Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonyítják be a gyik-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonyítják be a gyik-es lányok, hogy igazam van, ha szóban állandóan cáfolnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiírtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta elküldtem még egy lánynak a képet, aki szintén esküdözött, hogy válaszolni fog a képre, és elmondja az őszinte véleményét. Képküldés után nem válaszolt.


Itt csak az a poén, hogy még csak nem is ismerkedés szándékkal megy a történet.

Tehát ahogy az egyik válaszadóm írta: már ahhoz is jól kell kinézni, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a lányok?

Tudom, ilyenkor szokták lenőgyűlölőzni a pasikat, meg azzal piszkálni őket, hogy állandóan picsognak.


Ugyanakkor, lányok, MINDEN alapot megadtok erre, ahogy azt az elmúlt pár napban megtapasztaltam.


Hangosan mondani, hogy NEKED üldözési mániád van, mert nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak. És ENGEM nevezni nőgyűlölőnek, azért mert kimondom, amit tapasztalok.

Mégis akik felajánlkoztak nagy hévvel, hogy ők majd válaszolnak stb. és tudták, hogy nem ismerkedni akarok, azok sem méltattak válaszra.


Legalább annyi lenne bennetek, hogy ha szerintetek fals a véleményem és a tapasztalataim, akkor nem azt erősítenétek, hanem egy választ dadogtak volna be.



Ígérem ez volt az utolsó kérdésem ilyen témában. De ezen elgondolkozhattok lányok.

Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája.



56os


2016. febr. 24. 07:45
 11/93 A kérdező kommentje:

igen. pesti vagyok.


és eljárok emberek közé...


mielőtt ez lenne a következő kérdés :)

2016. febr. 24. 08:18
 12/93 anonim ***** válasza:
engem helyesnek tartanak, de társkeresőn nekem sem ment soha. Ne neten ismerkedj
2016. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:

Engem egyébként érdekelne, mi számít itt gyik-es körökben csúnyának.


Nem vitatkozni akarok veled, hát ki vagyok én, hogy megmondjam, nem is azt tapasztalod, amit, de azért tény, hogy a magam tapasztalataival nincs is összhangban. Mondjuk, nem is vagyok csúnya fiú. Lány vagyok, és abból is a szebbik fele :D De az én oldalamról egyébként nem látni olyan sok srácot, sőt, nagyon kevés olyannal találkoztam/beszéltem, akire azt mondtam volna, hogy ő bizony echte csúnya, és el sem tudtam képzelni, hogy ha nekem nem is, de másnak tetszen. De csak egy példa: mostanság kezdtem sportolni járni, kötött edzések, kezdő csoport, tehát még csak nem is izompacsirták és nagyon gyakorlott emberkék vannak ott (értsd: pufók és vékony is ugyanúgy akad, mint kicsit karcsúbb, izmos), és ott az összesen 12 srácból nagyjából kettő olyan van, akinek nálam a külseje miatt nem lenne esélye, de még ők is az a kategória, hogy elképzelhetőnek tartom, ha a sármjával és önbizalmával lépne elő, bizony meggondolnám magam. Tuti, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki így érez.

2016. febr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
Én mindig mindenkinek válaszoltam,attól függetlenül,hogy nekem tetszett-e az illető vagy nem.
2016. febr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:

13 vagyok, csak egy plusz infó, most jutott eszembe: az a két srác, akik nekem nem tetszenek, egy másik barátnőmnek pont az esetei (lennének, ha látná őket), ő mindig az ilyen alacsony, vékonyka srácokra bukott, akiken lóg a ruha, mint a vállfán. Folyamatosan ilyen kis kölyökképű srácokról álmodozott gimitől kezdve, és mindig ilyen pasijai voltak. Szóval szerintem neki tetszene ez a kettő.


Mielőtt még nagyon kétségbe esnétek, hogy ti az a kategória vagytok :D

2016. febr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Küldd el lécci a fotót, és én garantáltan válaszolok rá, hogy nekem mi a véleményem, illetve min kéne javítanod fotóügyileg. Tudod, mindenkiről lehet nagyon rossz és egész kellemes vagy kitünő fotót is készíteni.
2016. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:

#13 Tudjuk kedves lány. Mindig, mindegyikőtök ezt szajkózza itt is, társkeresőn is, sőt az életben is: "Nagyon kedves vagy majd biztos hogy találsz valaki aki szeretni fog". Tudod hányszor hallottam és tapasztaltam ezt ?


Ahogy írtam, a nagy baj az, hogy szerintem ezt te most el is hiszed magadnak, de amikor mondjuk valaki aki annyira ocsmány és alacsony mint én megpróbálkozna nálad, úgy értem a való életben, grimaszokat vágnál és menekülnél a szőke herceg karjaiba. Tudod hányszor láttam ilyet is ?


Összefoglalva a két kérdést: BAROMI SOKSZOR.

2016. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 A kérdező kommentje:

16os: azt hiszem te leszel a rekorder. már képküldés előtt sem válaszolsz a levélre :)


na ennyit erről, lányok. tényleg kivételesek vagytok ;)

2016. febr. 24. 08:58
 19/93 Költőnő? ***** válasza:

én tegnap gondolkoztam, felajánlkozom képküldésre. De hát sose kértem senkitől és igazából kapni se nagyon szoktam, hála a jó istennek. Az a pár, amit így mégis kaptam; egyik sem volt katasztrófa. A direkt marketing miatt mindig attól féltem, h v egy szörny lesz v perverz. Mert olyan is volt. H hadd küldjön már képet, véleményezzem. No mondom, jó legyen. Erre elküld egy képet egy farokról. És én vagyok a paraszt h visszakérdezek, h akkor te most egy f_szfej vagy?

Szóval furcsa ez a gyks társadalom és furcsa ahogy emberek látják magukat. Olyan is volt, h hipergáznak állította be magát, de nekem (és a hangsúly a nekem-en van) kimondottan szimpatikus lett volna kép, illetve kommentek alapján, HA nem lenne kedvesem. Meg HA ismerkednék neten.

Nem értem én ezt az egészet.

2016. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 A kérdező kommentje:

pedig egyszerű Költőnő bűvésznő.


roppant egyszerű.


de annál szomorúbb...

2016. febr. 24. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!