Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
 151/165 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém eddig jól telt. Te lubickolsz a híg fosban és sajnáltatod magad. És addig fogod csinálni, amíg el nem ér a természetes szelekció.
2016. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/165 A kérdező kommentje:

"Ezt a stílus, meg önbizalom, személyiség dolgot hagyjuk már."


Szóval te ugy gondolod,hogy akik evek ota hazassagban elnek vagy akarcsak sima parkapcsolatban, azok mind a masik fél kulseje miatt vannak egyutt?

2016. aug. 28. 13:00
 153/165 anonim ***** válasza:
59%
Én nem sajnáltatom magam, nem kell engem sajnálni, csupán a tényeket írtam le. Amit írok az tapasztalat. Magasról teszek rá,hogy pl. te sajnálsz e vagy nem, vagy egyáltalán milyen reakciót váltok ki belőled a válaszaimmal.
2016. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/165 anonim ***** válasza:
62%
"Szóval te ugy gondolod,hogy akik evek ota hazassagban elnek vagy akarcsak sima parkapcsolatban, azok mind a masik fél kulseje miatt vannak egyutt?" nem csak a külseje miatt, de mit nem lehet azon megérteni,ha valaki a külsejével nem tud vonzalmat kelteni egy nőben, akkor b..hatja a személyiségét?
2016. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/165 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van. Szerencsére időben felismerted, ezért hasznosan el tudod tölteni az idődet nők nélkül. Például hímezhetsz vagy ültethetsz tulipánokat, amíg várod céltalan életed végét.
2016. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/165 anonim ***** válasza:
71%
"Igazad van. Szerencsére időben felismerted, ezért hasznosan el tudod tölteni az idődet nők nélkül. Például hímezhetsz vagy ültethetsz tulipánokat, amíg várod céltalan életed végét." Vannak céljaim az életben, megint mellé lőttél kis pajtás, de nem baj. De milyen szerencse, hogy csak neten tudsz így kóstolgatni, különben megint lelki ismeret furdalásom lenne, mint amiatt a szerencsétlen miatt, aki annak idején megkérdezte tőlem egy szórakozó helyen, hogy szoktam e edzeni, mire mondtam,hogy nem,az meg gúnyosan nevetett,hogy látszik. Aztán ugye szó szót követett, és szegény megtudta, hogy mennyit ért az edzésével, kb. semmit.
2016. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/165 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon leegyszerűsítve, hogy értsed 63 % úgy néz ki, hogy a meghatározó érzelmeink és gondolataink, legyenek azok döntően pozitívak vagy negatívak körül ölelnek minket, mint egy burok. Ezt hívják aurának más néven de személyes kisugárzásnak is hívjuk.


Mindegy, hogy a külvilág hatására e vagy magad termelted ki, összességében az uralkodó érzelemvilágodat vetíted közvetíted a külvilág felé.


Sajnos ebben a kérdésben mindegy hogy igazad van e, vagy van e okod a haragodra vagy a keserűségedre.


Amit magadról gondolsz a fejedben azt fogod tapasztalni az emberek hozzád való viszonyában. Ez nem duma, ki lehet próbálni az önszuggeszciót, mentális programozásokat.


Ha a külsődön már nem tudsz, próbáld belül átformálni magad. Mit veszíthetsz?

2016. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/165 anonim ***** válasza:
64%

"De milyen szerencse, hogy csak neten tudsz így kóstolgatni, különben megint lelki ismeret furdalásom lenne, mint amiatt a szerencsétlen miatt, aki annak idején megkérdezte tőlem egy szórakozó helyen, hogy szoktam e edzeni, mire mondtam,hogy nem,az meg gúnyosan nevetett,hogy látszik."


Ez jó. Valami 2 hete égkékítő vagy a helyi dojoban és mész játszani az eszed részeg kölykök ellen? :-) Tudod mi a baj a kezdőkkel? Hogy fel sem merül bennük, hogy egy tapasztaltabb bunyósnak teszik az agyukat, szóval nyugodtan jegelheted magad. És ez a névtelen fenyegetőzés sem változtat azon, hogy a mentalitásod erősen konvergál a nullához.

2016. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/165 anonim ***** válasza:
75%-os lépj már túl rajtam! egyébként közel sem volt kölyök,ami belém kötött annak idején. Csak ugye rossz emberben rosszkor tette az agyát. Ilyen egyszerű.
2016. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/165 anonim ***** válasza:
Meg egyáltalán a nőkről meg a hozzájuk való viszonyomról volt szó, te meg belepofázol. Mi közöd hozzá? Ki vagy te egyáltalán,hogy ki oktatsz, semmit nem tudsz rólam, pár sorból ítélkezel felettem. Különben meg semmi verekedés nem volt, részemről nem is lesz,ha rajtam múlik. :)
2016. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!