Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/165 A kérdező kommentje:
Én is járok. Alap dolog szerintem.
2016. aug. 27. 12:38
 82/165 anonim ***** válasza:
100%
#78: Mert ha egy nő eltűnik, akkor csakis a férfi lehet a hibás, ugye? Meg hát az is probléma, hogy nem vagyunk gondolatolvasók, így mivel sok nő képtelen kinyitni a száját, és elmondani, hogy mi a baj velünk, meg sem tudunk változni, de azért elvárják tőlünk, hogy legyünk tökéletesek, és változtassunk azon, amin kell. Egyébként ha pl. randit is alig tudsz összehozni, akkor nyilván megint csak te vagy a hibás, mert biztosan rossz nőknél próbálkozol, vagy rosszul csinálod, olyan még véletlenül sem lehet, hogy a nőnek túl nagyok az igényei, vagy beszari, és nem mer elmenni randizni, vagy hazudott neked, és megígérte a randit, amit utána lefújt. Másrészt meg olyan sem létezik elvileg, hogy egy pasi senkinek se jöjjön be, mégis mi van olyankor, ha mondjuk még randizni sem akarnak vele, vagy a randi után nem jön össze a kapcsolat? Akkor is minden esetben ő hibázott? Vagy tényleg létezik olyan, hogy valaki senkinek sem az esete, sem külsőre, sem belsőre, pedig több tucat embernél próbálkozott?
2016. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/165 anonim ***** válasza:
100%
"Mert orul a kis tripperes,hogy egyaltalan penzt adnak neki. :D Olyan naiv vagy." Ez nem így van, ami extra,azért alap esetben több pénzt kérnek el. Nem engedik az alap árban. Meg nem fogadnak mindenféle vendéget a prostik, ha pl.bemennék és azt mondanám,hogy nem zuhanyoztam, és itt sem akarok, rögtön megmondaná,hogy akkor ugyanott,ahol bejöttem lehet távozni. Meg tripperesek...igen, mikor a legtöbb jár szűrésre, vizsgálatra, hamarabb elkapnék valamit egy diszkós ribitől,mint egy prostitól. Téveszme az,hogy mindenféle vendéget fogad egy prosti, és mindenféle betegséget ellehet kapni.
2016. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/165 anonim ***** válasza:
75%
84 2016 ban minden a férfi hibája ha nem jön össze neki 1 csaj akkor 1 nyomi luzer.... a nők persze tökéletesek ...
2016. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/165 A kérdező kommentje:

Mondom én,hogy okosnak, tisztának, tisztességesnek prostinak kell lenni.

Aki nem az, az budos,piszkos, valogatos, nyafka stb stb.

2016. aug. 27. 12:45
 86/165 anonim ***** válasza:
63%
Azok, tökéletesek... tökéletesen tudnak sírni,amikor a macsómen otthagyja őket, vagy "szeretetből, csak a bal felső 3-as fogukat rúgják ki, és csak 2 bordájukat törik el, mert a csajnak ép nincs kedve szexelni, nekik pedig van. :)
2016. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/165 anonim ***** válasza:
89%

Arról nem beszélve, hogy egyik ismerősöm, aki külsőre férfiideál, a teste és az arca is nagyon férfias, emellé természetesen egy nárcisztikus, nagyképű, másokat megalázó, suttyó alak, felnyitja a kis mobiltelefonját, és választ 20 csaj száma közül. Tárcsáz, felhív, majd ezek az elméletben normális, helyes lányok szó nélkül, örömmel teszik szét a lábaikat, csak csettinteni kell nekik. Ezek ma a "normális lányok".


Na most én nagyon nem szívesen lennék ezek után egy ilyen csaj barátja. Nem mintha esélyem lenne az olyan külsejű lányoknál, mint akiket csettintésre kefélget az ismerősöm. Ja, ezek után természetesen a szóban forgó nőstények véres szemekkel mutogatnak a prostikra, milyen undorítóak.

2016. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/165 anonim ***** válasza:
64%

Ti tényleg nem veszitek észre, hogy mennyire egy kaptafára veszitek a nőket? Érdekes, hogy nagyon sok ronda pasit láttam már barátnővel, nekik mégis sikerült? Wow!

Ha meg valaki görcsösen akar ismerkedni ilyen-olyan oldalakon vagy random az utcán, mert nem jár olyan helyekre, ahol egyébként ismeretséget köthet nőkkel, az nyilván sokkal nehezebben fog ténylegesen normális nőt találni. Az olyan oldalakon logikus, hogy nagyon kevés az olyan, aki tényleg komoly kapcsolatot akar, és nem a külsőt nézi elsősorban! Az utcán meg szintén tök logikus, hogy kevés esélyetek van, amikor a nőnek nyilván dolga van, és nem csak jókedvében mászkál, hogy szembejöjjön vele álmai lovagja!

Az meg szintén nem igaz, hogy MINDEN nő inkább választja a jó pasit, aki egy kőbunkó, minthogy a rosszabb kinézetű, de ezerszer többet érő férfi mellett döntene. De persze fölöslegesen magyarázom, mert úgyse hiszi itt el sok hímnemű. Jó pár rossz tapasztalatuk volt, ezért eldöntötték egyszerűen, hogy az ÖSSZES nő ilyen és pont. Így könnyebb nekik, legalább van kiket szidni a sikertelenségért. Pedig egyáltalán nem minden nő felszínes, és paraszt! De hát mindegy...

Az meg tény, hogy ahhoz szerencse is kell, hogy valaki pont találjon olyat, aki tényleg normális, mert több van az álszent, felszínes nőkből. De megsúgom, hogy fordítva is így van: egy normális nőnek is nehéz normális pasit találnia, aki nem veri át, nem szédíti, rendesen bánik vele, stb. Mert bunkó pasiból is többet látni, tapasztalni.

2016. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/165 A kérdező kommentje:

Bezzeg a prostinak lennel a baratja. :D Akiben egy repuloter megfordul!


Le se irom,hogy nem fekudtem le egy izmos, bekepzelt kannal se. Ugyse hinnek el. :D

2016. aug. 27. 12:50
 90/165 A kérdező kommentje:
90# Velemenyet adom!
2016. aug. 27. 12:51
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!