Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonyítják be a gyik-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonyítják be a gyik-es lányok, hogy igazam van, ha szóban állandóan cáfolnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiírtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta elküldtem még egy lánynak a képet, aki szintén esküdözött, hogy válaszolni fog a képre, és elmondja az őszinte véleményét. Képküldés után nem válaszolt.


Itt csak az a poén, hogy még csak nem is ismerkedés szándékkal megy a történet.

Tehát ahogy az egyik válaszadóm írta: már ahhoz is jól kell kinézni, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a lányok?

Tudom, ilyenkor szokták lenőgyűlölőzni a pasikat, meg azzal piszkálni őket, hogy állandóan picsognak.


Ugyanakkor, lányok, MINDEN alapot megadtok erre, ahogy azt az elmúlt pár napban megtapasztaltam.


Hangosan mondani, hogy NEKED üldözési mániád van, mert nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak. És ENGEM nevezni nőgyűlölőnek, azért mert kimondom, amit tapasztalok.

Mégis akik felajánlkoztak nagy hévvel, hogy ők majd válaszolnak stb. és tudták, hogy nem ismerkedni akarok, azok sem méltattak válaszra.


Legalább annyi lenne bennetek, hogy ha szerintetek fals a véleményem és a tapasztalataim, akkor nem azt erősítenétek, hanem egy választ dadogtak volna be.



Ígérem ez volt az utolsó kérdésem ilyen témában. De ezen elgondolkozhattok lányok.

Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája.



56os


2016. febr. 24. 07:45
 71/93 anonim ***** válasza:

#70 Komolyan megnézném, hogy viselnéd el, amit én kaptam a nőktől az elmúlt közel 15+5 évben.


Látszik, hogy az együttérzés teljes hiánya jellemez titeket. Ha kiderülne, hogy valójában nagyon jól nézek ki, azonnal mindent megtennél azért, hogy jobb kedvem legyen, erre egy havi keresetemet fel merném tenni simán.

2016. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
Akkor buknád a fizud, ugyanis férjnél vagyok.
2016. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:

#76:

Ha jobban néznék ki a férjednél simán... Tartom amit mondtam, igaz marhaság mert kizárt dolog, hogy igaz legyen mert nagyon csúnya vagyok sajnos. Ezért ezt sosem tudjuk meg, pedig kíváncsi lennék.

2016. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
A férjem jót nevetne rajtad. Én is egyébként.
2016. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
#74 Tudom, nagyon vicces, hogy a nálatok rondább emberek szenvednek. Magas érzelmi fejlettségre utal.
2016. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
Nem a rondaságon nevetek (tényleg félreérthető volt, ezért elnézést kérek), hanem ezen a buta gondolaton, hogy azonnal rádugranék ha jobban néznél ki, mint a férjem. A házasság ennél kicsit komolyabb dolog.
2016. febr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
#76 Ez az amit én sosem fogok megtudni, szóval számomra az általam leírtak egy határozottan lehetséges forgatókönyv. Számomra talán az egyetlen lehetőség ha vennék Oroszországból menyasszonyt, de van egy olyan érzésem, hogy együnk sem lenne túlságosan boldog.
2016. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:

69es,egyáltalán nem trolkodom. Elmondtam a véleményem. Sok ronda pasinak van csaja. Ez marha érdekes számomra h nektek pont nincs és azért mert csunyák vagytok,nem gondoltatok még arra h a hozáálásotokkal,a stilusotokkal van gond? De ha tényleg annyira csunyának tartjátoaj magatok akkor van elég ronda nő is.

Ezek csak kifogások!

De nem baj. Siránkozzatok csak tovább!

2016. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
Egy normálisan gondolkodó nő nem csalja meg a férjét, csak mert lát egy másikat, aki jól néz ki. A te forgatókönyved butaság (kivételek persze vannak, de nem ez az általános). Van egy férjem, akit szeretek és ő is szeret, egy kisfiam, boldog életem, nincs az az adonisz, akiért ezt kockára tenném.
2016. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:

#79 Az a durva, hogy amikor így írtok teljesen értelmes és elfogadható mondatokat lehet olvasni.


Azonban a valóság teljesen rácáfol mindenre. Van egy német kollégám, 36 éves azt hiszem, most válik mivel kiderült, hogy a kedves felesége aki egyébként otthon ült és csak költötte a férfi pénzét mivel valami művészlélek és festegetett bár nem sok vizet zavart. Ezzel semmi gond nem is lenne, azonban a hölgy azzal viszonozta a férfi türelmét, szeretetét és keresetét hogy félrekúrt valami jóképű művésszel. A teljes storyt ugyan nem ismerem, de még ha el is van túlozva szerintem akkor is undorító.


Nekem ugye nincsenek ilyen tapasztalataim, mivel annyira ronda és alacsony vagyok, hogy esélyem sincs egy nőnél sem, legalább is az elmúlt 15 év vérverejtékes próbálkozásai ezt bizonyították.


Szóval azt, hogy most ezt mondod, talán még magad is elhiszed, ki tudja még talán valóban igaz is, de látván már egyet, s mást, bőven el tudom képzelni, hogy pont olyan vagy mint a nők hatalmas túlnyomó többsége. Jön egy jó külselyű, megbízhatatlan, lusta, trehány, arrogáns barom akkor megy szegény férjed a levesbe. Remélem amúgy olvassa ő is ezt és felkészül.


Azt azért hozzáteszem, mert lehet bántók a soraim (mert igazak) de nem személyeskedésnek és bántásnak szánom, egyszerűen.

2016. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!