Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő (férfi-foglalt) csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
..hogy ha nem tudom ezt csinálni, akkor szerinte jobb lesz ha letilt (instagram). Mondom: nem szükséges, akkor törlöm a profilom. És töröltem magam. Na most..csak én gondolom úgy, hogy férfi fejjel oltári marha volt? :D Jó, oké, barátnője van, de én csak egy kis mini-szeretői valamit akartam, úgy 3x-4x. Ő azt mondta hogy csak 1x és hogy nem akar semmi beszélgetést, enyelgést, csak durr bele és annyi. Még azt is elnézte volna, hogy ÉN vegyem ki hozzá a hotelszobát, ergo én fizetek azért, hogy ő egy alkalommal (viszont mindent bele) átmenjen rajtam. Legalább akkor már érzelmesebb lett volna, ba*za meg..!:D Szerintetek meg fogja bánni? Az, hogy nem csicsergem ki és meg lehet(ett) volna bennem bízni, azt ő is tudta..

2017. febr. 20. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen, hogy ezek a kur.vák úgy szaporodnak mint a nyulak.
2017. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 A kérdező kommentje:
Vajon miért érzem azt, hogy akiknek a szája itt vérrel habzó, azok nőneműek?🤔
2017. febr. 20. 16:51
 13/86 A kérdező kommentje:
Még mindig várom az értelmes válaszokat.
2017. febr. 20. 16:52
 14/86 anonim ***** válasza:
65%

provokatív kérdés, ne várj értelmes választ.

a ribizli kifejezés lehet kissé túlzás rád nézve, viszont az ostoba már kevésbé.

2017. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
83%
Én férfi vagyok és szerintem is egy kur.va vagy:) Mégis milyen értelmes válaszokat vársz? Sőt... az is értelmes válasz, hogy sokan leoltanak. Miért ne lenne értelmes? Vagy csak az az értelmes válasz, amik neked tetszenek?
2017. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:
14: miért lennék ostoba? Tudtam mit akarok tőle és az én szabályaim szerint játszva teljesen meg lettem volna elégedve. Nem akartam többet.
2017. febr. 20. 16:56
 17/86 anonim ***** válasza:
78%
Csak meg akart dugni. Nem csak riba.nc vagy de bamba is.
2017. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
93%
Akkor miért érzek némi ingerültséget a kérdésedből?
2017. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:
15: Az értelmes válasz, hogy: 1: Igen megfogja bánni szerintem, mert..hülye volt mert... vagy 2. Nem, szerintem nem bánja meg mert..nem volt hülye mert.... Ennyi:) A k*urvázás meg társai nem tartozik ide. Majd én azt tudom, hogy hova sorolom magam. Okszi?;)
2017. febr. 20. 16:59
 20/86 A kérdező kommentje:
17: Tudom hogy csak meg akart dugni, ezzel nincs is bajom.;)
2017. febr. 20. 16:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!