Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek/éreznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek/éreznétek, ha egy fiú miattatok lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mondjuk a visszautasítás miatt.

2014. júl. 8. 18:03
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
levélben írná meg, amit üzenetként hagyna, tehát miután végzett magával, azután kapnád meg.
2014. júl. 8. 18:35
 22/52 anonim ***** válasza:
81%
Én nem éreznék bűntudatot, de kikérem magamnak, hogy ne lenne szívem. Nagyon sajnálnám, és végtelenül lehangolna a dolog. Viszont teljesen tisztában vagyok vele, hogy nem az én hibám lenne. Ezzel az erővel nem utasíthat vissza az ember senkit?
2014. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
93%
#18: felvágta az ereit. Nem sokon múlt, hogy sikerült neki.
2014. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
28%
Ha valaki ennyire idióta meg is érdemli. Én már leírtam a sztorim.
2014. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
#22 Gondolj bele, hogy ő nélküled nem tudna élni, míg mondjuk a párod meg simán. Csak ugye te nem őt választottad (mármint az öngyilkos krapekot)
2014. júl. 8. 18:38
 26/52 anonim ***** válasza:
76%
Hallottam már olyat hogy a srác a tizedikről ugrott ki, miközben a lány nevét kiabálta. Egy ideig beszélnek róla, aztán mindenki elfelejti, ő meg egy olyan miatt lett öngyilkos aki soha nem viszonozott volna semmit, nagy ész...
2014. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
67%

"Saját szegénységi bizonyítvány, na meg az alacsony intelligencia jele."


A magas intelligenciával rendelkező emberek sokkal, esendőbbek úgy általában is a mentális betegségeket illetően, mint az átlagosak. A depresszióra és öngyilkosságra pedig különösen hajlamosak. Ez az intelligencia ára.

Persze ezt egy magadfajta ególibának hiába magyarázom.

2014. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem érzek iránta semmit, nem tetszik, nem szeretem, netán még taszít is, akkor nem kényszeríthet arra, hogy vele legyek. Azzal jövök össze, akivel kölcsönösek az érzelmek.

Ez a "nem tudok élni nélküled" szlogen meg nem romantikus, hanem beteges. Nem menthetek meg mentálisan roggyant embereket azáltal, hogy feláldozom nekik magam.

2014. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
22%

"Ezzel az erővel nem utasíthat vissza az ember senkit?"


Hát amilyen tipikus, flegma, földbedöngölő, lenéző, fennhéjázó, hülyének néző stílusban teszi ezt a nők 95 százaléka úgy valóban nem. Ti nem visszautasítotok általában, hanem élvezetből porig aláztok.

2014. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
77%

# 25

Féreg dolog, de idővel úgy is el leszel felejtve haver. Aztán hiába dobtad el szánalmas kis életed;)

2014. júl. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!