Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő (férfi-foglalt) csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
..hogy ha nem tudom ezt csinálni, akkor szerinte jobb lesz ha letilt (instagram). Mondom: nem szükséges, akkor törlöm a profilom. És töröltem magam. Na most..csak én gondolom úgy, hogy férfi fejjel oltári marha volt? :D Jó, oké, barátnője van, de én csak egy kis mini-szeretői valamit akartam, úgy 3x-4x. Ő azt mondta hogy csak 1x és hogy nem akar semmi beszélgetést, enyelgést, csak durr bele és annyi. Még azt is elnézte volna, hogy ÉN vegyem ki hozzá a hotelszobát, ergo én fizetek azért, hogy ő egy alkalommal (viszont mindent bele) átmenjen rajtam. Legalább akkor már érzelmesebb lett volna, ba*za meg..!:D Szerintetek meg fogja bánni? Az, hogy nem csicsergem ki és meg lehet(ett) volna bennem bízni, azt ő is tudta..

2017. febr. 20. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
80%

Milyen cuki vagy hogy nem csicseregted ki, ez annyira édes :)

Nem fogja megbánni, ha annyira jól teljesítettél volna akkor többre méltatna, na de nem, szóóóval... :)

Végül pedig, kívánom hogy egyszer te legyél a megcsalt fél, mondjuk mikor 45 éves leszel, a férjed pedig lelép egy huszonévessel. Ő is cuki lesz ha nem fogja kicsicseregni, csak verébnek néz : D

2017. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:
31 és mindenki aki nem tud szöveget értelmezni: EGYSZER SEM volt meg a dolog!!! Olvassátok újra;)
2017. febr. 20. 17:18
 33/86 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem fogja megbánni.


Gondolom túl nagy rizikót látott az egynél több alkalomban/nem érezte, hogy egy alkalomnál többet érnél a számára, így nem vállalta ezt a részt. Úgy gondolom, te is jobban jártál ezzel.

2017. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem fogja megbánni, mivel van barátnője és hozzá valószínűleg jobban vonzódik, mint hozzád. Ha szexkapcsolatot akarsz, találhatsz egyedülálló pasikat is, akik sokkal odaadóbbak lennének. Mi fogott meg ebben a pasiban, hogy annyira oda vagy érte?
2017. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
54%

Mit vártál olyan férfitől, aki csalja a párját? Korrektséget?

Meg is érdemelted, ha benne voltál a dugásban úgy, hogy tudtad, hogy van párja.

2017. febr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
91%

Idézném a kérdésed: "Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?"

Erre a lehetséges válaszok: "Igen, azt mondta, hogy."/"Nem, nem mondta azt, hogy."


A sztorit meg köszönjük szépen, de nem tudunk mit kezdeni vele igazából.


A pasi felajánlott egy neki megfelelő szabályok szerinti lehetőséget, ami a te elképzeléseddel nem egyezett. => ennek értelmében nem következett be az üzlet. Teljesen logikus. Nem értem mi a probléma.

2017. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
5%
Köpd be az asszonynál
2017. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
85%
De jót nevettem rajtad, kérdező :D Köszi, feldobtad a napom, hogy vannak köztünk ekkora ócska szerencsétlenek
2017. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megbánni.Simán annak kezelt, ami vagy.Egy olyan embertől, aki a párját átveri, ne várj romantikus, udvarias közeledést.Basz..ni akart, de veled csak 1x, többet majd másokkal fog.
2017. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 A kérdező kommentje:
:D Én is jót mosolyogtam, köszönöm. Jó tudni, hogy - ha már r*ban c vagyok - legalább nem vagyok ilyen al/pári, mint itt egyesek. Én nem köpködök meg senkit látatlanul, de még látatlanban sem és nem írok ilyen stílusban mint itt egyesek, mint egy legutolsó, rosszmájú, iskolázatlan 'földművelő'. Akárhogy is, boldog vagyok, hogy nem vagyok ilyen. A többivel meg örömmel élek együtt, köszönöm.:)
2017. febr. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!