Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 közeli nő házasodni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 közeli nő házasodni/komoly kapcsolatot szeretne, akkor annak már csak a selejtek (el nem keltek) maradnak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, egy éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak.


Úgy látom, hogy aki komolyat akar férfiak közül a korosztályomból, annak már van. Akinek meg nincs, az vagy nem is akar kapcsolatot (csak elvan a csajokkal néha), vagy pedig valami miatt nem passzol az ízlésemhez.


A fiatalabbak is tetszenek külsőre, de velük nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani, és nem is biztos, hogy megfelelő partnerek lennének. (Úgy 24 és max. 33 között keresnék párt.)


Szerintetek ennyi idősen már a kicsit "hibásak" maradnak egymásra, vagy lejjebb kell adni az igényeket, vagy esetleg meg kell most már várni, amíg az egyetemen kezdődött kapcsolataik véget érnek? Tényleg nem tudom, csak találgatok...


Ti mit gondoltok?


(Bp-i vagyok, szóval még ismerkednem sem lenne nehéz.)



2014. jún. 5. 10:34
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
82%

Nem kérdezö, nem gondoltam arra, hogy selejt vagyok, egyáltalán nem érzem magam annak, csak azért mert ennyi idösen nem vagyok házas és nincs gyerekem.

Sokkal inkább azt érzem selejtnek (és szánalmasnak), aki kétségbeesetten meg akar fogni magának valakit, hamar férjhezmenni, meg gyereket szülni, csak azért, hogy nehogy véletlenül azt mondják rá, hogy ö senkinek se kell, mert - a Te szavaiddal élve - selejt.

2014. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
85%
manapság a 40 éves "szingli" sem ritka férfiban. És ettől még nem "seljtes". Simán elég hozzá, hogy fiúiskolába jár, majd műszaki egyetemre és ne adj isten tanul és még mellette dolgozik is, gyakorlaton van stb, majd bekerül egy céghez, ahol kihajtja a belét, hogy elérjen egy szintet és hoppááá már 3x fölött van
2014. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
71%
Ùgy van ahogy az utolsó írja!
2014. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, te csak selejtet fogsz találni. Érdemes megnézni az igényeit: Akarjon házasodni és külsőre legyen jó. LOL


Tudom, hogy az elevenjébe talál mindenkinek a selejtezés, és vannak ritka kivételek, de azért legalább magának vallja már be az ilyen, hogy a 30x feletti magányos, gyermektelen nőknek és férfiaknak többnyire okkal nem működtek a dolgok senkivel még annyira, hogy valahova eljussanak. A "belét kihajtotta és hirtelen már 30 fölött van" kategória meg megint az, aki attól, hogy 30 fölött van nem fog ebben megváltozni. Sőt 10-12 belét kihajtós szingli év után MÉG NEHEZEBB számára alkalmazkodni, összeköltözni, életet gyerekkel borongatni. Nőknél meg ez a kategória szinte az ellenkezője, hogy ráébred, hogy ez egész életét sutba dobná csak valaki csináljon már gyereket neki. Nekem nem kéne se a női se a férfi verziója ennek a 30-as modern embernek.

2014. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom én 33 voltam amikor elváltam és utána megismertem a 2.férjemet, Ő akkor volt 31 éves. Azóta eltelt 6 év és minden rendben, boldogok vagyunk. Tudom, ez csak egy eset, csak azért írtam le, hogy de igen, vannak rendes emberek, nem "csak a selejt". Lehet, nem jó irányba keresgélsz vagy pedig még türelmesen kell keresni tovább, esetleg az igényeidet kellene megvizsgálni, nem túl magasak-e. Unokatesóm, aki lényegesen idősebb, mint te (47 éves) a tökéletes pasit keresi, de sosem találja, mert nagyon magasak az igényei (mondjuk sok dologban hülyeségekben).
2014. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
76%
"A fiatalabbak is tetszenek külsőre, de velük nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani, és nem is biztos, hogy megfelelő partnerek lennének. " Ezt nem tudom miből gondolod?Párom 28f én 36n vagyok és semmit nem jelent a korkülönbség.Nagyon örülök hogy vártam rá,imádjuk egymást és nagyon jól kijövünk minden téren.Most várjuk az első babánkat:)
2014. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
85%

Most akkor ugye te is selejtnek tartod magad?

Vagy egy férfi más ugye?

Talán lerí rólad, hogy neked a 30+, egyedülálló pasik mint tré-k.

Az meg hogy aki nem kelt el = selejt... gratulálok, érett felnőtt nő módjára gondolkozol, hasonló párt kívánok!

2014. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
80%

"nehezen dolgoztam fel a szakítást, és nehezen nyitok. De ők? Egy férfi? hát nem tudom..."


Nőként kérdezem: szerinted egy férfinak nem lehet nehéz szakítása? Nem törhetik össze a szívét? Nem történhet olyan, amit nehezen tud feldolgozni?

2014. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem csak a selejtek maradnak. :)

Megértelek amúgy, hogy ez a kérdés felmerült benned, de hidd el, nem így van! :) Én ismerek olyan férfiakat akik 30 körüliek, és igazából semmi baj nincs velük, van, akit csúnyán kiakart használni a volt barátnője, van, aki egy kicsit csendesebb, nem nagyon mer kezdeményezni, van, aki karrierista. De hidd el, lehet találni! :) Minden életkorban lehet találni normálisat! Ne add fel! :)

2014. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
igen, egyértelműen gondolok magamra is, nem vagyok beképzelt, egyértelműen selejt vagyok ebből a szempontból, mert írtam is, hogy nehezen dolgozom/dolgoztam fel a szakításomat. És vannak negatív tulajdonságaim, persze! Nem is egy:)
2014. jún. 5. 11:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!