Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/124 anonim ***** válasza:
91%
"mert én simán össze jönnék a nő ismerőseim 99% ával " - Na látod, ez baj, amíg majdnem mindenki jó, igazából nem tudod, mire vágysz, és nem is fog működni, bármi is alakul. De amíg másokra mutogatsz, addig nem fog javulni semmi.
2015. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/124 anonim ***** válasza:
11%

"Amit nem kaphatnak meg, támadják. Pszichológia."


Ó annyira imádom az ilyen "okos" embereket :) :)

Egyrészt, én nem látok itt nőgyülölőt, rosszindulatő nőt viszont elég sokat (mint a kérdező is)

Másrészt pedig nyilván a fajgyülölet és a rasszizmus amiatt van, hogy az ominózus gyülölködők irigylik az egyéb emberek bőrszínét :)

2015. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/124 anonim ***** válasza:
23%

A nőkre vetítik ki a sérelmeiket, amiket a patriarchális társadalom és a régi, túlhaladott nemi szerepelvárások miatt szenvedtek el. Elvégre egyszerűbb és kézenfekvőbb a 'már amúgy is másodszerepbe kényszerített nőket tovább rugdosni, mint szembenézni vele, hogy a probléma nem személyekkel vagy csoportokkal van, hanem az egész szocializáció van en bloc elcseszve, a káros beidegződések pedig ott vannak minden ember fejében, nemtől függetlenül."


Ezen hangosan felröhögtem :)

2015. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/124 anonim ***** válasza:
5%

vágjátok ugye a genderologust? Egyrészt, hibás a férfi az évezredes patriarchlis elnyomás miatt. Másrészt hibás az a férfi, aki negatív kritikával illeti a nőket, mert "amugy is másodszerepbbe vannak kényszeritve" (azt mondjuk nem irja, hogy a muszlim vallásu nem demokratikus államokon kivül hol lát ilyesmit, de nem érdekes)

De a nő nem hibás, mert ha róla van szó, akkor az érvelés egyből relativizáló a "nemtől független" "szocialazició" az oka :)

2015. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/124 anonim ***** válasza:
4%
ma 22:41 rosszul látod! nekem nincs listám meg álom képem hogy milyen legyen a párom mint nektek! engem nem érdekel milyen magas mekkora a melle meg ilyenek csak érezzem magam jól vele a társaságában meg tudjon főzni meg tiszta legyen azt hiszem ez nagy elvárás a részemről! nem úgy mint a nőknek! legyen sportos igényes magas ne lakjon anyucinál stb stb! meg mindenbe bele köttni az megy nektek....
2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/124 anonim ***** válasza:
72%
Sosem éreztem, hogy taszítóbb lennék akármelyik másik férfinél, úgyhogy teszek róla, hogy alapja legyen, és mellesleg így legalább a nők dolgát is megkönnyítem a választásban, úgyhogy még hálásak is lehettek például nekem, hogy egy jobbra voksoltok. Van még itt olyan nő, aki hálátlan a nőgyűlölők létezése miatt?
2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/124 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik, akkor bizonyítsd be, hogy van kivétel is. :)
2015. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/124 anonim ***** válasza:
20%

Nos kérdező, megmondom őszintén én még nem láttam itt a fórumon, sem máshol nőgyűlölőt.

Nem igazán látok olyat, hogy "Utálom a nőket!", vagy "Gyűlölöm a nőket!".


Amit látok, az rengeteg tapasztalat, következtetés és tanács. Azt elismerem, hogy van, aki egy kicsit túlzásba esik, szóval a minden nő a jóképűekre bukik, kicsit erős, de akkor sem mondható nőgyűlölőnek, mindössze elkeseredettségéből írja ezeket.


"Nem hiszem, hogy a férfiak fordított esetben összejönnének egy csúnyácskább, vagy átlag alatti nővel" - természetesen nem jönnék össze olyannal, aki nem tetszik.


DE! - és itt a nagy különbség.

Nem fogok azért elutasítani egy nőt, mert nem üt meg egy magasságot, vagy nem elég nagy a melle, van rajta egy kis felesleg, vagy nem barna színű a haja, stb.


Ha egy nő ápolt, karban tartja a testét és lehet vele normálisan beszélgetni, elég kicsi az esély arra, hogy elküldjem. A másik oldalról nézve az ápolt, sportos férfi, akivel lehet beszélgetni édeskevés. Nyugodtan lepontozhatsz, de én akkor is ezt tapasztaltam.


Ja igen, és még valami. Amiket leírnak, azok nem kitalációk ám, hanem az életben megtörtént esetek. Sokat én se hittem el, amíg meg nem tapasztaltam.

2015. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/124 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként a nőgyűlölőkkel foglalkozó nők miért nem foglalkoznak azokkal a normálisabb srácokkal, akik kinyalnák még az ürüléket is a fenekükből? Örök dilemma ez a kérdés...
2015. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/124 anonim ***** válasza:
3%
20 as, szerintem PSZICHOLÓGIA a válasz :)
2015. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!