Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 közeli nő házasodni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 közeli nő házasodni/komoly kapcsolatot szeretne, akkor annak már csak a selejtek (el nem keltek) maradnak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, egy éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak.


Úgy látom, hogy aki komolyat akar férfiak közül a korosztályomból, annak már van. Akinek meg nincs, az vagy nem is akar kapcsolatot (csak elvan a csajokkal néha), vagy pedig valami miatt nem passzol az ízlésemhez.


A fiatalabbak is tetszenek külsőre, de velük nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani, és nem is biztos, hogy megfelelő partnerek lennének. (Úgy 24 és max. 33 között keresnék párt.)


Szerintetek ennyi idősen már a kicsit "hibásak" maradnak egymásra, vagy lejjebb kell adni az igényeket, vagy esetleg meg kell most már várni, amíg az egyetemen kezdődött kapcsolataik véget érnek? Tényleg nem tudom, csak találgatok...


Ti mit gondoltok?


(Bp-i vagyok, szóval még ismerkednem sem lenne nehéz.)



2014. jún. 5. 10:34
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

"Párom 28f én 36n vagyok és semmit nem jelent a korkülönbség."


igen, de nem a korkülönbségről írtam itt, hanem a korosztályi érettségről. Ha te 28 évesen ismered meg a pasid, aki akkor még 20 éves volt (egyetem elején tart, te meg már mondjuk 4 éve dolgozol!), más lenne a leányzó fekvése.


nem vagyok beképzelt, csak valahogy az a sztereotípia él bennünk, hogy a férfiak nagyobb arányban maradnak kapcsolatokban benne, akkoris, ha nem jó nekik. szokták mondani, hogy ők akkor váltanak, ha jön más:)

2014. jún. 5. 11:30
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

"szokták mondani, hogy ők akkor váltanak, ha jön más:)"


Nahát, én inkább nőkről hallottam ezt, mégse általánosítok.

2014. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

30 éves pasi vagyok, de sose kezdenék olyan lánnyal komoly kapcsolatot, aki hétvégente 20-22 éves pasikkal "szórakoztatja" magát.


Az írásodból az is látszik, hogy durván felszínes vagy.. Ha épp ilyesmire vágyom, egy-két alkalomra jó vagy, de kapcsolatra semmiképp.

2014. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

"30 éves pasi vagyok, de sose kezdenék olyan lánnyal komoly kapcsolatot, aki hétvégente 20-22 éves pasikkal "szórakoztatja" magát. "


mert hétvégente csak kiállításra lehet járni? oda is járok...de azért néha szüksége van az embernek másfajta kikapcsolódásra is. vagy nem?

2014. jún. 5. 11:37
 25/48 anonim ***** válasza:
94%

"Ha egy 30 közeli nő házasodni/komoly kapcsolatot szeretne, akkor annak már csak a selejtek (el nem keltek) maradnak?"ű


Ez akkor rád is igaz,basszus.

2014. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
91%
előbb tedd rendbe a fejed, mert a mostani helyzetben nem fogsz találni senkit sem
2014. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: ez igaz, hiszen írom is, ha visszaolvasol...


az utolsónak: ez is igaz, nem gondoltam még rá, de nem ismerkedem még (nem vagyok rá készen), csak olyan kérdésként tettem fel ezt, hogy vajon kik maradnak. nem azért, mert randizgatok emberekkel és ez a tapasztalom:)

2014. jún. 5. 11:40
 28/48 anonim ***** válasza:
35%
figyelj, te szerintem túl komolyan veszed ezt az egészet. Én már elég régóta vagyok egyedülálló, de sokszor csak arra gondolok, hogy milyen lenne, ha már férjnél lennék, és szültem volna 1-2 gyerekt (benne vagyok a korban), és már megkönnyebbülök. Ha azt hiszed, hogy gondterhelt és unalmas a szingliség, akkor te még nem láttad Átlagmagyarék családi életét. Nem kell ennyire komolyan venni ezt az egész dolgot! A statisztikák szerint a házaspárok fele úgyis elválik, a maradék jó részét pedig csak az anyagiak vagy a gyerekek, esetleg mindkettő egyszerre tartja össze. Akkor meg miről is késtél/késel le? Én úgy vagyok az egésszel, hogy megyek előre a fejem után, ha megtetszik valaki, legyen az fiatalabb, idősebb, vagy tényleg öreg, az sem érdekel, elkezdek vele valamit. DE sosem veszem túl komolyan a dolgot, mindig készen állok arra, hogy másnap már meg is pattanjunk egymástól. Cserébe nem kell semmit feladnom, építhetem a karrierem, nem lesznek idétlen, hálátlan gyerekeim, akik megakadályoznának abban, hogy megvalósítsam az álmaimat.
2014. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak a "selejtek" maradnak.

Hasonló cipőben jártam mint te most. 27 évesen ért véget egy nagyon hosszú, komoly kapcsolatom. Két évig csak dolgoztam, szórakoztam, minden lehetséges programra elmentem ami adódott, de nem akadt normális partner. Valószínűleg azért, mert ennyi idő kellett amíg feldolgoztam a szakítást (én kezdeményeztem) és le tudtam zárni a múltat. Voltak randik, meg próbálkozások, de semmi kecsegtető. Nem vagyok egy megalkuvó típus, nem adtam soha lejjebb az igényeimet, mert akkor az már nem én lennék. (Neked is ezt tanácsolom amúgy.) Szóval hasonló kérdések merültek fel bennem is, hogy "a normálisaknak már családja van", "ha valaki szingli ilyen korban az biztos senkinek sem kellett és azért" stb. Aztán mégis találkoztam egy férfivel akivel olyan szerelem és összekapcsolódás alakult ki közöttünk, amilyenben még sosem volt részem. Olyan boldogságot hozott az életembe amilyet még soha senki más nem. 2 éve vagyunk házasok. Igaz volt már egy felesége és gyerekei is vannak, de ahogy te is írtad, az tinikorban indult kapcsolat volt és felnőtté válásra már nem működött. Nem selejtes a férjem :) sőt, férfi a javából, értékes, értelmes ember.

Tehát lazíts, hagyj időt a múlt lezárására és ha úgy érzed kész vagy, csak légy nyitott, mozogj, ismerkedj és jönni fog életed párja amint jönnie kell! Sok sikert kívánok!

2014. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

utolsó kettőnek köszönöm a megértést:) nem veszem amúgy görcsösen, mármint nem gondolok erre napi szinten, hiszen van az embernek munkája meg ilyesmi.


Csak azért eszembe juttatják más emberek elégszer, hogy az ő életük mennyivel jobb. Persze nem vágyom pelenkázásra, de valami gyökeret verni nemcsak önmagamban jó volna, vagyis már érzem, hogy úgy 5 év múlva képes lennék rá, de azért előtte kellene alapozni kicsit.:)

2014. jún. 5. 11:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!