Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
 141/165 anonim ***** válasza:
61%
Nem ülök fordítva a lovon öcskös! Jöttél puncsolni egy kicsit a nőknek, hátha lesz valami? Öcskös! Mondtam már,hogy nem volt ilyen a stílusom.
2016. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/165 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon vicces vagy te is kérdező, ja úgy nekem is mosolyra állna a szám,ha semmit nem kellene tennem egy párkapcsolatért, csak válogatnom a sorban állók között. Meg óvatosan irkálnék ehhez hasonlókat,hogy "öcskös", meg "most már nyugodj meg! :)"
2016. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/165 A kérdező kommentje:

"Meg óvatosan irkálnék ehhez hasonlókat,hogy "öcskös", meg "most már nyugodj meg! :)"


Nem írtam neked azt,hogy öcskös. -.-"

Az is baj,ha azt irom,nyugodj meg. Miert kell mindent tul reagalni??

2016. aug. 28. 12:22
 144/165 anonim ***** válasza:
63%
Az "öcskös" nem is neked szólt kérdező, hanem annak a másik játékosnak, aki jött ide nektek nyalizni, aki írta ,hogy fordítva ülök a lovon.
2016. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/165 anonim ***** válasza:
79%

#139: A 63%-os ilyen icike picike dologra tirpák, öcskös, és mindenféle degradáló jelzőt kap, pedig még csak agresszívan sem lépett fel, pusztán leírta a rossz tapasztalatait, kíváncsi a magyarázatokra a másik oldalról, viszont a nőket kihasználó, átverő, népszerű mocskok ennél az apróságnál hatványozottan súlyosabb dolgokért (megcsalás, nőverés, hazugságok stb.) még vállveregetést, s#ggnyalást is kapnak az áldozattól. Tökéletesen mintázza azt a kettős mércét, amiről beszélünk jó ideje.


Az egyébként sokszor nekem is feltűnik például ezen az oldalon is, hogy az apró elírásoktól kezdve az egyenes, korrekt, objektív véleményformálásig itt minden ócsárolva van a nők részéről.

2016. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/165 anonim ***** válasza:
69%
Így ahogy írod Kihasználónév!
2016. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/165 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy megertem a 63%-ost,hogy ki van akadva. De attol mert millioszor leirja nem fog megoldodni a problemaja. Ezert batorkodtam azt irni neki,hogy nyugodjon meg.
2016. aug. 28. 12:38
 148/165 anonim ***** válasza:
71%
Megoldódni nem fog, mivel ép hogy átlagos a külsőm, és ilyenkor ugye lehet az embernek akármilyen személyisége, nem lesz nyerő a nőknél, de kiadni jól esik magamból.
2016. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/165 anonim ***** válasza:
69%

"Nem ülök fordítva a lovon öcskös! Jöttél puncsolni egy kicsit a nőknek, hátha lesz valami?"


Igen, valószínűleg lesz valami egy névtelen oldalon. Kicsit sok volt az összeesküvés-elmélet. Otthon véletlenül nem alufólia sapkában ülsz?


Egyébként igazad van, nem ülsz fordítva a lovon. Még azt sem találtad meg. Mindennek van oka. Annak is, hogy téged miért kerül minden nő. De biztos mindenki más a hibás. :-)

2016. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/165 anonim ***** válasza:
60%
Azért kerülnek a nők,mert nem vagyok jóképű, ilyen egyszerű az egész, ezt a stílus, meg önbizalom, személyiség dolgot hagyjuk már, mert kb. 16 évesen rájöttem,hogy ez édes kevés,ha valaki nem vonzó a nők szemében. Leírom a te kedvedért,most már vagy 10576-szerre, hogy nem egy nőnél, nem egy féle módon próbálkoztam. csak hogy legyen rálátásod a dolgokra kicsi rigó: Ha egy jóképű férfi elsüt valami lapos faviccet, akkor a nők kacagnak,hogy milyen vicces pasi, ha valami szexuális töltetű poént süt el,akkor az van,hogy jaj, milyen kis huncut, ezzel szemben egy átlagos vagy átlag alatti merne ilyen poént elsütni,akkor már mindenféle undorító perverz lenne. ezen kívül még rengeteg dologban megmutatkozik a kettős mérce, összegezve, a jóképűnek mindent lehet, aki nem az, meg jobb is ha megdöglik. Most,hogy felnyitottam a szemeidet, remélem jobban fog telni a napod!
2016. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!