Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek/éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek/éreznétek, ha egy fiú miattatok lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mondjuk a visszautasítás miatt.

2014. júl. 8. 18:03
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
92%

"Gondolj bele, hogy ő nélküled nem tudna élni, míg mondjuk a párod meg simán. Csak ugye te nem őt választottad (mármint az öngyilkos krapekot)"


Undorító.

2014. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
30%

Attól, hogy valaki depressziós még nem őrült.

Nem összejönni kell vele, de azért egy normális ember egy minimális empátiával némi sajnálatot és talán egy kis bűntudatot is érezne, még ha nem is felelős a dologért.

2014. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
93%
A sajnálat, bánat oké, de bűntudatot miért kellene érezni?
2014. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

"A sajnálat, bánat oké, de bűntudatot miért kellene érezni?"


Talán mert egy emberi lény vagy. Nem kötelező, csak "kellene".

2014. júl. 8. 19:14
 45/52 anonim ***** válasza:
90%
Ennél érzőbb lény nem igazán lehetnék, szóval nekem ne akard megmagyarázni, hogy mit kellene éreznem. Ha nem vagyok hibás, nem tettem semmi rosszat, akkor bűntudatot sem fogok érezni. Ilyen kva egyszerű. :)
2014. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
23%

Én éreznék bűntudatot, ha valaki miattam lenne öngyilkos, még akkor is ha biztos lennék benne, hogy mindenféle téren helyesen jártam el. Szerintem minden ember érezne, akinek kicsit is számít egy másik ember élete.

Azt persze tudom, hogy sok nőnek önmagán kívül senki nem számít. Szomorú...

2014. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
78%

sztem ilyen esetben a bűntudatnál még a megykönnyebbülés és helyénvalóbb érzés, ha már itt tartunk. remélem egy lányt sem fogsz beh ülyíteni, hogy bűntudatot kellene érezniük, esetleg ezentúl összejönni az ilyen tetvekkel.

aki ilyet tesz azért, mert elutasították, és a lányra akarja rákenni a felelősséget, és azt belemagyarázni h az életét mentette volna meg azzal, h összejön vele, az szimplán egy utolsó, mocskos, önző g_eci. nincs szüksége a társadalomnak ezekre a selejtekre. ennyi.

2014. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
19%

"Ha nem vagyok hibás, nem tettem semmi rosszat, akkor bűntudatot sem fogok érezni."


Ha tényleg olyan vagy amilyennek leírtad magad, akkor éreznél. A bűntudat egy érzés. Nem lehet racionalizálni.

2014. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem minden ember érezne, akinek kicsit is számít egy másik ember élete. "


Annak a jele, hogy számított az élete, a sajnálat és a szomorúság, amiért meghalt. Nem a bűntudat, mivel semmi rosszat nem tettem.

2014. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 Költőnő? ***** válasza:
95%
Bűntudatot érezzen az, aki helytelenül cselekedett v hibázott. Nem hinném, h az helytelen ha vki nem kezd olyannal, akivel nem szeretné. Az viszont, aki ezzel a másik oldalon képtelen megbírkózni, az nem egészséges lelkületű. Pont. Ez pedig nem a lány hibája.
2014. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!