Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonyítják be a gyik-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonyítják be a gyik-es lányok, hogy igazam van, ha szóban állandóan cáfolnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiírtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta elküldtem még egy lánynak a képet, aki szintén esküdözött, hogy válaszolni fog a képre, és elmondja az őszinte véleményét. Képküldés után nem válaszolt.


Itt csak az a poén, hogy még csak nem is ismerkedés szándékkal megy a történet.

Tehát ahogy az egyik válaszadóm írta: már ahhoz is jól kell kinézni, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a lányok?

Tudom, ilyenkor szokták lenőgyűlölőzni a pasikat, meg azzal piszkálni őket, hogy állandóan picsognak.


Ugyanakkor, lányok, MINDEN alapot megadtok erre, ahogy azt az elmúlt pár napban megtapasztaltam.


Hangosan mondani, hogy NEKED üldözési mániád van, mert nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak. És ENGEM nevezni nőgyűlölőnek, azért mert kimondom, amit tapasztalok.

Mégis akik felajánlkoztak nagy hévvel, hogy ők majd válaszolnak stb. és tudták, hogy nem ismerkedni akarok, azok sem méltattak válaszra.


Legalább annyi lenne bennetek, hogy ha szerintetek fals a véleményem és a tapasztalataim, akkor nem azt erősítenétek, hanem egy választ dadogtak volna be.



Ígérem ez volt az utolsó kérdésem ilyen témában. De ezen elgondolkozhattok lányok.

Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája.



56os


2016. febr. 24. 07:45
 81/93 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet láttál egy példát, én azonban elég sokat válóperes ügyvédként. Hidd el nekem, nem a feleségek lépnek félre zömében (ilyen is van persze). Egyébként "szegény férjem" (jót mosolygok, mert ő aztán minden csak nem szegény, és itt most nem az anyagiakra gondolok) tényleg jót nevetne ezen, ha olvasná, de mivel most ért haza egy 4 napos üzleti útról, nem ezzel fogunk foglalkozni. Magunkat és a kapcsolatunkat (hogy miken mentünk már át együtt) én ismerem, a te véleményed és gondolataid ebben egyáltalán nem érdekelnek. Nem bántódtam meg, inkább sajnállak, hogy ennyire nem tudsz semmit egy igazi kapcsolatról.
2016. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:

#81 Nyilván nem tudok, mivel esélyt sem kaptam rá soha. Te tényleg nem tudod elképzelni milyen lehet ez... Volt esküvőd, van egy pénzes férjed, gondolom elég jól is néz ki ha felesége van, stb... Könnyű úgy másokat kritizálni, hogy sosem éltél át annyi szemétséget mint mi alacsony, ocsmány emberek.


Eddig amúgy azért piszkáltál minket mert sajnáltattuk magunkat... Megjegyzem szerintem a sajnálat minimum amit megérdemlünk.


Az pedig vicces kicsit, hogy a férjed most jött haza egy 4 napos útról és te itt osztod az eszet ahelyett, hogy...

2016. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
Mint írtam van egy gyerekünk. Éppen fürdette a férjem, most mesét néznek, aztán fektetem. Majd utána. Igen, sajnállak, hogy így élsz, bár továbbra sem hiszem, hogy csak a külsőd az oka.
2016. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
#83 Nagyon más ordító hibám azon kívül pedig nincs. Régen sokkal pozitívabb személyiség voltam, mostanra kicsit megkeseredtem, de ugye már a nagy hajtás után vagyok pár évvel, mert beláttam egy ideje, hogy teljesen felesleges ebbe több, vagy éppen bármennyi energiát fektetni. Nyilván hagyott rajtam a 15 év alázás és bántás nyomokat, de hát kin ne hagyott volna ? Nem tudom ti nők mit gondoltok a férfiakról, de nekünk is vannak érzelmeink, sőt fájni is szoktak dolgok.
2016. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 A kérdező kommentje:

olvasom a vitát...


83as: ha csokorba szedem, hogy miért gondolom azt, hogy a külső ilyen fontos, akkor megígéred, hogy minden gondolatra reagálsz?


csak mert ha elegánsan átlépitek, ahogy szoktátok, akkor inkább neki sem kezdek, mert fölöslegesen koptatnám a billentyűzetet.

2016. febr. 24. 20:03
 86/93 anonim ***** válasza:
Megígérem, de azt nem hogy mikor. Meggyógyult a fiam, holnaptól újra dolgozom, nem nagyon fogok ráérni. Egyébként én ezt inkább beszélgetésnek gondoltam a 64%-os válaszolóval, bár nem értettünk egyet és próbált személyeskedni is, ez tény. Viszont én nem vettem magamra, biztosan nem könnyű neki. Hozzáteszem mindenkinek vannak gondjai.
2016. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 A kérdező kommentje:
Hany eves vagy?
2016. febr. 24. 21:26
 88/93 anonim ***** válasza:
34 éves.
2016. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 A kérdező kommentje:

Ok. Már egy picit megijedtem, hogy az egyik kolléganőm vagy.


De más oka is volt, hogy megkérdeztem: hogy érted-e pl. az én problémámat?

28 éves pasi vagyok, így értelemszerűen a 20-28 éves lányokkal vannak tapasztalataim. Azok meg gyakorlatilag második, jobban kitolódott tinikorukat élik. (tisztelet a kivételnek. de nagyon kevesen vannak! persze minden huszonéves olvasó lány kivételnek fogja magát képzelni, mert sokuknak nincs önkritikájuk)

2016. febr. 24. 21:32
 90/93 anonim ***** válasza:
#88 Nahát egy idősek vagyunk... Némileg humoros, hogy két korban hasonló embert mennyire más irányba sodort az élet.
2016. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!