Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:

őszintén elég bosszantó és nagyképű az irásmódod még igy anonim is, de úgy látom van barátod ilyen téren rendben van a te életed biztos voltál már persze rossz passzban, de most a magas lóról nehéz belátni mások helyzetét, könnyen rá lehet fogni arra amikor valaki leirja a nőkkel történt tapasztalatait arra hogy általánosit és hogy mindenképpen benne van a hiba


- Persze, hogy voltam sz@r passzban, nem is olyan rég, de ahelyett, hogy elszidtam volna mindenki anyját nyilvánosan, inkább elgondolkoztam, hogy tudom minél gyorsabban megoldani a helyzetem. Még mindig nem oldottam meg teljesen, de csak idő kérdése, sajnos nem csak rajtam múlik a dolog. De türelmes vagyok és megteszek mindent azért, hogy nekem jó legyen. Dolgozom rajta.

2013. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 anonim ***** válasza:

azzal gondolom nem árulsz el sokat ha leirnád hogy mi az a közös érdeklődési kör?

nem kötekedni akarok, csak tényeket szeretnék már látni, egy példát az életből

2013. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 anonim ***** válasza:
A zene. Oltári nagy zenemolyok vagyunk mind a ketten, ráadásul ugyanazokat a műfajokat is szeretjük 80%-ban.
2013. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 A kérdező kommentje:

Értem, szóval neten. Rendben van.Annyit azért hozzátennék, hogy más kérdésekben meg pont azért szidják a fiúkat, hogy aki neten ismerkedik az élő helyett, az töketlen, gyáva, stb...


"Kegyetlen, mert olyan irreálisan grandiózus elvárásaim vannak egy FÉRFIVAL szemben, hogy elsősorban az EMBERT lássa bennem és majd csak utána a Nőt."


Sajnálom, de erre azt kell mondanom, hogy jó, hogy nem szakad rád a plafon! Mi sokkal inkább elmondhatnánk, hogy bennünk is az embert kellene meglátni, nem a férfit. Mert kedvességgel, intelligenciával, műveltséggel sokkal kevesebbre megy manapság az ember, mint azzal, hogy mennyire férfias, kőkemény, ólajtónyi szájú és arcú, stb...

2013. máj. 19. 13:48
 35/116 A kérdező kommentje:
Milyen műfaj?
2013. máj. 19. 13:49
 36/116 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de te FÉRFIT akartál és ti is a neten ismerkedtetek meg, kvázi ő sem ment oda hozzád, mint tökös legény. Csak én érzek ebben iróniát?
2013. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 A kérdező kommentje:
Chaten vagy akár itt én is sokkal több lány érdeklődését felkeltettem már, mint élőben. Amikor interneten beszélünk, akkor ki tudom bontakoztatni az erősségeimet és gyakran meg tudom nyerni őket. "Élőben viszont azonnal egy teljes pszichológiai-genetikai gyorselemzést végeznek rajtam és dobnak is azonnal a lomtárba. "
2013. máj. 19. 13:55
 38/116 A kérdező kommentje:
13.50, nemcsak te.
2013. máj. 19. 13:56
 39/116 anonim ***** válasza:

Utolsó: Igen, csak te érzel benne iróniát, sokaknak az is probléma, hogyan írjon rá egy lányra, mit írjon neki, mert kommunikálni se tanultak meg rendesen, itt is vagy 200 olyan kérdés van, hogy miről beszélgessünk, mit írjak neki, mondjatok témákat. erről ennyit.


Kérdező: pont ezekkel a dolgokkal megy a legtöbbre az ember, csak ezeket használni is kell, az meg intelligencia kérdése és aki erre nem képes, ott ennek a megléte is erősen megkérdőjelezendő.

2013. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 anonim ***** válasza:
Az meg hogy milyen műfaj lényegtelen.
2013. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!