Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő (férfi-foglalt) csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
..hogy ha nem tudom ezt csinálni, akkor szerinte jobb lesz ha letilt (instagram). Mondom: nem szükséges, akkor törlöm a profilom. És töröltem magam. Na most..csak én gondolom úgy, hogy férfi fejjel oltári marha volt? :D Jó, oké, barátnője van, de én csak egy kis mini-szeretői valamit akartam, úgy 3x-4x. Ő azt mondta hogy csak 1x és hogy nem akar semmi beszélgetést, enyelgést, csak durr bele és annyi. Még azt is elnézte volna, hogy ÉN vegyem ki hozzá a hotelszobát, ergo én fizetek azért, hogy ő egy alkalommal (viszont mindent bele) átmenjen rajtam. Legalább akkor már érzelmesebb lett volna, ba*za meg..!:D Szerintetek meg fogja bánni? Az, hogy nem csicsergem ki és meg lehet(ett) volna bennem bízni, azt ő is tudta..

2017. febr. 20. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
88%
Ez jó: felteszel egy kérdést és megadod, hogy milyen értelmes válaszokat adhatunk. Beszarok, ilyennel még nem találkoztam :D Gyerekek ezt az ostoba nőt tegyétek el humorosba :D
2017. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogja megbánni. Tudta mit akar, fekállította a szabályt, hogy csak 1 alkalom, te pedig belementél. Hogy miben reménykedtél közbem, az a te dolgod, de az nem volt a szabály része. Ráadásul azt a nőt sosem bánják meg, akit le kell tiltani annyira ragad, inkább azt bánják meg, hogy 1 alkalom os volt vele, mert a ragadós nővel csak a baj van.
2017. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésem az volt, hogy "Szerintetek meg fogja-e bánni?" akkor nyilván erre várok válaszokat, nem julcsi néniről;) Te vagy agyilag gyenge, hogy egy kérdést nem tudsz értelmezni. Majd a következő kèrdést úgy teszem fel, hogy "K*urva vagyok-e?" és akkor oda kieresztheted a gőzt, oksi?;)
2017. febr. 20. 17:02
 24/86 anonim ***** válasza:
34%
Hogy ő meg fogja-e bánni az jó kérdés. Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, de én belementem volna. Lehet, hogy félt tőle, hogy esetleg többet akarsz majd. 37F
2017. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy megbanna, ha annyira szexelni akart volna veled, figyelmen kivul hagyta volna, hany alkalmat kersz, lefektetett volna egyszer aztan felszivodik. Majd talal mast, aki benne van egy szimpla egyalkalmas "durrbele" szexben es kesz. Mivel kapcsolatban el, nyilvan nem akar massal romantikazni meg egy problemas "hosszabb" viszonyt fenntartani.
2017. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:
22: Pont hogy NEM mentem bele az 1-be, nem olvastad el rendesen..:/
2017. febr. 20. 17:03
 27/86 anonim ***** válasza:
92%

Nem bantasbol...komolyan....de mar az irasodbol latszik hogy olyan kis butus ember vagy. Es melle sajnos a semmire fel makacs is.

Az eletbe nem fogsz rendes pasit talalni magadnak.

Komolyan nem bantasbol...en inkabb sajnallak.

2017. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
78%

oké, lehet az ostoba is túlzás, viszont a beképzeltség már valóban igaz rád.

nagy az arcod, azt hiszed akkora parti vagy hogy más labdába sem rúghat melletted, és most sérült a kicsinyes kis önbecsülésed, jól gondolom?

sőt, nem is kell válaszolnod rá, inkább magadban tedd ezt meg, hátha akkor elgondolkozol pár dolgon.

egy valami biztos, a könnyen kapható dolgok általában kérész életűek, jelen esetben te is csak addig voltál értékes a csávó szemében, még meg nem járatta a répát benned.

viszont a kérdés még mindig értelmetlen, ha csak arra vágysz hogy a férfit itt mindenki lefikázza milyen partit hagyott ki, akkor közlöm rossz helyen jársz.

erre a megfelelő platform a fészbúk és a rajta csüngő barátnőid, ott majd kielégítő válaszra találsz, ígérem :)

30F

2017. febr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:
24: Köszi. Az lehet, igen..de akkor nagyon félnie kellett tőle annak ellenére is, hogy mondtam hogy nem érzek többet.:/
2017. febr. 20. 17:05
 30/86 A kérdező kommentje:
28: Nem vagyok FB-n.:)
2017. febr. 20. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!