is ezért mások problémáit is könnyen átérzem és összeségében ezzel a kesze kusza irással indoklom amit irtam

2013. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:

,,Amikor barátnője van az embernek, minden sokkal másabb lesz."


Nem, neki előttem se volt nyomasztó, normális férfi volt nélkülem is...

2013. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!