Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek megérteni, hogy kegyetlenül nyomasztó manapság hímneműnek lenni?

Figyelt kérdés

Sokszor leoltják itt a lányok a fiúkat, hogy miért nem kapják össze magukat, ahelyett, hogy siránkoznak?

De ha egyszer is belegondolnának, némi empátiával rájöhetnének, hogy nagyon kilátástalan a helyzete manapság sok srácnak. Eleve nekik kell állandóan bizonyítani. Kezdeményezni, megkeresni a megfelelő módszert a lány helyes megközelítésére, hogy az ne kezdjen el pánikolni és menekülni. Ha bunkó a lány, neki kell higgadtan kezelnie az egész helyzetet.bevállalni a rizikót, hogy megszólít valakit, akinek még tetszik is a figyelem, csak elfelejt szólni róla, hogy 5 perccel később megjelenik egy dühöngő, nagydarab figura, aki balhézni kezd, amiért kikezdett a barátnőjével.

Továbbá ott vannak a lehetetlen elvárások is. Kőkemény személyiség, határtalan önbizalom. Stabil egzisztencia, gyakran saját autó birtoklása. Határozatlansági, gyengeségi és döntésképtelenségi tilalom. Gondolatolvasási képesség, óriási türelem és természetesen zéró hibázási lehetőség minden esetben.

Továbbá nem kapható szex, csak akkor, ha megvannak a megfelelő képességek, egyéb esetekben beláthatatlan távolba vész az is; nem pedig 5 perc alatt összehozható, akár teljesen átlagos külsővel és belsővel is.

Azonkívül manapság olyan érzése van az embernek, mintha legalább 10 X annyi férfi lenne, mint nő-ha valakinek udvarolni kezd, arra biztosan legalább egy-két másik fickó is pályázik, a jobbaknál meg tucatnyi.

Szóval mindezeket figyelembe véve is lenézik a srácokat vagy felülkerekedik a józan ész?



2013. máj. 19. 11:59
 61/116 anonim ***** válasza:
elégedetlennek innen üzenem, hogy gratulálok az igazán intelligens priváthoz, amit írt és hogy ha csak ennyi van benne, akkor jobb, ha marokmarcsánál marad, mert a fajtáját véletlenül sem kellene szaporítani. :-)
2013. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 A kérdező kommentje:

Igen, linkeld nyugodtan, kíváncsi vagyok!

Egyébként örömmel látom, hogy a kezdeti "viharosabb" nyitásod óta csendesedtél. :)

2013. máj. 19. 14:36
 63/116 anonim ***** válasza:

"hardcore női dolgokról is,"


Mire gondolsz, pl. divat, celebek, egyéb?


igen ilyesmik, sorozatok, szépségápolás persze ezeknek csak az a része ami engem is valóban érdekel(t), mert erőltetni nem szeretek semmit

2013. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 anonim ***** válasza:
Pedig a vihar még csak ma este és ide.
2013. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/116 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos elég hangulat ember vagyok, nehéz is emiatt elviselni. :-)

Én meg örömmel látom, hogy tévedtem és te nem az a nyávogós izé vagy, aki sablonban válaszol minden ilyen kérdésre. :-)

De ha neten meg jól megy az ismerkedés, akkor nem értem a problémád. Úgy értem, csak találtál azóta valakit. :-)


Azt hiszem ez volt az a kérdés, de elég sok kifogás jött, hogy miért nem változtatnak és hogy nem is bennük van a hiba, hanem a mai nőkben.

Pedig csak abba kéne hagyni az általánosítást.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:
erre valami rekordmennyiségű válasz érkezett, általánositás ide vagy oda valami megmozgatta ezt a sok embert, bizonyos emberekből védelmi reakciót váltott ki mig mások a kérdező mellé álltak, ez is azt mutatja hogy erről a témáról kultúrált keretek között érdemes beszélni nem szabad a szőnyeg alá söpörni mert a probléma valós..
2013. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:
Persze, de akkor sem értem miért kell általánosítani, amúgy meg az ottani kérdezőről már kiderült, hogy nagyon durva problémái vannak a fejében. Ezért miért kell másokat lehordani, nem értem.
2013. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 A kérdező kommentje:

Nos, 73 %, ha ilyen eset előfordul, akkor hivatkozz arra, hogy éppen a "nehéz napjaidat" éled, akkor én biztosan megbocsátok és talán még más is! :)

A kérdésbe beleolvastam, majd este válaszolok bővebben. Azt mindenesetre el tudom mondani, hogy kisherceg férfiszemmel nézve is nehéz esetnek tűnik. olvastam már pár írását.

Tudod, volt már pár lány/nő, akiket érdekeltem, csak az volt a baj, hogy mindegyik több száz km-re lakik tőlem. Ezt egyébként más srác is írta már, hogy hasonló a gondja; Fortuna és a csajok is ritkán mosolyognak ránk.

2013. máj. 19. 14:54
 69/116 anonim ***** válasza:

68

De még milyen ritkán!

Amúgy én vagyok az az "elégedetlen" akit fentebb említett 73%

2013. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:

Persze, csak akkor nekem a nehéz napok egész hónapban tartanak, vagy nem tudom. :-D Jelenleg inkább ez a meleg készít ki, élveztem volna még a havazást, de már csak pár hónap és ez is megoldódik. :-)))

Írsz nekem egy privit?

2013. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!