Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek/éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek/éreznétek, ha egy fiú miattatok lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mondjuk a visszautasítás miatt.

2014. júl. 8. 18:03
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
81%
29-es azért a te agyi gondolkodásoddal is van baj. Általánosítod az összes nőt amiért néhányan élvezik, hogy visszautasíthatnak.
2014. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%

"Ti nem visszautasítotok általában, hanem élvezetből porig aláztok."


Ne vetíts rám ilyeneket, ha szabad kérnem! Nem tettem ilyet sosem, korrekt voltam eddig mindenkivel, aki kezdeményezett nálam. Viszont sajnálom, de nem jöhetek össze mindenkivel, nekem elég egy ember, aki életem párja tud lenni. Mégis mit kellene tennem? Várom az ötleteket. :)

2014. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
72%

"Mégis mit kellene tennem? Várom az ötleteket. :)"


Semmit. Korrektül kell visszautasítani. Bocs, nem tudhattam, hogy véletlenül pont beleesel az elenyésző 5 százalékba.

Esetleg elmondani neki őszintén, nem bántóan, hogy mi benne a hiba, ha van. Ha öngyilkossággal fenyegetőzik, akkor pedig be kell vitetni a pszichiátriára a saját érdekében.

2014. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
77%

férfi létemre azt mondom, hogy azok is háborodott elméjűek, akik szerint ilyenn esetben a nőnek felelősséget vagy bűntudatot kéne éreznie.

mert ki a lóf aszt kellene tennie hogy a ti beteg agyatok szerint is megfelelően járjanak el? prostinak állnak? vagy önkéntes nedvesnuninak vagy szeretetbábunak? vagy dobják ki a párjukat azért mert vmi csicska utolsó bafék meg akarja magát ölni miattuk?!

2014. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
95%
A korrekt visszautasítás sem felet meg eddig egyiknek sem... Vannak szép kis történeteim erről.
2014. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
89%

8-as válaszoló vagyok. Szívem van, valami pumpálja a vért a testemben, de képletesen is hisz tudok szeretni, és tudok sírni (bár igaz egyiket se tettem már hosszú évek óta).

Lényeg, hogy ha valaki egy visszautasítás miatt kinyírja magát ott nagyon durva pszichés gondok vannak. Éppeszű ember ilyet nem csinál. A nőnek aki visszautasítja nincs felelőssége az öngyilkosságban. Még jobb is ha nem jön össze egy mentálisan sérült vagy mentálisan beteg emberrel, legközelebb ha elveszti a munkáját anélkül nem tud majd élni? Személy szerint engem idegesít mikor valaki az én vállamra akarja pakolni a saját terheit, főleg ha olyan teszi akihez semmi közöm. Ez a levél is, nem érintene meg, ha kérdező logikáját kéne követni akkor mindenkivel össze kellene jönnöm hisz ki tudja ki az aki nem tudna élni nélkülem. Nekem két kezem van és korlátozott erőforrásaim, felelősséget vállalok magamért, és csinálom a dolgom, a boldogulásom rajtam múlik, az energiáim pedig a szeretteimre, barátaimra fordítom nem olyanokra akik gyengék élni.


Az elmélet kedvéért, próbáljuk ki milyen lenne ha valaki igent mondana egy lelkileg ennyire instabil embernek. Szerintetek mennyire lenne kiegyensúlyozott a kapcsolat? Csak mert szerintem semennyire, ha járás nélküli elutasítás esetén ment hogy öngyilkos lenne, járás utáni szakítás lehetőségnél mi lenne?

2014. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
75%

Többen is bele esünk abba az 5%-ba, ami leginkább 90%. Az, hogy te rendre ilyen pi****csákat fogtál ki, nem a mi hibánk.

Shades pedig nem hiszem, hogy bántotta volna a srácot azzal, hogy megmondta neki, hogy nem érdekli.

Amúgy is szánalmas és undorító rámozdulni olyan nőre, akinek kapcsolata van.

2014. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%
nálam is próbálkoztak ilyennel :( elég szar érzés
2014. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
95%

" Gondolj bele, hogy ő nélküled nem tudna élni, míg mondjuk a párod meg simán. Csak ugye te nem őt választottad (mármint az öngyilkos krapekot)"


Ezt komolyan gondoltad? Dobjuk ki azt, akivel szeretjük egymást, hogy annak a szerencsétlennek legyen egy-két "jó" hónapja? Az ilyen labilis egyénnel nem menne sokáig egy kapcsolat. Biztos, hogy betegesen féltékeny lenne. Még csak az hiányzik, hogy úgy döntsön, megcsalom, és legyilkoljon, majd öngyilkos legyen.

2014. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

"Dobjuk ki azt, akivel szeretjük egymást, hogy annak a szerencsétlennek legyen egy-két "jó" hónapja? "


Ezt hol olvastad? :)

2014. júl. 8. 19:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!