Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 közeli nő házasodni/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 közeli nő házasodni/komoly kapcsolatot szeretne, akkor annak már csak a selejtek (el nem keltek) maradnak?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, egy éve lett vége egy komoly kapcsolatomnak.


Úgy látom, hogy aki komolyat akar férfiak közül a korosztályomból, annak már van. Akinek meg nincs, az vagy nem is akar kapcsolatot (csak elvan a csajokkal néha), vagy pedig valami miatt nem passzol az ízlésemhez.


A fiatalabbak is tetszenek külsőre, de velük nem lehet komoly kapcsolatot kialakítani, és nem is biztos, hogy megfelelő partnerek lennének. (Úgy 24 és max. 33 között keresnék párt.)


Szerintetek ennyi idősen már a kicsit "hibásak" maradnak egymásra, vagy lejjebb kell adni az igényeket, vagy esetleg meg kell most már várni, amíg az egyetemen kezdődött kapcsolataik véget érnek? Tényleg nem tudom, csak találgatok...


Ti mit gondoltok?


(Bp-i vagyok, szóval még ismerkednem sem lenne nehéz.)



2014. jún. 5. 10:34
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
szerintem nem, teljesen jogos azt várni, amit mi is bele tudunk adni egy kapcsolatba:) ha meg így nem jön össze, akkor jobb így, mintha összejönne olyannal, aki nem kóser.
2014. jún. 5. 11:59
 42/48 anonim ***** válasza:
21%
32 vagyok. És az már igazán távoli probléma és lehet nagyon szemét leszek, de azt se szerettem volna sose, hogyha majd a gyerekeim apja meghal, akkor még 1-2-3 gyerekkel osztozzanak azon, amit közösen építettünk fel.
2014. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
67%
Én simán csak azt nem tűröm, ha akadályoznak. Ha pedig egy idegen gyerek akadályoz meg akármiben, az már tényleg a hülyének-érzem-magam-de-nem-tehetek-ellene-semmit kategória.
2014. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
27%

12:01


Vazze! Szegény férjed!!!

Amúgy te sem vagy halhatatlan, jobb ha tudod!!

2014. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
32%
44, tudom, hogy nem vagyok halhatatlan, de az abból a szempontból teljesen mindegy. Ha valakinek van az előző kapcsolatából gyereke, annak csak hátránya van, minden téren. Ezt kívántam érzékeltetni. Persze, van aki nem foglalkozik ilyenekkel, vagy nem zavarja (max. 30 év múlva kiír ide egy kérdést, hogy mit tegyek, a három gyerekem öli egymást a halott férjem előző három gyerekével a közös házunkért)
2014. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
83%

Drága kérdező. Korod ellenére a kérdésed nem vall érett gondolkodásra. Miért lenne bárki selejt, aki x évesen nem találta meg élete párját. Én sem találtam meg, én is szingli vagyok és 31. Erőm teljében vagyok és semmi baj sincsem velem.


Szerintem ezt rendezd a fejedben és sok olyan férfival talákozhatsz, aki fejben rednben van.

2014. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
mint lehetőséget vetettem fel, nem az egyetlen megoldásként:)
2014. jún. 5. 13:16
 48/48 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem mindenki selejt, akinek nem volt/nincs kapcsolata 30-x évesen. Nem mindenki gondolkodik egyformán, és nem mindenkink ugyanazok az élettel kapcsolatos meglátásai, tapasztalatai. Pont ezért gumicsont a selejt-téma, mert nem mindenkinek való a párkapcsolat, a családalapítás pedig főleg!
2014. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!