Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
 111/165 anonim ***** válasza:
74%
Én speciel egyáltalán nem azt tartom normális nőnek, aki nem pakolja ki azt, amit nem kéne, hanem teljesen egyetértek a linkben lévő kérdés #11-es válaszolójával. Számomra teljesen alapvető dolgokat írt le, amik alapján én is cselekszem. Ezért tartom felszínes és rosszuleső dolognak sok férfi részéről azt, amikor kétségbe vonnak, és besorolnak a bunkó kis p**k közé csak azért, mert nőnemű vagyok. És eleve tapló módon közelednek. Tapasztaltam szerencsére már kivételeket, de sajnos abból van kevesebb. Legalábbis abból tapasztaltam kevesebbet. Úgyhogy nem csak lányok terén nehéz normálisat találni, ahogy azt már írtam egyszer.
2016. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/165 anonim ***** válasza:
27%
Prostiba egy repülőgép is megfordul, igen persze, te ár csak tudod kérdező, mikor van amelyik direkt a kis vagy a normál méretet helyezi előnybe. Volt rá példa, hogy a 40 éves prosti jobban "szorított", mint az a 20-on éves csaj,akit néha küldözgettem. csak azt is minek, ő évezte, én meg nem. Erről ennyit! megint irkáltad a hülyeségeidet a prostikról, de halvány gőzöd nincs az egészről, csak amit hallasz a 25. szomszédtól pl. azokat hajtogatod. Erről az ismerkedésről pedig annyit,hogy ha valaki nem jóképű, akkor érdekes kép sehol soha nem érnek rá a nők, ha jóképű, akkor bárhol, bármikor. majd ha egyenlő esélyek lesznek, akkor lehet beszélni a hülyeségeiteket, addig nem.
2016. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/165 anonim ***** válasza:
35%
Milyen sokra megyek, hogy valóban mennyi rendes lány van, ja én itt vagyok ebben a városban, ő meg amilyen szerencsém van olyan 300 km-rel odébb, vagy ha valami csoda folytán egy városban vagyunk, akkor is csak addig tart a "kapcsolat" a rendes lánnyal,amíg a nap barnított, jóképű, f..om rodrigó képbe nem kerül. Onnantól mi van? Az van,hogy én kereshetem, ahonnan tud letilt, nem válaszol, a rodrigó,vagy brattpit pedig szépen elvan vele, magyarul dugja. Elegem is van az egész képmutató emberiségből, meg abból,hogy csak az a jó,aki szerencsés génekkel, jóképűnek,jó testűnek született.
2016. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/165 A kérdező kommentje:

112#

Nagyszerű! Járj továbbra is prostikhoz. Szoritgassa a farkad. Hol erdekel? :D Jobbat ugyse kapsz!

Köszönjük a kioktatást!

Ha tudnal szoveget ertelmezni es tisztaban lennel a jelentesekkel akkor tudnad,hogy azt azert irtam mert a prostikban sok ember megfordul.Ez tagadhatatlan! Termeszetesen en is tudom,hogy nem a szexualis aktusok szamatol fugg,hogy egy huvely tág vagy szűk-e.

2016. aug. 28. 07:14
 115/165 A kérdező kommentje:

Ja, és nem a 25. szomszedtol hallottam.

Sajnos sok k*urva ismerosom van.

2016. aug. 28. 07:16
 116/165 anonim ***** válasza:
31%
Jobbat úgy sem kapok, ez sajnos igaz, mert ti normális lányok is csak a külsőt nézitek.
2016. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/165 A kérdező kommentje:
Az emberek nagyrésze a külsőt nézi! Ez nem csak a nőkre igaz! Felfognád végre?!
2016. aug. 28. 09:34
 118/165 anonim ***** válasza:
38%
De ti csak a tökéletes külsőt fogadjátok el, míg a férfiak egy átlagos lánnyal is összejönnének. Felfognád végre?
2016. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/165 A kérdező kommentje:

Tokeletes nem letezik!

Ja, és ne általánosíts! Megkérhetlek?

2016. aug. 28. 09:58
 120/165 A kérdező kommentje:
*Ha megkérhetlek rá
2016. aug. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!