Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek/éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek/éreznétek, ha egy fiú miattatok lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mondjuk a visszautasítás miatt.

2014. júl. 8. 18:03
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
30%

Még egyszer: Itt most nincs szó zsarolásról.

Pl.: úgy tudnátok meg hogy miattatok lett öngyilkos, hogy megírná levélben.

2014. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 Költőnő? ***** válasza:
40%

az is egyfajta bosszú és zsarolás.... Minek a másiknak lelkifurdalást okozni?! Ha vmi annyira ostoba h egy másik ember miatt eldobja az életét, akkor már legalább legyen már benne annyi, h magával viszi a sírba...

Na tessék, lehet ezt is lepontozni, mert nem vagyok elég empatikus.

2014. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
31%
Kedves kérdező, nagy ívben lesz.rnák. A női nem lételeme az önzés, és a saját egójuk építése. Lehet, hogy büszkék is lennének rá.
2014. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
49%

Hát elég hülye lehetsz kérdező (gondolom, most ilyesmi tettet fontolgatsz) de felőlem csináld, 1 hülyével kevesebb legalább.

Ez a legnagyobb hülyeség, öngyilkos lenni egy visszautasítás miatt. Saját szegénységi bizonyítvány, na meg az alacsony intelligencia jele.

20/L

2014. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
52%
De ugye nem te agyalsz az öngyilkosságon, kedves kérdező?
2014. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálnám, tudnám, hogy valószínűleg nem stimmelt vele valami pszichésen. Bűntudatot, felelősséget nem éreznék.
2014. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
84%

Már 1,5 éve kapcsolatban voltam, mikor közös barát révén megismertem azt a srácot. Beszélgettünk, viccelődtünk (sosem kettesben, mindig társaságban). Elkezdett pár hét után udvarolni, de mindig hárítottam, hiszen volt barátom akkor. Egyre elkeseredettebben kapaszkodott, vagy egy hónapig ezer butaságot tett, hogy összejöjjek vele. A barátom se nézte már jó szemmel. Mikor megmondtam neki, hogy megszakítok vele minden kapcsolatot, ha nem hagyja abba, azt mondta, akkor megöli magát. Nem vettem komolyan. Persze, mikor jött a hír, hogy eltűnt, aztán meglett, de már majdnem elvérzett...

Bárki bármit ír itt, ez lelkileg megvisel, okolod magadat, bűntudatod van. Hiába csinál butaságot, hiába nem én tehetek róla, hiába zsarnok és gerinctelen dolog- ha van szíved, te is megsínyled.

2014. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
17-es: mit csinált, hogy majdnem elvérzett? :O
2014. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Nem akarok öngyilkos lenni. Csak kíváncsi voltam, hogy a lányok hogyan reagálnának ilyen helyzetben.

Szerintem az, aki nem érezne bűntudatot, az vagy hazudik, vagy nincs neki szíve.

2014. júl. 8. 18:31
 20/52 anonim ***** válasza:
57%
Ha levélben írná meg az bőven belefér a zsarolás kategóriába. Az egyetlen dolog, amit kiváltana belőlem az a szánalom. Állatira szánalmas az ilyen ember, aki csak ennyire képes. Akinek az a legnagyobb öröme, hogy mások életét próbálja meg megkeseríteni még halálában is. Hát, büszke lehet magára az ilyen gyáva gerinctelen féreg. Legalja az ilyen.
2014. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!