Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/165 anonim ***** válasza:
27%
Legalább a 157-es érdekes dolgot írt, abban van valami, segíteni próbál, ezzel szemben mások itt még inkább belerúgnak az emberbe.
2016. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/165 anonim ***** válasza:
12%
Mit tudok a nőkről? Azt amit tapasztaltam. Ha a helyemben lennél, ezeket írnád,mint én, erről ennyit. Különben, igen a nő rokonaimnak is megmondom kerek perec, hogy a külső a fontos a nőknek. Ne hogy már azt hidd,hogy személyesen nem merem elmondani valakinek is a véleményem és csak itt van nagy szám.
2016. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/165 anonim ***** válasza:
34%
Tanács: Ha nyalizni akarsz a nőknek,akkor legyél jóképű, különben mást nem érsz el, csak azt,hogy sz.ros lesz a nyelved.
2016. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/165 anonim ***** válasza:
83%
Egy a nőknél sikeres férfinak hogyan is magyarázhatnád meg hogy te tényleg MINDENT megtettél mégsincs sikered a nőknél. Persze ez fordítva is igaz. Amíg egyik fél sem tapasztalja az ellenkezőjét addig ez egy meddő vita. Egy sikeres férfi képtelen elképzelni hogy egy nő visszautasítsa míg egy sikertelen azt hogy akár egy nőnél is sikere lehet.
2016. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/165 anonim ***** válasza:
63%
Kb. erről van szó, ahogy a 165-ös írja. Amíg az egyik fél nem tapasztalja azt amit a másik, addig lehet itt napokig irkálni egymásnak a tapasztalatinkat, nézeteinket, nem fogunk dűlőre jutni, úgyhogy ennél fogva én részemről be is fejeztem ezt a témát.
2016. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!