Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő (férfi-foglalt) csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
..hogy ha nem tudom ezt csinálni, akkor szerinte jobb lesz ha letilt (instagram). Mondom: nem szükséges, akkor törlöm a profilom. És töröltem magam. Na most..csak én gondolom úgy, hogy férfi fejjel oltári marha volt? :D Jó, oké, barátnője van, de én csak egy kis mini-szeretői valamit akartam, úgy 3x-4x. Ő azt mondta hogy csak 1x és hogy nem akar semmi beszélgetést, enyelgést, csak durr bele és annyi. Még azt is elnézte volna, hogy ÉN vegyem ki hozzá a hotelszobát, ergo én fizetek azért, hogy ő egy alkalommal (viszont mindent bele) átmenjen rajtam. Legalább akkor már érzelmesebb lett volna, ba*za meg..!:D Szerintetek meg fogja bánni? Az, hogy nem csicsergem ki és meg lehet(ett) volna bennem bízni, azt ő is tudta..

2017. febr. 20. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
92%
....aki a kutyanak se kell, de talalt valami foglalt faxit,akinek megis,de annak is cdak 1-re, de csak akkor, ha a o fizet. Na es akkor most erre olyan buszke, erre a hatalmas hoditasra.
2017. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 A kérdező kommentje:
😂
2017. febr. 24. 19:53
 63/86 anonim ***** válasza:
25%

Gyerekek, itt mindenki megőrült?!

Adva van egy nó, tetszik neki egy férfi. Szeretne vele jót kefélni, mert úgy érzi, hogy a pasi vonzereje neki elég töltetet ad. Nem akar mást, mint egy finom estét, azzal, akinek a testét megkivánta, és ugyanazzal fizet. Kompromisszumra is hajlandó.

Miért köveznénk meg? Azért, mert szókimondó? Mert meg meri mondani, hogy mire vágyik? Vagy azért, mert mély érzelmi töltet (mondjuk szerelem) nélkül kefélne? Ne legyünk farizeusok...

A pasi már kissé más eset, merthogy megcsalná a párját. Megint hmmm. Nem tudunk róla semmit. Kik vagyunk mi, hogy itélkezzünk?

Itt mindenki mentes a forrongó hormonoktól, vagy annyira erős test és jellem, hogy legyűri óket?

Hmmm és hmmm.

2017. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 A kérdező kommentje:
63: Sajnos sok itt a besavanyodott ember..meg olyan aki szereti hirdetni az igét.
2017. febr. 24. 21:54
 65/86 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor beszéljetek meg privatban egy talalkat ti is ha mar ekkora az osszhsng koztetek💘 Eme tisztesseges holgy szivesen vesz ki szobat, remeljuk jo ejszakatok lesz.🤗
2017. febr. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
37%

#65

Jó is lenne... Sajnos nem engem szemelt ki magának.

2017. febr. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
78%
Nősülj meg, vagy szerezz egy barátnőt gyors! Akkor biztos el akar majd csábítani. Tudod a tiltott gyumolcs a legedesebb. (Foglalt fa..x a legfinomabb)
2017. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
47%

Ezek megvannak, mégsincs esélyem. Ugyanis - bár nem tudom a korát, de az apja lehetnék. Azért is tudom megérteni a helyzetét, mert már sokmindent láttam, sokmindent megéltem, megtapasztaltam. Megtanultam, hogy ne mondjak itéletet felelőtlenül.

Ha összefoglalhatom: az élet nagyon bonyolult, és éppen ez benne a gyönyörű; kár, hogy ezt az ember csak idősebb korában érti meg.

2017. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
88%
Jaj,mindjárt elsirom magan....a foglalt, idosebb ffi hozzaszolo eloadja a bolcs, tapasztalt, megertot egy kis potyakefeles remenyeben, m o is latja am, h a kerdezo egy olcsó, buta liba, hatha bejon alapon.
2017. febr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:
69: Primitív vagy. Fröcsögsz össze-vissza. Elég keserű életed lehet..🙄🤔
2017. febr. 26. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!