Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonyítják be a gyik-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonyítják be a gyik-es lányok, hogy igazam van, ha szóban állandóan cáfolnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiírtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta elküldtem még egy lánynak a képet, aki szintén esküdözött, hogy válaszolni fog a képre, és elmondja az őszinte véleményét. Képküldés után nem válaszolt.


Itt csak az a poén, hogy még csak nem is ismerkedés szándékkal megy a történet.

Tehát ahogy az egyik válaszadóm írta: már ahhoz is jól kell kinézni, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a lányok?

Tudom, ilyenkor szokták lenőgyűlölőzni a pasikat, meg azzal piszkálni őket, hogy állandóan picsognak.


Ugyanakkor, lányok, MINDEN alapot megadtok erre, ahogy azt az elmúlt pár napban megtapasztaltam.


Hangosan mondani, hogy NEKED üldözési mániád van, mert nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak. És ENGEM nevezni nőgyűlölőnek, azért mert kimondom, amit tapasztalok.

Mégis akik felajánlkoztak nagy hévvel, hogy ők majd válaszolnak stb. és tudták, hogy nem ismerkedni akarok, azok sem méltattak válaszra.


Legalább annyi lenne bennetek, hogy ha szerintetek fals a véleményem és a tapasztalataim, akkor nem azt erősítenétek, hanem egy választ dadogtak volna be.



Ígérem ez volt az utolsó kérdésem ilyen témában. De ezen elgondolkozhattok lányok.

Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája.



56os


2016. febr. 24. 07:45
 21/93 anonim ***** válasza:

A baj csak az kedves Költőnőkérdőjel, hogy ha még válaszolnak is a lányok (ami már magában ritkaság), akkor azt írják amit az előbb leírtam. "Hát izé majd csak találsz valakit aki viszont szeret, ja én nem ismerkedek neten" ... Megjegyzem utóbbit te is most is szajkózod, remek kifogás, hogy oszthasd az eszet.


... Innentől kezdve miről beszélünk ?

2016. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 Költőnő? ***** válasza:

mások nevében nem tudok nyilatkozni, az én tapasztalataim:

1. én kép alapján TÉNYLEG gázos srácot nem láttam még

2. én eddig mindig reagálta. Még annak a perverz farkasnak is. Pedig az aztán tényleg nem érdemelte meg.

2016. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:

Költőnőkérdőjel:

1. Azt elhiszem, hogy ezt te most igaznak gondolod, viszont objektíven kizártnak tartom.

2. Ehhez nem tudok hozzászólni, bár az ilyen megnyilvánulások szánalmasak akárkitől, ez pedig az én személyes véleményem. Amúgy a pöccskép nem számít perverznek szerintem, egyszerűen primitív.

2016. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 Költőnő? ***** válasza:

azért hadd ne kelljen már elnézést kérnem, mert nem ismerkedni járok ide. Ismerkedtem neten, nem véletlen a múlt idő. Nekem nem jött be. Ettől tapasztalatom VAN, véleményem meg LEHET.

És igen, ez tény, h ez az én véleményem, ezért teszem hozzá mindig, h szerintem v az én tapasztalataim alapján. Leírtam már többször, énszerintem a netes társkeresés egy nettó húspiac.

2016. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 A kérdező kommentje:
Bűvésznő: másnak nem lehet tapasztalata és véleménye, ami mondjuk nem a társkeresést illeti, hanem a másik nemet? (heteroszexualitást feltételezve, nem foglalva a másik nemmel)
2016. febr. 24. 09:50
 26/93 anonim ***** válasza:
47%

Nettó ? Inkább bruttó. Mások remekül keresnek mások nyomorán, ahogy ez lenni szokott.


Amúgy arra célzok hogy ti nők, hardwaresen vagytok skizofrének. Él bennetek egy ember és egy nő. Az ember tud normális lenni, azonban a nő egy totális káosz.

Ha nem lenne világos arra gondolok, hogy amíg a nő nem veszi át az irányítást a fejedben, addig képes vagy értelmes válaszokat és "ítéleteket", döntéseket hozni. Azonban ahogy szelekcióra kerül sor a nő kiszór mindenkit aki nem a felső 80-90%, ilyenkor az emberi tudatos éned pedig kispályán van.


Szóval ezért nem tartom hazugnak a nőket, inkább tökéletlenek, nagyon finoman megfogalmazva.

2016. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 Költőnő? ***** válasza:
dee lehet, én csak azt nem szeretem, h fennhangon hirdetitek, h minden nő ilyen meg olyan, holott ez nem igaz. Holott az tény, h a föld összes nőjét végigpróbálni ilyen szempontból: lássuk be - képtelenség. Nem szeretem az általánosítást, ha mód van rá: kerülöm is. Ez részemről, ha te pl vmi általam negatívnak tartott dolog alól kivételt képezel, akkor ez kvázi tisztelet (lenne) feléd. Meg bki felé, aki rászolgál.
2016. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

igen, egy jópasi valóban olyannak látja a nőket, amilyennek itt leírjátok.


kitalálod, hogy mi az oka?


sőt. mondok neked nagyobb érvet, ha szeretnél: jóképű pasi miért nem szokott soha sírni azért, hogy ilyenek a nők?

2016. febr. 24. 10:07
 29/93 Költőnő? ***** válasza:

gyűlölködjetek akkor. Nem a külső miatt lesztek sikertelenek, de hát ti tudjátok, hogy akartok létezni. Én - hála a jó istennek - nem tudnék így, dehát ettől (is) szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák. Arra viszont felhívnám a figyelmet, h a negatív dolgok ritkán szülnek pozitívat és gyűlöletből, haragból ritkán születik szeretet. Az én életem szerencsére nem lesz kevesebb ettől, a tiétek felett meg ti rendelkeztek.

Minden jót Nektek!

2016. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 A kérdező kommentje:

igen. ilyenkor legjobb, ha gyűlölködőnek nevezve visszavonulsz.


de azért belül remélem te is tudod, hogy ez igencsak gyengécske érv volt :)

2016. febr. 24. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!