Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő (férfi-foglalt) csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
..hogy ha nem tudom ezt csinálni, akkor szerinte jobb lesz ha letilt (instagram). Mondom: nem szükséges, akkor törlöm a profilom. És töröltem magam. Na most..csak én gondolom úgy, hogy férfi fejjel oltári marha volt? :D Jó, oké, barátnője van, de én csak egy kis mini-szeretői valamit akartam, úgy 3x-4x. Ő azt mondta hogy csak 1x és hogy nem akar semmi beszélgetést, enyelgést, csak durr bele és annyi. Még azt is elnézte volna, hogy ÉN vegyem ki hozzá a hotelszobát, ergo én fizetek azért, hogy ő egy alkalommal (viszont mindent bele) átmenjen rajtam. Legalább akkor már érzelmesebb lett volna, ba*za meg..!:D Szerintetek meg fogja bánni? Az, hogy nem csicsergem ki és meg lehet(ett) volna bennem bízni, azt ő is tudta..

2017. febr. 20. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:
50: Én csak általa megdugva akarok lenni. Ennél többet nem is akarok;)
2017. febr. 24. 13:20
 52/86 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó válasz:))
2017. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
100%

Hat ki ne elne az ingyenpina lehetosegevel, ha meg a szobat se kell fizetni

:D

2017. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy rib.anc vagy te. Vagyis...ez még annál is rosszabb, mert ők legalább kapnak érte pénzt:) Érdekes, hogy vannak ilyen emberek, akiknek nem gond, hogy tárgyként kezelik őket és még egy szilvásbuktát is többre tartanak mint őket. Érdekes.
2017. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:
54: 😂 Túlliheged. Kancás vagyok. A nyálát meg a többi testváladékát akarom és semmi többet. Ez alatt a pár hét csend arra jó volt, hogy bennem is átalakultak a dolgok és már én is csak 1 alkalmat akarok. Én is megkapom amit akarok és elveszem tôle, ami nekem kell meg ô is tôlem. Szóval nekem is csak 'szilvásbuktának' kell😂 Ô is ki lesz használva rendesen általam ;) Így is már leadott az egójából, hogy ô írt rám és gyôzködött. ;) Már lassan 1 éve akar..Szóval könnyen nem adtam magam:D Szerintem olyan 4-5 órahossza alatt le is zavarjuk. És talàn jobb is, hogy én veszem ki a szobát, így dolgunk végeztével mehet, én meg lehet ott is alszom, lesz idôm normálisan letisztálkodni meg összekaparni magam, miután szétszedett.:D
2017. febr. 24. 15:10
 56/86 A kérdező kommentje:
-alatt
2017. febr. 24. 15:11
 57/86 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha neked ez jó...győzködheted itt magad, hogy te is elveszed ami az övé, meg ilyenek, de a tényen ez akkor sem változtat. Kur.va vagy. Méghozzá mekkora bazzeg. Hihetetlen. Bár a srác jól csinálja, teljesen kihasznál, tárgynak tekint, és még a szobát is veled foglaltatja le. Ügyes. Csak tudod egy a baj: ilyen lotyó barátnő a normális férfiaknak nem fog kelleni.
2017. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 A kérdező kommentje:
57: :) Ahogy érzed. Szólásszabadság van.;) Legalább az idősek otthonában majd lesz mire izgalommal visszaemlékeznem.:D
2017. febr. 24. 16:46
 59/86 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt még viccesen fogod fel. De amint elmúlik a fiatalságod, ciki lesz.
2017. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
100%
Csak provokal, hagyjatok. Ne etessetek. O sirdogal majd a parnajaba, mikor a pasi a felesegevel nyaral, karacsonyozik,mozizik,programozik es o meg baxasra se kell majd. Egyaltalan nem biztos, h akkora szexkazan a kerdezo, ahogy itt eloadja,na meg ugye kibtudjs, h nez ki, lehet egy tulsulyoska,tokas,tesztaarcu csaj adja itt elo magat.
2017. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!