Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:
persze hogy annyi kérdés van amikor harapó fogóval kell mindent kihúzni belőlük mert még egy net-es beszélgetésnél is bizalmatlanok (ugyan mi a fene történhet), vagy neked kell szórakoztatni őket ők meg csak dobnak egy smile-t...szemét dolog tudom de chat-es oldalakon játszottam már el hogy csaj vagyok, és rengeteg (az nem kifejezés), értelmes, kultúrált férfitársamba botlottam akikkel igen kellemesen el lehetett volna beszélgetni és nem csak a sex-ről, egész jól ment a szerep, természetesen szegények nem akarták el hinni hogy találtak egy ilyen értelmes, beszédes "csajt"...csak egy kisérlet volt
2013. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 anonim ***** válasza:
Amúgy abszolút nem szólok le senkit, aki neten ismerkedik, nincs azzal baj. A netes direkt társkeresőket ítélem el, mert csak a pénzről szólnak, nem arról, hogy két adott ember igazán egymásra találjon. Sokkal hasznosabb, ha az ember inkább az érdeklődési körében keresgél, akkor már adva van a téma is, nagyon tévedni nem lehet a dologban szerintem.
2013. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem csak én érzem az iróniát:) Nézzük meg az általad írottakat:


"Hála az Égnek, az én pasim nem ilyen. Volt bátorsága kezdeményezni, úgy, hogy az nem volt tolakodó, de felkeltette az érdeklődésemet és nem azt gondoltam, hogy egy újabb szerencsétlen balf@sz, aki csak meg akar dugni, hanem hogy VÉGRE EGY NORMÁLIS FÉRFI."


A következő mondatod ez volt:


"Amúgy mi a neten ismerkedtünk meg, hasonló az érdeklődési körünk és órákig tudunk arról pofázni, ami tök jó, sosem fogyunk ki a témákból és ha mégis akkor ott a szex."


Tehát akkor a te párod halált megvető bátorsággal az interneten írt rád, ott ismerkedtetek össze. Hogy rád írt, egyből kiderült, hogy ő egy NORMÁLIS FÉRFI. Internetes beszélgetéseitek során kiderült, hogy ő nem csak egy szerencsétlen balf@asz, aki csak meg akar dugni, hanem bizony az EMBERT látta benned azonnal. De ha kifogytok a témából, akkor ott a szex, s így már nem hátrány, hogy csak meg akar dugni.


Hát mi ez, ha nem irónia?

2013. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:
100%
Vicces dolog a chat egyébként, unalmas óráimban, amikor még voltak ilyenek, felregisztráltam a chat.hu-ra és mivel nem titkoltam, hogy lány vagyok, minden belépésnél jött 20! üzenet, hogy cam? meg hasonlók... Nemár... Ez milyen undorító, el is ment a kedvem az egésztől. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy mindenki ilyen a chaten, de hogy nekem csak ilyenek jöttek föl...
2013. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:
23%
Szövegértés egyes, nyugodtan leülhetsz. Bocs, ha párkapcsolatban néha szexelünk is, nem csak beszélgetünk. Mi így csináljuk.
2013. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 anonim ***** válasza:
42%
Amíg nem találtam erre az oldalra addig felnéztem a legtöbb erre méltó férfira, de hála nektek mára a legtöbbeteket életképtelen, nőgyűlölő szerencsétlenségeknek látlak :D :D
2013. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 anonim ***** válasza:

De látom kicsit lassú vagy, ezért kifejtem neked jó?


Nem úgy írt rám, hogy dugna meg ilyenek, hanem elsősorban az érdekelte, hogy miért rajongok ennyire az adott bandáért és hogy ajánljon még hasonlókat, amiket addig még nem ismertem.

2013. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 anonim ***** válasza:
41-esnek üzenem, hogy akkor szoktak ikonokkal válaszolni, ha unják az egészet, legalábbis egy részük. Én meg szoktam mondani, ha valaki nem érdekel.
2013. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
76%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__436..


lehet szemezgetni egy két válaszból, én azt mondom túl nagy figyelmet kapnak a nők amivel szépen tudat alatt vagy tudatosan vissza is élnek, gyakorlatilag annyira el lettek kényeztetve hogy mostmár semmi sem jó nekik mindenre van kifogás, és ez nem nőgyűlölet meg általánositás hanem tapasztalat

2013. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 A kérdező kommentje:

Érdekes egyébként a szextéma, mert borzasztóan ellentmondásosak benne a nők. Általában vörös posztó, tehát azzal kezdeni nem túl szerencsés, csak később kerülhet elő. Viszont akkor már a lányok is szeretnek róla beszélgetni, csak igényesnek kell lenni benne.

Amikor egyébként a szexet felhoztam a kérdésben, akkor arra céloztam, hogy időnként a lányokkal is előfordul, hogy be vannak zsongva és csak szexet akarnak, minél gyorsabban. Nekik ilyenkor ez nem probléma, hamar van jelentkező, egy srácnak viszont vagy van partnere hozzá, vagy pedig a keze és a fizetés közt kell választania.

Erre gondoltam, nem hinném, hogy ettől már hímsoviniszta lennék.

2013. máj. 19. 14:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!