Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
 121/165 anonim ***** válasza:
76%
Bizonyítsd akkor be,hogy te más vagy mint a többi. "Ne általánosíts!" Mind egyformák vagytok, csak a külsőtök más. Ha csak minden normális lánnyal fogadnék csak 100 Ft-ban, aki azt állítja,hogy nekik a belső is fontos, hogy ideküldök egy jóképű de bunkó férfit, és pár nap(még annyi sem) az ágyában vagytok, a fogadás eredménye az lenne, hogy életem hátra levő részében nem kellene dolgoznom, bőven elég lenne az az összeg,amit tőletek normális lányoktól begyűjtenék, pedig csak 100Ft/ lány lenne.
2016. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/165 A kérdező kommentje:

"Bizonyítsd akkor be,hogy te más vagy mint a többi."


Bizonyítani? Hogy bizonyítsam?? Nem vagy normális már ne is haragudj!


Meg a bunko,jokepu pasikkal se fekudtem le par nap leforgasa alatt! Szoval számolj -100 Ft-ot!

2016. aug. 28. 10:08
 123/165 anonim ***** válasza:
33%
Nem feküdtél, még eddig. :) Sehogy nem tudod bebizonyítani, te is olyan vagy, mint a többi, esélyt te sem adtál volna nekem. Ennyit rólad is.
2016. aug. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/165 A kérdező kommentje:
Bepróbálkoztál? Nem. Akkor mirol beszelsz?
2016. aug. 28. 10:31
 125/165 A kérdező kommentje:
De tudod mit? Hadd legyek olyan mint a tobbi! Nem erdekel!
2016. aug. 28. 10:34
 126/165 anonim ***** válasza:
61%
Ha bepróbálkoztam volna se adtál volna esélyt. Egy szó, mint száz minden, még a magukat normálisnak mondó lányoknak is csak az a lényeg,hogy jóképű, jó testű legyen a férfi.
2016. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/165 anonim ***** válasza:
63%
Fölösleges ezen az egészen cirkuszolni. Volt egy alapkérdés, amire mindenki írt azt, amit, a válaszoló meg reagált rá, hogy ez szerinte nincs így. Itt már csak kb. az megy, hogy mindenki - aki beállt ebbe a "játékba" - villog, hogy kb. "nekem 102-es IQ-m van", "én milyen jó vagyok", és nem a feltett kérdés a lényeg... Ez fölösleges, mert a "nagyon sok férfi" kezdetű általánosítás a kérdezőtől indult, és mégis ő jelzi mindenkinek, hogy ne "általánosíts"... Erről ennyit.
2016. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/165 A kérdező kommentje:

"Ez fölösleges, mert a "nagyon sok férfi" kezdetű általánosítás a kérdezőtől indult, és mégis ő jelzi mindenkinek, hogy ne "általánosíts"... Erről ennyit."


A nagyon sok az nem az egész! Szövegértés!

Nyilván nem minden hímneműre igaz!

De itt néhany ferfi szerint MINDEN nő hitegető stb stb.

2016. aug. 28. 11:06
 129/165 Titusztitusz ***** válasza:
81%
Nade kérdező...Ugye nem azt akarod mondani,hogy eddig fogalmad sem volt arrol,hogy milyen "kaliberü" csókák teszik ki ennek a portálnak a férfi törzsközönségét? Most jársz itt először,vagy mi?
2016. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/165 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván a mindent itt úgy kell érteni, hogy a legtöbb, néhány kivétellel. De sose értettem, mi a pitsháért rinyálnak állandóan a nők ezen, ez általánosítás, ahogy az életben ezer meg egy dolgot általánosít mindenki, csak észre se veszi, mert magától értetődő. Túl lett tárgyalva szerintem.
2016. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!