Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonyítják be a gyik-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonyítják be a gyik-es lányok, hogy igazam van, ha szóban állandóan cáfolnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiírtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta elküldtem még egy lánynak a képet, aki szintén esküdözött, hogy válaszolni fog a képre, és elmondja az őszinte véleményét. Képküldés után nem válaszolt.


Itt csak az a poén, hogy még csak nem is ismerkedés szándékkal megy a történet.

Tehát ahogy az egyik válaszadóm írta: már ahhoz is jól kell kinézni, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a lányok?

Tudom, ilyenkor szokták lenőgyűlölőzni a pasikat, meg azzal piszkálni őket, hogy állandóan picsognak.


Ugyanakkor, lányok, MINDEN alapot megadtok erre, ahogy azt az elmúlt pár napban megtapasztaltam.


Hangosan mondani, hogy NEKED üldözési mániád van, mert nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak. És ENGEM nevezni nőgyűlölőnek, azért mert kimondom, amit tapasztalok.

Mégis akik felajánlkoztak nagy hévvel, hogy ők majd válaszolnak stb. és tudták, hogy nem ismerkedni akarok, azok sem méltattak válaszra.


Legalább annyi lenne bennetek, hogy ha szerintetek fals a véleményem és a tapasztalataim, akkor nem azt erősítenétek, hanem egy választ dadogtak volna be.



Ígérem ez volt az utolsó kérdésem ilyen témában. De ezen elgondolkozhattok lányok.

Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája.



56os


2016. febr. 24. 07:45
 51/93 anonim ***** válasza:

Meg én nem azt mondtam h neked van bajod velük,ez csak egy példa volt. Ne csak olvass értelmezz is.

Mézzük az álatokat,ott is a legjobbaknak jár ki minden.

Ha ettől megnyugszól,legyen. Szóval fogd fel h ronda vagy és legyél meleg,keress fel olyat aki szintén nyavajog. És eggymás vállán sirhattok.

2016. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
A 64%-os válaszolóval biztosan megértenék egymást. Szidhatnák együtt a nőket álló nap és versenghetnének ki az alacsonyabb vagy csúnyább. Vagy össze is kaphatnák magukat, de azt úgysem akarják.
2016. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 A kérdező kommentje:

* állatokat két l-el

* megnyugszol rövid o-val


az elgépeléseket direkt nem tettem bele, mert szőrszálhasogató nem vagyok.


nyócáttalánosbó teccik gyünni?

2016. febr. 24. 13:13
 54/93 anonim ***** válasza:
Nem hát. Rimánkodni a legkönnyebb.
2016. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 A kérdező kommentje:

52: vannak ennél kellemesebb témák.


csak azért jöttem ide, hogy segítsetek feldolgozni a tapasztalataimat.

2016. febr. 24. 13:15
 56/93 anonim ***** válasza:
Na a helyesírás megy látom,másba ugysem tudsz belekötni.
2016. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 A kérdező kommentje:
tudnék, ha akarnék, de kifáradtam. veletek vitatkozni sem lehet, mert sokat hazudtok.
2016. febr. 24. 13:18
 58/93 anonim ***** válasza:

"csak azért jöttem ide, hogy segítsetek feldolgozni a tapasztalataimat."

Több kérdésnél, többen, többször megpróbáltuk, de te és társaid csak azt a verziót fogadjátok el, hogy a nők szemetek, csak a jóképű és ultragazdag férfiakkal hajlandóak szóba állni. Nem tudtok máshogy reagálni, mint sértegetéssel, erőltetett humorizálással (hozzáteszem, ez a legszánalmasabb), személyeskedéssel. Ne csodálkozzatok, ha egy idő után nem is kaptok vissza mást.

2016. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:

58: újra és újra végig menni a témán. írok valamit és figyelmen kívül hagyjátok. nem reagáljátok le.


és ez már sokszor előfordult. veletek egyszerűen nem lehet megbeszélni a dolgokat. elvakultak vagytok. érvekkel nem lehet benneteket meggyőzni. és a tapasztalataimat semmisnek veszitek.

2016. febr. 24. 13:29
 60/93 anonim ***** válasza:

41-es vagyok. Szerintem nem baj ha a kérdező kap egy kis megértést és elbeszélgethet emberekkel. Miért is lenne az baj? Nem értem hogy aki lehurrogni jön, az miért jó? Nem célom vitázni, pont ellenkezőleg. Nincs értelme egymásra köpködni.

Pusztán vannak egy páran akik mondjuk együtt éreznek és elmondják a kérdezőnek hogy nem mindig lesz sikertelen párkeresés szempontjából.

Kérdező! Mi az a minden amit nem szabad elhinned ismerkedés terén?

Egyébként szerintem sokat segítene ha kicsit magaddal foglalkoznál, de persze az új emberekre, ismerkedés stb. maradj nyitott, mert sosem tudhatod kivel sodor össze az élet. Viszont ha magadat elfogadod és jól érzed magad a bőrödben, ezt az emberek is észreveszik majd.:) Iktass be olyan dolgot ami felvidít, szívesen csinálod. Legyen az sport vagy bármi. A lányokkal pedig maradj közvetlen és ne feszengj, csak érezd jól magad.:) Kívánom a legjobbakat! :)

2016. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!