Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő (férfi-foglalt) csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (férfi-foglalt) csak 1 alkalmat akart, én többet, végül azt mondta hogy?

Figyelt kérdés
..hogy ha nem tudom ezt csinálni, akkor szerinte jobb lesz ha letilt (instagram). Mondom: nem szükséges, akkor törlöm a profilom. És töröltem magam. Na most..csak én gondolom úgy, hogy férfi fejjel oltári marha volt? :D Jó, oké, barátnője van, de én csak egy kis mini-szeretői valamit akartam, úgy 3x-4x. Ő azt mondta hogy csak 1x és hogy nem akar semmi beszélgetést, enyelgést, csak durr bele és annyi. Még azt is elnézte volna, hogy ÉN vegyem ki hozzá a hotelszobát, ergo én fizetek azért, hogy ő egy alkalommal (viszont mindent bele) átmenjen rajtam. Legalább akkor már érzelmesebb lett volna, ba*za meg..!:D Szerintetek meg fogja bánni? Az, hogy nem csicsergem ki és meg lehet(ett) volna bennem bízni, azt ő is tudta..

2017. febr. 20. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
79%
Nem keserű az élete csak 2 lábbal a földön jár. Nem másnak a kárán akar boldog lenni. Nem értem, nincs elég szabad fa..sz? Nem elég ami van? Szerintem túl fiatal vagy hogy megértsd ezt az egészet. Azt hiszed mindent megtehetsz, azért hogy játszadozhass egy kicsit, pontosan ez vall arra hogy kis buta liba vagy. Nyugi, én sem kesergek. Számomra mindig tabu volt ha egy férfi foglalt!! Nem azért mert másé, hanem mert én bele tudok gondolni abba hogy egyszer állhatok a másik oldalon és én lehetek a megcsalt fél. Tanulhatnál egy kis tiszteletet. Ő keresett téged, oké, de nagyon is hajlassz rá te is. Ezt ne felejtsd el, ha majd egyszer a te férjed/párod pattan le mellőled egy pont ugyan ilyen kalandvágyó nőcske miatt mint amilyen te vagy!
2017. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok és már elég sok mindenen túl. Nincs szükségem kioktatásra meg okoskodásra az életről, párkapcsolat is több van már mögöttem, mind többévesek. Maradjunk annyiban, hogy te másként éled az életed meg én is úgy ahogy jónak tartom.;) Csók
2017. febr. 26. 14:04
 73/86 anonim ***** válasza:
56%
Na kerdezo megtomte mar a csavo az osszes nyilasod azota ? :) jol esett a foglalt fax ?
2017. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
18%

Nmit bánjátok szegényt??! Ha lefekszik vele az ő dolga!! Nem csak a hibás ,hanem a pasi is.

A pasit ,miért nem szidjátok??! Ja ő a nagy király mi??!

2017. febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim ***** válasza:
84%

A megértő idősebb ffi hozzászóló vagyok, de semmiféle potya szexben nem reménykedem, mármint nem a kérdezőtől. Mindössze arról van szó, hogy sokmindent láttam, tapasztaltam.

Semmit sem tudok a kérdezőről, de az átjött, hogy öntudatos, érett szexusú nő, biztosan nem egy buta liba. Figyeld meg, hogy nem ereszkedik le a qurvázók primitív szinvonalára, hanem ügyesen kifogja a szelet a vitorlájukból.

Ha van, akinek itt szó érheti a háza elejét, akkor az a pasi, aki csal. Én azonban róla még annyit sem tudok, mint a kérdezőről, ezért óvakodom az elítélésétől.

Azokra se mondok semmit, akik mindezt - szilárd erkölcsi alapon állva - súlyosan megvetik, lelkük rajta. Legyen övék az elégedett öröm, hogy fölötte állnak mindhármunknak.

2017. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
51%

"30 éves vagyok és már elég sok mindenen túl. "


Elég szégyen, hogy 30 éves nő létedre így gondolkozol és ekkora kur-va vagy :D Ideje felnőni és nem tiniként viselkedni.

2017. febr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
83%

Az enyembol ugyan semmilyen szelet nem fog ki, ahhoz o keves.


Amugy mar az elso oldalon lejaratta magat a butasagaval, egyszerucsegyszerucskel amihez lotyojellem tarsul, utana meg eloadta a nagy szexualisan tulfutott femme fatale-t. Ezert mentek neki paran, nem azert, m dugni akar.

2017. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:
😂 Csajok, mi van veletek? Nem tudjátok abbahagyni? Egy kérdésen ennyire, több napig habzik a szátok, ez azért elég durva. Nyugi, ez még mindig az ÉN életem, nem kell szívrohamot kapni.:);)
2017. febr. 27. 08:30
 79/86 anonim ***** válasza:
39%

Nyugi kérdező ezek mind férfiak. Ők ítélik el az ilyen nőket,akiknek véletlen megtetszik egy nős pasi..

Bezzeg az teljesen rendben van ,ha ők férjezett nőt akarnak megfektetni...

2017. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
79%
Sajnállak kedves kérdező. Soha sem lesz normális kapcsolatod, pedig ennyi idősen már illene felnőni és felnőttként viselkedni.
2017. febr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!