Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bizonyítják be a gyik-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonyítják be a gyik-es lányok, hogy igazam van, ha szóban állandóan cáfolnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este kiírtam egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Azóta elküldtem még egy lánynak a képet, aki szintén esküdözött, hogy válaszolni fog a képre, és elmondja az őszinte véleményét. Képküldés után nem válaszolt.


Itt csak az a poén, hogy még csak nem is ismerkedés szándékkal megy a történet.

Tehát ahogy az egyik válaszadóm írta: már ahhoz is jól kell kinézni, hogy egyáltalán szóba álljanak velem a lányok?

Tudom, ilyenkor szokták lenőgyűlölőzni a pasikat, meg azzal piszkálni őket, hogy állandóan picsognak.


Ugyanakkor, lányok, MINDEN alapot megadtok erre, ahogy azt az elmúlt pár napban megtapasztaltam.


Hangosan mondani, hogy NEKED üldözési mániád van, mert nem csak a jópasik jönnek be a lányoknak. És ENGEM nevezni nőgyűlölőnek, azért mert kimondom, amit tapasztalok.

Mégis akik felajánlkoztak nagy hévvel, hogy ők majd válaszolnak stb. és tudták, hogy nem ismerkedni akarok, azok sem méltattak válaszra.


Legalább annyi lenne bennetek, hogy ha szerintetek fals a véleményem és a tapasztalataim, akkor nem azt erősítenétek, hanem egy választ dadogtak volna be.



Ígérem ez volt az utolsó kérdésem ilyen témában. De ezen elgondolkozhattok lányok.

Ez a tipikus bort iszik és vizet prédikál példája.



56os


2016. febr. 24. 07:45
 61/93 anonim ***** válasza:
Én nem veszem semmisnek a tapasztalataidat, egyszerűen azt mondom, hogy én nem ezt tapasztaltam a környezetemben. Sok csúnya pasit láttam már barátnővel és ez tény, hidd el, hogy nem kitalálom. Sőt, nekem is volt olyan pasim anno, aki nem az a kifejezett nőideál volt, mégis együtt voltunk 1,5 évig. Mi szétmentünk, mert nem illettünk össze, de ő is megnősült azóta és kifejezetten szép felesége van. Elhiszem, hogy neked valamiért nem sikerül, de azt nem, hogy ennek csak a külsőd az oka. Azt is elhiszem, hogy a netes párkeresésben a külsődön buksz el, de ne haragudj, a társkeresőkön normális ember kevés van, nem erőltetném a helyedben. Azt írod, hogy személyesen is próbálkoztál/próbálkozol, ott szerintem már azért nem lehet mindent a külsőre fogni.
2016. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:

pl. megtanultam, hogy az a lány aki azt mondja magáról, hogy ő más mint a többi, az ugyanolyan, mint a többi.


és aki azt mondja hogy örül, hogy végre talált egy ilyen pasit, az igazából tovább keresi a nagy Ő-t.


röviden enniy.

2016. febr. 24. 13:43
 63/93 A kérdező kommentje:

ja és a köszönöm lemaradt, 41es! ritkán olvasni itt ilyen válaszokat.

köszönöm!

2016. febr. 24. 13:44
 64/93 anonim ***** válasza:

Hát végem. Írtam h nekem is volt elég rossz tapasztalatom a pasikkal és? Hozzátartozik az élethez.

A kérdező ugyanúgy a saját igazát hajtja,nem veszi figyelembe a másik véleményét és hazugndk nevezi a saját tapasztalatáért.

2016. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 A kérdező kommentje:
más dolog, hogy ha 10ből 7 pasiban csalódtál, mintha én 50ből 49 nőben...
2016. febr. 24. 13:53
 66/93 anonim ***** válasza:

Bután fogod fel a dolgokat.! Demagyon.

Probáltad pl úgy h kirakod a képed és úgy írsz rá nökre. Na ha akkor nem válaszól senki tényleg marha csunya lehetsz.

Ha meg pár beszélgetés után nem kellessz senkinek akkor nem a külsőddel van a gond.

2016. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
61-es vagyok. Látom, az én személyes tapasztalataimra már megint nem sikerült válaszolni, csak hajtani a magadét, az megy.
2016. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 A kérdező kommentje:
Igen. Próbáltam. Csúnya vagyok.
2016. febr. 24. 14:28
 69/93 anonim ***** válasza:

#39 (85%-os válaszolónak):

Én követtem el a 10es választ, legalább is a mostani számozás szerinti 10es (ha törölnek egy választ borul az egész hivatkozási rendszer), ettől függetlenül nem biztos, hogy arra gondoltál, lévén a személyiségemről nem sok szó esik benne. Az írásaimból sem tűnik ki sok minden ezzel kapcsolatban szerintem, csak az, hogy nagyon unom és gyakorlatilag én szégyellem a női hozzáállást.


Ettől függetlenül nem értem a válaszodat, akkor sem ha nekem szántad. 15 év aktív próbálkozás = 0.0 barátnő. Mit gondolsz erről ? Hogyan magyarázod ezt ? Komolyan. Miből gondolod, hogy változni fog ? Szép dolog az optimizmus és a pozitív élet szemlélet, de a tények ismeretében enyhén szólva is arrogancia.


#52:

Te normális vagy ?

Te komolyan azt gondolod, hogy mi ezen szórakozunk ? Ennyire korlátolt vagy ?

Ezt már elég nehezemre esik betudni a női oldaladnak, itt már az emberi oldallal is gondok vannak. Te komolyan azt hiszed, hogy leállunk "versenyezni" ? Tudod egy normális ember olyan dologért versenyez aminek a kimenete pozitív. Itt sem a kérdező, sem én nem nyerünk semmit. Ami azt illeti mind ketten veszítünk, akár versenyeznénk, akár nem.


Látszik, hogy gondolkozni nem igazán tudsz, csak fröcsögni, másokat bántani, akikkel szemben képesnek érzed magadat. Csak azért mert mi csúnyábbak és alacsonyabbak vagyunk az átlagnál, hülyébbek nem vagyunk.

Undorító a viselkedésed.


#43:

A te hozzászólásaidra nem vagyok hajlandó reagálni mert csak egy provokatív troll vagy és nem érdemled meg a figyelmünket.

2016. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
52-es vagyok. Nem én vagyok itt a korlátolt. Nem tudlak sajnálni benneteket, mert annyi helyen annyian próbáltunk rávilágítani, hogy magatokat nyomjátok még lejjebb ezzel a gondolkodással. Menthetetlenek vagytok, a normális hozzászólásokra nem reagáltok vagy elkezdtek bunkózni, lehazugozni a másikat. Bezzeg ha kigúnyolnak titeket, az már nem tetszik, ugye? Arra sikerül reagálni? Nem az én emberi oldalammal van itt a gond, de neked ezt hiába is magyaráznám és már nincs a nyomorodra időm, inkább a családommal foglalkozom. Legyen szerencséd, hátha egyszer összejön.
2016. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!