Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
 71/116 anonim ***** válasza:
igen sokan becsavarodtak már és egyre többen fognak, amit egy "perszével" nem lehet elintézni, nem kiforgatni akarom a szavaidat, amúgy milyen törvény irja elő hogy egy általánositásnak nem lehet alapja, én valahogy férfiként amúgysem veszem fel a férfiakra vonatkozó általánositásokat ha meg igaz rám akkor elfogadom hogy abba a körbe esek és ha ebből hátrányom származik akkor igyekszem kimászni belőle
2013. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 A kérdező kommentje:

68%, igazad van, gyakran nyúlok bele kényes témákba.


73 %, ami itt most történt/történik, az gyakran a való életben is megesik. Tipikus példa, hogy x lányt megsért y fiú, ezután pedig ugyanez az x lány sérti meg z fiút. Annyi különbség van, hogy itt (merem remélni) rendeződni látszik a helyzet), de a kinti világban már rég menne az anyázás.

Van egyébként erre egy pszichológiai ábra is: A férfit leszidja a főnöke, ő otthon a feleségével veszekszik, a feleség anyaként a fiát osztja, a gyerek pedig belerúg a kutyájukba. Mint a dominó, olyan az egész.

2013. máj. 19. 15:00
 73/116 anonim ***** válasza:
Gondolom 73% kitiltott, és nem kapta meg a privimet, mindegy, nyilván ugyanúgy figyelmen kívül hagyná, mint amikor szar napjai vannak...
2013. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:

Semmilyen törvény, de amíg van kivétel, addig legalább azt megtehetné, hogy odaírja, hogy tisztelet a kivételnek. Ha tudom, hogy az ilyen hülyeségek alól az vagyok, akkor oda nem is írok semmit, mert nem érdekel.

Az van, hogy nekem is volt pasikkal nem egy rossz tapasztalatom, de komolyan, de eszembe sem jutott volna kiírni egy ilyet ide, hogy akkor mindegyik ugyan olyan. Mert tudom, hogy ez nem így van, csak egyrészt én balf@szkodtam el, rossz helyen keresgéltem és nem is értem miért számítottam akkor másra. :-D Tiszta nyomi voltam. :-D De most ez változott, mert változtattam. :-)

2013. máj. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
elégeszetlenke, ne haragudj, hogy tiltottalak, miután a halálomat kívántad, nem vagyok rád kíváncsi.
2013. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:

Akkor idézném:

" Én meg neked üzenem kedves 73%-os, hogy bennem sokkal több van, mint azt te hiszed, csak elértétek (igen te is) azt, hogy gyűlölni kezdjem a női nemet. :/

Ha netán kíváncsi lennél a nőkkel való történetemre, itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30556..


és itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


...olvashatsz róla, hogyan baszott ki velem eddig mindenki.

És teszem hozzá ennek ellenére még mindig próbálkozom, hátha összejön valami, de senki még csak válaszolni sem akar netes keresőkön sem.

Tudod, nem valami jó dolog 29 évesen gyakorlatilag a 0-ról elkezdeni egy párkapcsolatot, úgy hogy szinte semmi tapasztalatom sincs.

Már arra sem emlékszem milyen egy randi, mert még az sem jön össze.

Amúgy nyilvánvaló, hogy miért nem válaszoltál, félted a kis inkognitód, nehogy valami ismerősbe botolj ezen a szenny oldalon, ahol csak ilyen nyávogó szerencsétlenek vannak pasikból mintén is.... :/ "

2013. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 A kérdező kommentje:

Nana, azért a halálát senkinek ne kívánjuk! :(

Még írásban sem!

2013. máj. 19. 15:08
 78/116 A kérdező kommentje:
69 %, tényleg sajnálom! :(
2013. máj. 19. 15:09
 79/116 anonim ***** válasza:

Semmilyen törvény, de amíg van kivétel, addig legalább azt megtehetné, hogy odaírja, hogy tisztelet a kivételnek. Ha tudom, hogy az ilyen hülyeségek alól az vagyok, akkor oda nem is írok semmit, mert nem érdekel.


sok helyen ahol ki van irva akkor is odairnak, akkor kik ők? a kivételek miért védik a többieket? miért nem azok irnak akik elismerik hogy az ilyen általánositásokba tartoznak?


és igen ez kimaradt: "tisztelet a kivételnek"

2013. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
Köszi, de már mindegy... kezdek beletörődeni, hogy senkit nem érdeklek... még barátnak sem kellettem soha igazán... Ez van, nekem ezt a lapot osztották...
2013. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!