Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 közeli nő házasodni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 közeli nő házasodni/komoly kapcsolatot szeretne, akkor annak már csak a selejtek (el nem keltek) maradnak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, egy éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak.


Úgy látom, hogy aki komolyat akar férfiak közül a korosztályomból, annak már van. Akinek meg nincs, az vagy nem is akar kapcsolatot (csak elvan a csajokkal néha), vagy pedig valami miatt nem passzol az ízlésemhez.


A fiatalabbak is tetszenek külsőre, de velük nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani, és nem is biztos, hogy megfelelő partnerek lennének. (Úgy 24 és max. 33 között keresnék párt.)


Szerintetek ennyi idősen már a kicsit "hibásak" maradnak egymásra, vagy lejjebb kell adni az igényeket, vagy esetleg meg kell most már várni, amíg az egyetemen kezdődött kapcsolataik véget érnek? Tényleg nem tudom, csak találgatok...


Ti mit gondoltok?


(Bp-i vagyok, szóval még ismerkednem sem lenne nehéz.)



2014. jún. 5. 10:34
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
37%
Soha nem kéne gyerekes, azokkal csak a baj van. Ebből is látszik, hogy kinek mi a selejtes. Nekem pl. egy elvált családapa az, nem is maga miatt, hanem azért, mert mindig a gyereke/gyerekei fogják irányítani. Neked kérdező, mi a selejtes?
2014. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
GTA lehet nem ÚGY selejt a férjed, de a legtöbb huszonéves családalapítás előtt állónőnek más szempontból az. Nekem sem kellene gyerekes férfi. Lehet, hogy önző vagyok, de nekem nem kell olyan, akinek egész életében a fizetése X %-át gyerektartásra kell adni, ha megszorulunk életünkben akkor is ott van 1-2-3 másik gyerek, akikre akkor is fizetni kell, esetleg mondjuk amit gyerektartásba odaad egy év alatt, abból mi ketten a mi gyerekünkkel elmehettünk volna nyaralni, de amúgy lehet nem lesz rá pénz, vagy lenne, de vinni kéne az ő 1-2-3 gyerekét is stb. Van akinél akármilyen jó ember, emiatt kizárt, így tulajdonképpen a "selejt" kategória. Nem azért, mert retardált, hanem azért, mert számára alkalmatlan a jövőtervezésre.
2014. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

utolsó: nem tudom. olyan, aki csúnya/buta/beszűkült gondolkodású. Nem kell gyönyörűnek lennie, vagy nagyon-nagyon okosnak vagy nagyon nyitottnak, de azért mindenben megüthetne egy optimális szintet, hiszen én is megütök. Szerintem ez elvárható az ember társától.


igen egyébként én is húztam a számat az elvált apukás sztorin, és igen, mások nem veszik ilyen szigorúan ezt, azt hiszem, ez a boldogság kulcsa. De az már nem én lennék, aki feladja ezt.

2014. jún. 5. 11:47
 34/48 anonim ***** válasza:
85%
Egy gyerekes mellett csak az "új nő" lehet, meg az a "kretén". Ilyen szempontból jogos, hogy ne legyen gyereke. És hidd el kérdező, hogy az ő életük se sokkal jobb, csak más. Nagyon sokszor titokban még irigyelnek is, hidd el. És persze te is irigyled őket, mert nincs abszolút belelátásod az életükbe.
2014. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
4%

"már csak a selejtek (el nem keltek) maradnak?"


Nem csak erősen nagyképű és PROVOKATÍV a kérdésed, hanem bántó is!!

Ráadásul igen szerénytelen elvárásaid vannak ahhoz képest, hogy te is "selejtes" vagy a korodnál fogva!

...és még "a top 10-ben" sem vagy benne!


Amúgy szánalmas, amikor egy nő szembesül a saját korával, bepánikol az öregedéstől, azután meg ráhajt a "kisfiúkra" !!

Ahogyan az írásodból kiviláglik, neked nem való férj, mert te még a külsőségekre -szexre- hajtasz, vagyis borítékolható, hogy félre fogsz majd lépegetni mellette is...

2014. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
23%
De amúgy miért éppen a 30-a korosztályt célzod meg? Miért csak max. 33 lehet?
2014. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
11%
Csak azért kérdem, mert nekem nincsenek ilyen korbeli megszorításaim. Nekem az számít, hogy meglegyen az összhang és őszinték legyünk egymással, akkor már totál mindegy, hogy öt évvel fiatalabb vagy 20-al idősebb, nem?
2014. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

"Amúgy szánalmas, amikor egy nő szembesül a saját korával, bepánikol az öregedéstől, azután meg ráhajt a "kisfiúkra" !!


Mindig a huszonévesek tetszettek, mióta aktív életet élek, a korosztályom tetszett mindigis. sosem az idősebbek. lefelé 2 év, felfelé 2 év. De ez persze nem törvényszerű.:)


Ahogyan az írásodból kiviláglik, neked nem való férj, mert te még a külsőségekre -szexre- hajtasz, vagyis borítékolható, hogy félre fogsz majd lépegetni mellette is..."


A szex külsőség? Én azt hittem, az a fülcimpa! De egyébként akkor ha az ember nem jár valakivel mondjuk 3 évig, akkor 3 évig nincs szex sem? Ez elég kemény. Szóval azért jönnek össze az emberek egymással, mert már nem bírják ki? Vagy kibírják?


És nem provokatív a kérdésem:)

2014. jún. 5. 11:52
 39/48 A kérdező kommentje:

utolsónak, aki a korcsoportról érdeklődött, ez csak egy kb. volt, igazából külsőre nem tetszenek, nem találkoztam még olyan férfival, aki mondjuk 30 felett volt, de tetszett volna.


De persze nem utasítom el, ha tetszik, azért 40-ig nem mennék el, bár egyre közelebb az a korosztály, ahogy én is idősödöm, ez igaz.


Visszavonom ezt, és azt mondom, hogy aki fiatalos:)

2014. jún. 5. 11:53
 40/48 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez mindenkinél más, meg ha nem tetszik külsőre, akkor tényleg semmit nem ér az egész, csak így ugye nagyon lekorlátozod a célközönséget. Igazából ez nehezíti meg, nem a többi elvárásod.
2014. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!